Jump to content
hagi

Τι μεμβράνες να προτιμήσω?

???? ????? ???? ?? ????? ??? ? "????????" ???????? ??? ??????????  

4 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ΟΦ-ΤΟΠΙΚ

Καποιος με καλή γνώση ελληνικών: Είναι "εμφάνιση αποτελεσμάτων ψηφοθηρίας" ή "εμφάνιση αποτελεσμάτων ψηφοφορίας"? Εγώ νομιζω το 2ο αλλά οταν πατας το "Εμφάνιση ψηφων" εμφανιζεται το 1ο πριν την ανακατευθυνση.

Link to comment
Share on other sites

ΟΦ-ΤΟΠΙΚ

Καποιος με καλή γνώση ελληνικών: Είναι "εμφάνιση αποτελεσμάτων ψηφοθηρίας" ή "εμφάνιση αποτελεσμάτων ψηφοφορίας"? Εγώ νομιζω το 2ο αλλά οταν πατας το "Εμφάνιση ψηφων" εμφανιζεται το 1ο πριν την ανακατευθυνση.

το 2ο πρεπει να ειναι σιγουρα αν και δε το εχω προσεξει για να ειμαι ειλικρινης οτι γραφει ψηφοθηρια..αν λεει ψηφοθηρια σιγουρα δε στεκει αφου ειναι επιζητηση ψηφου με οποιαδηποτε μεσα. :):D

Link to comment
Share on other sites

3Μ και απο εμενα. Σχετικα μπορεις να διαβασεις και εδω: Μεμβρανες: 3Μ ή Llumar? και εδω: ΑΝΤΙΗΛΙΑΚΕΣ ΜΕΜΒΡΑΝΕΣ Foliatec

:wacko:

Link to comment
Share on other sites

3Μ ΚΑΙ Llumar ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΛΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ.

ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ Liumar ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.ΕΧΕΙ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ.

Link to comment
Share on other sites

3M διότι περιέχουν το λιγότερο δυνατό μέταλλο στην κατασκευή τους και για την εγγύηση

CS-20 Για σκούρο

CS-35 Για νόμιμα επίπεδα

CS-5 Για να μη φαίνεται τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για το ενδιαφέρον σας.

Mike ή Σπύρο θα ήθελα αν μπορείτε να μου πείτε που ακριβώς βρίσκεται το μαγαζί που περάσατε τις μεμβράνες (Λ.Σπάτων) και αν γνωρίζατε κάποιο άλλο κατάστημα με μεμβράνες 3m εδώ πιο κοντά στην Αθήνα μόνο και μόνο για να δω τις αποχρώσεις τους.

Στη Llumar πήγα στην Καλλιθέα και κοίταξα και μου αρέσαν οι Alu light αλλά το παιδί που δούλευε εκεί μου είπε ότι με τις συγκεκριμένες είναι πολύ πιθανό να με γράψουν? Υπάρχει κάποιο μέλος που να έχει βάλει τις συγκεκριμένες να μου πει την γνώμη του.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

llumar exw βαλει εγω αλλα δε θυμαμαι ποιος ηταν ο κωδικος παντως ειναι το μεσαιο και δεν εχεις κανενα προβλημα ειναι η χρυση τομη αν κ το μετανοιωσα κ ηθελα τις πιο σκουρες

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για το ενδιαφέρον σας.

Mike ή Σπύρο θα ήθελα αν μπορείτε να μου πείτε που ακριβώς βρίσκεται το μαγαζί που περάσατε τις μεμβράνες (Λ.Σπάτων) και αν γνωρίζατε κάποιο άλλο κατάστημα με μεμβράνες 3m εδώ πιο κοντά στην Αθήνα μόνο και μόνο για να δω τις αποχρώσεις τους.

Στη Llumar πήγα στην Καλλιθέα και κοίταξα και μου αρέσαν οι Alu light αλλά το παιδί που δούλευε εκεί μου είπε ότι με τις συγκεκριμένες είναι πολύ πιθανό να με γράψουν? Υπάρχει κάποιο μέλος που να έχει βάλει τις συγκεκριμένες να μου πει την γνώμη του.

Ευχαριστώ.

Από έξω έχει επιγραφή που γράφει ΠΑΡΜΠΡΙΖ ΝΙΚΗΤΑΣ. Διευθυνση Λ. Σπάτων 63 Παλλήνη. Τηλ: 2106664713. Είναι λίγο πριν την γέφυρα της Ατιτικης Οδου στο αριστερό σου χέρι όπως πάς Λούτσα. Εγω και ο Μιχάλης έχουμε την CS 35 είναι η μεσαία σκάλα. Ζήτα τον Μάκη. Εμένα δεν θα με θυμάται αν θυμάται θα θυμάται τον Μιχάλη

Link to comment
Share on other sites

εχω βαλει 3Μ σε 4 αυτοκινητα μας κατα καιρους,και ειναι αριστες...

Για τις llumar μου ειχανε πει οτι ειναι υπερβολικα λεπτες και σκιζονται,αλλα δεν παιρνω και ορκο.

Τα παιδια που τις χρησιμοποιουν ξερουν καλυτερα!

Link to comment
Share on other sites

Από έξω έχει επιγραφή που γράφει ΠΑΡΜΠΡΙΖ ΝΙΚΗΤΑΣ. Διευθυνση Λ. Σπάτων 63 Παλλήνη. Τηλ:  2106664713. Είναι λίγο πριν την γέφυρα της Ατιτικης Οδου στο αριστερό σου χέρι όπως πάς Λούτσα. Εγω και ο Μιχάλης έχουμε την CS 35 είναι η μεσαία σκάλα. Ζήτα τον Μάκη. Εμένα δεν θα με θυμάται αν θυμάται θα θυμάται τον Μιχάλη

Πες του και απο τον Μιχαλη, τον γιατρο που ειχε φερει ενα Golf V και ενα Α4 δυο μερες το ενα μετα το αλλο, και θα με θυμηθει. Εμεινα απολυτα ικανοποιημενος απο την δουλεια του...Το παλικαρι οχι απλα ξερει... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Εχω 3Μ αλλα μετα απο 3 χρονια εχω να πω τα εξης:

Σε μερικα σημεια εχει "μπιμπικακια" οχι φυσαλιδεσ αλλα σαν κοκκοσ σκονης που εχει κανει "μπιμπικι" καθως και στα παραθυρα οδηγου/συνοδηγου γδαρσιματα.

Τα γδαρσιματα τα ψιλοδικαιολογω γιατι ανοιξε/κλεισε ταπετσαριες για τους γρυλους κλπ ειναι και στα @@ τους οι πιο πολλοι αλλα για τα μπιμπικακια μαλλον παιζει η τοποθετηση.

Το θεμα ειναι οτι καπου στην εγγυηση λεει οτι δεν γρατζουνιουνται...

Εσεις τη λετε ?

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντος μου ειχε πει τις 3Μ ενα παλικαρι εμπιστευτικα που δουλευε σε μαγαζι που εβαζε lumnar!!!

τα μπιμπικακια ειναι σιγουρα προβλημα τοποθετησης.

Εμενα τις πρωτες που ειχαν βαλει,τις ειχαν γδαρει απο μονοι τους!

Την τελευταια φορα που εβαλα,τους παιδεψα γιατι το audi 80 εχει τεραστια και δυσκολα τζαμια με αποτελεσμα να χαλασουνε αρκετα μετρα μεμβρανης...τελικα το αποτελεσμα ηταν αριστο! :lol:

Link to comment
Share on other sites

3M διότι περιέχουν το λιγότερο δυνατό μέταλλο στην κατασκευή τους και για την εγγύηση

CS-20 Για σκούρο

CS-35 Για νόμιμα επίπεδα

CS-5  Για να μη φαίνεται τίποτα

Μέγα λάθος!

Οι madico έχουν αυτή την ιδιότητα που αναφέρεις γι'αυτό και είναι οι μόνες με έγκριση για εμπρός τζάμι.

Εγώ έχω Llumar και είμαι πολύ ευχαριστημένος

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει ή έχει παρατηρήσει κανείς να μου πει ποια από τις 2 μεμβράνες

1. Llumar alu-light

2. 3m CS-20

είναι πιο σκούρα?

Link to comment
Share on other sites

Μέγα λάθος!

Οι madico έχουν αυτή την ιδιότητα που αναφέρεις γι'αυτό και είναι οι μόνες με έγκριση για εμπρός τζάμι.

Εγώ έχω Llumar και είμαι πολύ ευχαριστημένος

Η φωτεινότητα είναι αυτό που απαγορεύει την τοποθέτηση στο μπροστινό τζάμι, όχι η δομή του υλικού της μεμβράνης, για το μπροστινό τζάμι η 3Μ είχε την cs-50 που κατά τη γνώμη μου δεν αξίζει τα λεφτά μας διότι σκουραίνει ελάχιστα το τζάμι

Τα υλικά της 3Μ έχουν το λιγότερο μέταλλο από όλες τις μεμβράνες παγκοσμίως

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.