Jump to content
GolfMk5Fan

Golf 5 Gt

Recommended Posts

Καλησπερα σας!Ενδιαφερομαι να αγωρασω ενα Golf 5 GT αλλα δεν εχω καταλαβει ακριβως τι παιζει με τους κινητηρες του,γιατι ακουγονται πραγματα για λαδια,οτι σπανε κ αλλα τετοια....οποτε αν μπορει καποιος να μ πει τα πραματα πως ειναι απο πρωτο χερι θα με βοηθησει παρα πολυ.....Επισης,στριβουνε?βγαζουνε προβληματα?τι κουσουρια εχουνε?

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν καλώς ήρθες!!! Gt μόνο μεταχειρισμένο μπορείς να βρεις πια καθώς είναι πλέον συλλεκτικό!!!

Μέσα στο φόρουμ θα βρεις αρκετά θέματα για το συγκεκριμένο αμάξι που θα σε βοηθήσουν στην επιλογή σου.

Ό,τι και να πάρεις σου εύχομαι καλά χλμ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν καλώς ήρθες!!! Gt μόνο μεταχειρισμένο μπορείς να βρεις πια καθώς είναι πλέον συλλεκτικό!!!

Μέσα στο φόρουμ θα βρεις αρκετά θέματα για το συγκεκριμένο αμάξι που θα σε βοηθήσουν στην επιλογή σου.

Ό,τι και να πάρεις σου εύχομαι καλά χλμ!!!

Μαλιστα φιλε μου...Εψαξα λιγο αλλα δεν βρηκα αυτο π ηθελα...Σε ευχαριστω πολυ παντως για το καλωςορισμα και την ευχη σου :lol::):(;)

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα φιλε μου...Εψαξα λιγο αλλα δεν βρηκα αυτο π ηθελα...Σε ευχαριστω πολυ παντως για το καλωςορισμα και την ευχη σου :lol::):(;)

Καλησπέρα και καλώς μας ήρθες!

Υπάρχει ένα παρόμοιο θέμα οπότε καλύτερα να συνεχίσετε τη συζήτηση εκει :

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=19464

Ευχαριστώ !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.