Jump to content
poen

Iphone 4

Recommended Posts

Ίσως; Δεν θα το έλεγα φίλε μου. Εφαρμογές λογισμικό ποιότητα εύκολο στην χρήση όμορφο. Είναι σαν τα αμάξια, ο ένας έχει EVO και ο άλλος 458 italia. Το EVO μπορεί να περάσει σε μια κόντρα την 458 απλά στο τέλος ο ένας θα οδηγεί Ferrari και ο άλλος Mitsubishi.

Link to comment
Share on other sites

λογισμικό εύκολο στην χρήση.

Ναι βέβαια ειδικά αυτά τα δύο... να μην μπορείς να στείλεις μια φωτογραφία, ένα βίντεο ή οτιδήποτε !!! Και μην μου πεις για σπασμένα για εργοσιακά μιλάμε.

Όπως και να έχει το iphone χάνει σε ταχύτητες παντού και γενικά στις λειτουργίες, απο εκεί και πέρα διαλέγεις όποιο σου ταιριάζει καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως; Δεν θα το έλεγα φίλε μου. Εφαρμογές λογισμικό ποιότητα εύκολο στην χρήση όμορφο. Είναι σαν τα αμάξια, ο ένας έχει EVO και ο άλλος 458 italia. Το EVO μπορεί να περάσει σε μια κόντρα την 458 απλά στο τέλος ο ένας θα οδηγεί Ferrari και ο άλλος Mitsubishi.

Άστο...ότι και να πεις haters gonna hate

Και εγω την 458 θα διαλέγει πάντως,αν μπορούσα να την αγοράσω χαχα

Link to comment
Share on other sites

Κανένα galaxy s2 θα βρούμε μεταχειρισμένο;;

Link to comment
Share on other sites

Κανένα galaxy s2 θα βρούμε μεταχειρισμένο;;

Γιωργο μην μ πεις οτι ειναι για σενα....! Εσυ? Ενας υπερμαχος του Iphone?! :suicide:

Link to comment
Share on other sites

Οντως ένας υπέρμαχος που άλλαξε στρατόπεδο και έμεινε ευχαριστημένος από το αποτέλεσμα.....

Μέχρι να βγει το Iphone 5 και να δούμε κάτι το διαφορετικό το galaxy είναι ένα βήμα ποιο μπροστά...

Είχα βαρεθεί να κάνω συνέχεια convert ότι βίντεο κατέβαζα για να παίξει στο iphone και διαφoρετικό για το ipad 2.

Να πρέπει να έχω itunes για να κάνω την δουλειά μου.

Να έχω 4 χρόνια κινητό με 3,5 οθόνη

Να μην μπορώ να στείλω μια φωτογραφία η ένα βίντεο σε ένα άλλο κινητό

Οντως το IOS είναι ποιο εύκολο στο χειρισμό σε σχέση με ένα Android αλλά άμα ξέρεις θα σου αρέσουν τα παραπάνω που έχει το Galaxy.

Καθομαι κατεβάζω ταινία στο Galaxy s2 τόσο ευκολα και βρισκω υποτιτλους κατευθειαν και την απολαμβανω σε τελεια αναληση στην μεγαλη οθονη του κινητου που μπορει να μην ειναι retina αλλα δεν βλεπω διαφορα με το ματι ουτε την λεω υποδιεστερη.

Το μονο ελλατωμα που βρηκα είναι οτι τα ακουστικα ειναι αισχος ποιο χαλια δεν μπορουσαν να βαλουν αλλα δεν με χαλαει εχω τα sony ericsson mw600 και απολαμβανω μουσικη και ταινιες.

Πολλοι που ασχολουνται με κινητα και εχουν γνωσεις το γυρισαν απο iphone σε Galaxy.

To πηρα σε λευκο και εχω και ενα λευκο iphone 4s. Δεν βρησκω κατι υπερ του iphone...............

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.