Jump to content

Recommended Posts

Γειά σας παιδιά.

Με λένε Γιάννη και είμαι 27 χρονών. Έχω ένα Golf V εδώ και 4 χρόνια. Από την πρώτη στιγμή που το πήρα ξεκίνησα την εξωτερική βελτίωση όχι σε θέμα κινητήρα.

¶ρχισα με το ηχοσύστημα (Pionner πηγή με Bluetooth και Clarion πίσω ηχεία 250w)

Μετα με ενισχυτή 4καναλο και subwoofer ESX

Μετά φυμέ μεμβράνες 3Μ

Στη συνέχεια Ζάντες 17' 5ακτινες και ολο το bodu look του GTi (προφυλακτύρας εμπρος, σίτες, τραβέρσα, ποδιά, προβολάκια, φανάρια, σπόιλερ δεξιά-αριστερά και προφυλακτήρας πίσω GTi μαζι με απολήξεις εξατμίσεων καθώς και σηματάκια του GTI)

Συνεχισα με φώτα εμπρός Xenon και φανάρια πίσω Lexus τύπου φυμε.

Και τέλος ολο το look ολοκληρώθηκε με την επιγραφή πίσω στο καπώ.

Περιμένω τα σχόλια σας για το Golf μου. Πιστεύω οτι είναι το πιο όμορφο VW που κυκλοφορεί στην πόλη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

post-15634-1274948386,15_thumb.jpg

post-15634-1274948480,84_thumb.jpg

post-15634-1274948587,47_thumb.jpg

post-15634-1274948685,11_thumb.jpg

Edited by J-F
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά.

Με λένε Γιάννη και είμαι 27 χρονών. Έχω ένα Golf V εδώ και 4 χρόνια. Από την πρώτη στιγμή που το πήρα ξεκίνησα την εξωτερική βελτίωση όχι σε θέμα κινητήρα.

¶ρχισα με το ηχοσύστημα (Pionner πηγή με Bluetooth και Clarion πίσω ηχεία 250w)

Μετα με ενισχυτή 4καναλο και subwoofer ESX

Μετά φυμέ μεμβράνες 3Μ

Στη συνέχεια Ζάντες 17' 5ακτινες και ολο το bodu look του GTi (προφυλακτύρας εμπρος, σίτες, τραβέρσα, ποδιά, προβολάκια, φανάρια, σπόιλερ δεξιά-αριστερά και προφυλακτήρας πίσω GTi μαζι με απολήξεις εξατμίσεων καθώς και σηματάκια του GTI)

Συνεχισα με φώτα εμπρός Xenon και φανάρια πίσω Lexus τύπου φυμε.

Και τέλος ολο το look ολοκληρώθηκε με την επιγραφή πίσω στο καπώ.

Περιμένω τα σχόλια σας για το Golf μου. Πιστεύω οτι είναι το πιο όμορφο VW που κυκλοφορεί στην πόλη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δεν μου αρεσει...εχεις βαλει υπερβολικες λεπτομερεις που το χαλανε παρα πολυ, το golf πισω,τα gti στα σποιλερ, το gtι εμπρος..και τα νικελακια επισης στα φαναρια πισω,γενικα φαναρια με το νικελακι,σηματακια και σποιλερ κανουν το ολο λοοκ λιγο κιτσ

Link to comment
Share on other sites

δεν μου αρεσει...εχεις βαλει υπερβολικες λεπτομερεις που το χαλανε παρα πολυ, το golf πισω,τα gti στα σποιλερ, το gtι εμπρος..και τα νικελακια επισης στα φαναρια πισω,γενικα φαναρια με το νικελακι,σηματακια και σποιλερ κανουν το ολο λοοκ λιγο κιτσ

ναι βγαλε ΑΜΕΣΑ το golf απο πισω το gti απο τα πλαγια και τα νικελακια

!!!!..κατα τα αλλα ωραια ζαντουλα εξατμισουλα μασκα σποιλερ και πολυ καθαρο επισης!!!

Edited by GazofGT
Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε βγαλ τα..κατα τα αλλα ειναι μια χαρα...αααα..βαλε και μαυρα φωτα εμπρος και νυχακι.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τα παιδιά τα GOLF και GTI πρέπει να φύγουν και βάλε φανάρια Xenon η κάτι σε πιο άγριο και θα είσαι τέλειος.

Link to comment
Share on other sites

Σιγά ρε παιδιά το πιάσατε το παιδί απο τα μούτρα, πολύ ωραίο το αμάξι σου φίλε μου τώρα ίσως θα μπορούσες να έχεις λιγότερες λεπτομέρειες όπςσ λένε και οι προλαλήσαντες (gti , golf , νικελ) κατα τα αλλα όμως πολύ καλό το όλο σύνολο και ωραία ζάντα, το έχεις χαμηλώσει οχι φαντάζομαι,

αλήθεια πόσο στοίχησε το όλο project

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά.

Με λένε Γιάννη και είμαι 27 χρονών. Έχω ένα Golf V εδώ και 4 χρόνια. Από την πρώτη στιγμή που το πήρα ξεκίνησα την εξωτερική βελτίωση όχι σε θέμα κινητήρα.

¶ρχισα με το ηχοσύστημα (Pionner πηγή με Bluetooth και Clarion πίσω ηχεία 250w)

Μετα με ενισχυτή 4καναλο και subwoofer ESX

Μετά φυμέ μεμβράνες 3Μ

Στη συνέχεια Ζάντες 17' 5ακτινες και ολο το bodu look του GTi (προφυλακτύρας εμπρος, σίτες, τραβέρσα, ποδιά, προβολάκια, φανάρια, σπόιλερ δεξιά-αριστερά και προφυλακτήρας πίσω GTi μαζι με απολήξεις εξατμίσεων καθώς και σηματάκια του GTI)

Συνεχισα με φώτα εμπρός Xenon και φανάρια πίσω Lexus τύπου φυμε.

Και τέλος ολο το look ολοκληρώθηκε με την επιγραφή πίσω στο καπώ.

Περιμένω τα σχόλια σας για το Golf μου. Πιστεύω οτι είναι το πιο όμορφο VW που κυκλοφορεί στην πόλη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πανεμορφο

Link to comment
Share on other sites

Super φίλε το Golfaki σου, εγώ πάντως σίγουρα αν το έβλεπα στον δρόμο θα "ψάρωνα" ή θα το χάζευα!!

Από την μία έχουν δίκιο κάποιοι συμφορουμίστες για τα σηματάκια, από την άλλη όμως δεν μπορούμε να ακολουθούμε όλοι την ίδια πεπατημένη, κάποιες φορές σε κάποιους αρέσει να δίνουν κάποια ξεχωριστά ή διαφορετικά στοιχεία!

Εφόσον εσένα λοιπόν σου κάνει είναι μια χαρά!!

Link to comment
Share on other sites

κ το GOLF Πισω ειναι κατι ξεχωριστο κ το GTI στο πλαι επισης

απλα το GTI σημα εγω δεν θα το ειχα οχι γιατι δεν μου αρεσε το μερος που τα εβαλες απλα επειδη δεν εχω GTI ασχετα αν το ολο look ηταν προς τα εκει.

ομορφη δουλεια

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πρόκειται για μια ολοκληρωμένη παρουσίαση, το θέμα κλειδώνει και θα ανοιχθεί μόνο με αίτημα του δημιουργού του, εφόσον θα έχει κάτι νεότερο να συμπληρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.