Jump to content
nikolai

Πόσοι Σεατάκηδες είμαστε εδω?

Recommended Posts

και με τη σειρα του θα το σπασει ο ιδιοκτητης του!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

XAAXAAXAXAXA

βεβαια σε κίτρινο θα έλεγε πιο πολύ.

και με μια μαύρη ριγα και g... :)

Edited by konstantinos passat
@To post μεταφραστηκε στα Ελληνικα.
Link to comment
Share on other sites

Χμμμ.. Τώρα είδα πως με σχολιάζατε εδώ!!!

Ναι, να δουμε τώρα πότε θα το σπάσω κι εγώ!! Για την ώρα πάντως έχω βρει το μοτέρ από το FR, και με 5000 ευρώ, μείον 4000 που θα δώσω το δικό μου, 1000 ευρώ κοινώς, θα είμαι πάλι δίλιτρος!!

Link to comment
Share on other sites

Δε γμτ... Τι παίρνεις μετράει! Και γυρνάει πάλι το 2.0Τ στο αμάξι μου, που τόσο το αγάπησα!! Ασε που αν θες πλέον πας και για ΒΤ σε εκείνο το μοτέρ, κάτι που δεν γίνεται ακόμα στο καινούργιο 18αρι που φοράω!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόνο που άκουσα οτι βγάλαν και σκάστρα για tsi ησύχασα (έχω στα σκαριά σχέδια για golfaki....) καημό το χω να κάνει τσουφ το κάρο μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Leon Cupra R ΜΚ1

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

ΜΟΛΙΣ ΑΠΕΚΤΗΣA ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ LEON 20VT 4X4 REVO1 (ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΟ ΕΧΩ).ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΣΤΟ PROFILE K ΣΤΟ AVATAR MOY

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΛΙΣ ΑΠΕΚΤΗΣA ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ LEON 20VT 4X4 REVO1 (ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΟ ΕΧΩ).ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΣΤΟ PROFILE K ΣΤΟ AVATAR MOY

εγω λεω να αφησεις ησυχο το φορουμ εδω μικρο μου λιονταρακι να ρθεις στα σεατ να σε πειραζουμε απο κει!

εδω ειμαι πολυ σεμνο κοριτσι δεν κανει

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να αφησεις ησυχο το φορουμ εδω μικρο μου λιονταρακι να ρθεις στα σεατ να σε πειραζουμε απο κει!

εδω ειμαι πολυ σεμνο κοριτσι δεν κανει

AAAAAAA καλα σε εχω δει οτι εισαι και σε αλλο club !!!!!!!!!!! με το ιδιο nick ειναι και ο φιλος μου εκει εχει seat!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAA καλα σε εχω δει οτι εισαι και σε αλλο club !!!!!!!!!!! με το ιδιο nick ειναι και ο φιλος μου εκει εχει seat!!!!!!!!!!!

ναι η ατιμη γυνη..

δεν κρυβομαι με τιποτα πλεον :)

ε ειμαι γραμμενη σχεδον σε ολα τα αδερφικα φορουμ και ερχομαι που και που και spammarw:)

ποιος ειναι ο αντρας σου και σε πιο forum απο τα 4?

Link to comment
Share on other sites

ναι η ατιμη γυνη..

δεν κρυβομαι με τιποτα πλεον :)

ε ειμαι γραμμενη σχεδον σε ολα τα αδερφικα φορουμ και ερχομαι που και που και spammarw:)

ποιος ειναι ο αντρας σου και σε πιο forum απο τα 4?

δε σου λεω !!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol: ibizamania και ibizaclub αλλες πληροφοριες δεν εχει tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλά μην είσαι τόσο αναλυτικός tongue.gif

Για πες λεπτομέρειες... :lol: Αν θες :lol:

Ωχ....όποιον ακούς να λέει το αμάξι του "ταπεινό"......έχει "σαλιγκάρι " σίγουρα.... Πάντως αυξανόμαστε οι "Ισπανο-Γερμανοί" εδώ και μ' αρέσει... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.