Jump to content
gtse

Πρόβλημα Στο Πίσω Αεραγωγο Του Τεμπέλη

Recommended Posts

δεν ειναι ακριβως πρόβλημα αλλα η κόρη μου εβγαλε αυτό πλαστικό το οποιο μετακινεί τις περσιδες του αεραγωγου δεξιά- αριστερα - πανω - κατω ξέρει κανεις πως μπαίνει?

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι το ιδιο πλαστικο με αυτο που εχουν οι μπροστινοι αεραγωγοι, τότε δεν είναι απλό πρόβλημα, εσπασε το πλαστικο, ανταλακτικό δεν υπάρχει, αν θές να το φτιάξεις πρέπει να αλλάξεις ολόκληρο τον αεραγωγο. Στο λεω γιατι το ιδιο πρόβλημα είχα εγώ με τους μπροστονούς

Link to comment
Share on other sites

Για να μην αλλάζω τόπικ μιας και είναι σχεδον το ιδιο πρόβλημα...

Εμενα τον δεξιο κεντρικο αεραγωγό μπροστά μπορω να τον κουνισω πάνω-κατω αλλά δεξια-αριστερά κονιέται μόνο η μεσαία περσίδα (οι άλλες ακινητες). Πρέπει κι εγώ να αλλάξω αεραγωγό? Και τους 2? Γνωρίζει κάποιος πόσο κοστίζει καινούργιος??

Ευχαριστώ

Γ__ώ τα πλυντήρια αυτοκίνητων... δεν προσέχουν λιγάκι...

Edited by Miltos_Golf6
Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι το ιδιο πλαστικο με αυτο που εχουν οι μπροστινοι αεραγωγοι, τότε δεν είναι απλό πρόβλημα, εσπασε το πλαστικο, ανταλακτικό δεν υπάρχει, αν θές να το φτιάξεις πρέπει να αλλάξεις ολόκληρο τον αεραγωγο. Στο λεω γιατι το ιδιο πρόβλημα είχα εγώ με τους μπροστονούς

σοβαρααα δεν φτιάχνετε?????????

Link to comment
Share on other sites

σοβαρααα δεν φτιάχνετε?????????

Σπαει σε εμενα αυτη η μ_____α απο τον αεραγωγο του οδηγου και τον ενα κεντρικο, ενοχος αυτος που καθαρισε το εσωτερικο (γρρρρρ...) Παω αντιπροσωπια να αλλάξω τα κλιπσακια αυτα και μου λένε δεν υπαρχουν!!!Κοστος για αντικατασταση αεραγωγου-> στο Θεο!!!Αφηστε το ετσι τους λεω, αλλα ειναι ντροπή για την VW να σπάνε τέτοια απλά πράγματα,εχεις δίκαιο μου απαντάνε και για αυτό θα σου τους αλλάξουμε χωρίς κόστος (αν και εκτός εγγύησης).

Τώρα έχω σπασμένο του συνοδηγού,το κόλησα με κόλα με αποτέλεσμα να πάει πάνω κάτω αλλά όχι δεξια -αριστερα.

Ρώτα και εσύ για να είσαι σίγουρος....

Edited by Speedy
Μη επιτρεπομενη λέξη
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.