Jump to content
stayros abt

Συνάντηση Μελών Κεντρικής Ελλάδας

Recommended Posts

Η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων Volkswagen, προσκαλεί τα μέλη απο την Κεντρική Ελλάδα την Κυριακή 20 Ιουνίου στα Τρίκαλα για ένα δροσερό καφεδάκι.

Το σημείο συνάντησης για την Λάρισα θα είναι στην είσοδο των Τ.Ε.Ι. και ώρα 17:00 και αναχώρηση ένα τέταρτο μετά.

Ώρα συνάντησης στα Τρίκαλα 18:00 στο σιδηροδρομικό σταθμό.

Το μαγαζί που επιλέχθηκε ειναι ο Νερόμυλος στην Πύλη Τρικάλων, δίπλα στον Πορταϊκό ποταμό.

Μην ξεχνάτε ότι μπορείτε να έρθετε όλοι οι φίλοι / κάτοχοι οχημάτων Volkswagen σε εργοστασιακή ή βελτιωμένη κατάσταση. Φυσικά όπως σε κάθε μας συνάντηση έτσι και σε αυτή μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας μια και οι συζητήσεις μας δεν περιορίζονται στο τομέα της αυτοκίνησης.

Παρακαλώ δηλώστε συμετοχές και πόσα άτομα θα είναι μαζι σας για την καλύτερη οργάνωση.

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους και μια συναντηση που γινεται απογευμα...(να κοιμηθουμε λιγο παραπανω γιατι το σαββατοβραδο θα ειναι μεγαλο :thumbsup::whistling: )Εννοειται οτι θα ειμαι εκει..Σημειο συναντησης βαλε τον σταθμο των τρενων..

Link to comment
Share on other sites

ΜΟνοο τοσοι θα ειναι ρε παιδια???

Προσωπικα θα ταξιδεψω για γιαννενα....οποτε θα συναντηθουμε στα ΤΕΙ Λαρισας και απο εκει παμε μαζι Τρικαλα!

Edited by TasosGti25
Link to comment
Share on other sites

σημειο συναντησης στον ΒΟΛΟ στις 16:00 στο βενζιναδικο μου......

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

παιδια εφημερευω,δεν θα μπορεσω δυστυχως να σας ακολουθησω!

καλα να περασετε, θα τα πουμε στην επομενη!

Link to comment
Share on other sites

παιδια εφημερευω,δεν θα μπορεσω δυστυχως να σας ακολουθησω!

καλα να περασετε, θα τα πουμε στην επομενη!

οταν μπορεσεις παρε με τηλεφωνο.......

Link to comment
Share on other sites

τα ειπαμε...περασαμε ωραια και το μερος ηταν καταπληκτικο.....

Link to comment
Share on other sites

Φώτος; Βγάλατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Όντως, ελπίζω πως στην επόμενή μας συνάντηση στις 18 Ιουλίου στα Καμμένα Βούρλα για μπανάκι θα έρθουν περισσότερα μέλη από την Θεσσαλία.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ξέρω Φάνη, άργησα λίγο... χαχαχαχα

μπες στο παρακάτω, είναι έτοιμο το album σας!

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=gallery&module=cats&do=sc&cat=294

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.