Jump to content
Dimitris83

Προσοχή στα υγρά αποσμητικά

Recommended Posts

knife.gif

Που να πώ τον πόνο μου....!

Κατα λάθος, προχτές έβαλα το υγρό αποσμητικό ανάποδα, στον δεξιό εξαερισμό που είναι πάνω από το κασσετόφωνο, αυτή η μ.....κία χύθηκε και από όπου πέρασε έλιωσε η μάτ επίστρωση που έχει η κεντρική κονσόλα και φαίνεται τώρα το πλαστικό. Όποιος κατάλαβε και ξέρει μπορεί να μου πεί αν υπάρχει κάτι να βάλω να μην φένεται ή να το συνηθίσω έτσι γιά μιά ζωή :thumbsup:

post-2186-1127926862_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χμ...δεν μου κανει καθολου εντυπωση...το εχω δει πολλες φορες να το εχουν παθει γνωστοι μου...Κριμα ρε φιλε...Μαλλον πας για αλλαγη σε ολα... :(

Link to comment
Share on other sites

:wacko:

Περαστικά και δε συμμαζεύεται! Τον Ιούλιο το πήρα :(

Δέν το περίμενα να κάνει τέτοια ζημιά.

TI THA ELEGES NA TA EXONES STHN ΕΓΓΎΗΣΗ

Link to comment
Share on other sites

Να το βάλω στην εγγύηση και τί να τους πώ; είναι γάτες αυτοί θα το καταλάβουυν και θα μου την πουν και θα έχουν και δίκιο.

Link to comment
Share on other sites

Αν το καταλαβουν, κανε την παπια...Απλα μην πας συντομαι και μυριζει το αμαξι...αστο να ξεμυρισει πρωτα, μην καρφωθουμε και με την μια...Δεν εχεις να χασεις τιποτα...Δεν θα σε κανον ντα...Να το απαιτησεις, και ποτε δεν ξερεις... :(

Link to comment
Share on other sites

Tο πόλο έχω και μένω Ηράκλειο, θα πάω βέβαια να ρωτήσω αν γίνεται τίποτα αλλά μάλλον θα κολησω αυτοκόλλητο πάνω να μην φένεται!

Καλό!!! Θα πάω και θα τους πω οτί ένα πρωί ανοίξα το αμάξι και τι αντίκρισα εντελώς τυχαία; Ένα ξεφλουδισμένο ταμπλό! και θα με πιστέψουν!!! στάνταρ! θα τους πώ την αλήθεια μάλλον.

Link to comment
Share on other sites

Ξεφλουδισε μονο η κονσολα ή και η θηκη και το ραδιοκασσετοφωνο?

Οι λυσεις ειναι 3: ή το πας και ζητας να στο αλλαξουν εντος εγγυησης, ή το πληρωνεις (περιπου 50-60¤ εχει η κεντρικη κονσολα αν θυμαμαι καλα) ή το βαφεις οπως εκαναν οι stoilas και mayh3m και ειναι πανεμορφο. :(

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι λοιπόν! πήγα σήμερα στην καρέντα, τους έδειξα το ταμπλό και μου παράγγειλαν άλλο μέσα στην εγγύηση!! Το κατάλαβαν βέβαια και μου το έιπαν ότι μάλλον χύθηκε υγρό αποσμητικό πάνω! Αλλά με λυπήθηκαν γιατί είναι καινούριο το αμάξι και θα μου το αλλάξουν!! Μου είπαν να προσέχω την άλλη φορά! Να προσέχετε όλοι αυτές τις βλακείες!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες! Αυτά τα αποσμητικά πρέπει να είναι σε ορθή γωνία! Και επειδή στα αμάξια μας οι αεραγωγοί έχουν κλίση προς τα πίσω έτσι πολλές φορές το υγρό βγαίνει απέξω! Όταν λοιπόν το βάζετε να το τραβάτε λίγο προς τα έξω μην ακουμπάει πίσω για να είναι όσο μπορεί σε ορθή γωνία!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες! Αυτά τα αποσμητικά πρέπει να είναι σε ορθή γωνία! Και επειδή στα αμάξια μας οι αεραγωγοί έχουν κλίση προς τα πίσω έτσι πολλές φορές το υγρό βγαίνει απέξω! Όταν λοιπόν το βάζετε να το τραβάτε λίγο προς τα έξω μην ακουμπάει πίσω για να είναι όσο μπορεί σε ορθή γωνία!

Στη δική μου περίπτωση φταίω εγώ γιατί το έβαλα ανάποδα το μπουκαλάκι αλλά σε κάθε περίπτωση πρέπει να τα αποφεύγουμε και το υγρά αποσμητικά και τα καθαριστικά σπρέυ για το ταμπλό, με ένα βρεγμένο πανάκι γίνεται τζετ.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Είσαι τυχερός γιατί σου έπεσε σε σημείο που αλλάζει ευκολα. Εγώ ο άμοιρος τί να πω που μου έπεσε πάνω στο ταμπλό μπροστά από το τιμόνι???

Link to comment
Share on other sites

Παίδες! Αυτά τα αποσμητικά πρέπει να είναι σε ορθή γωνία! Και επειδή στα αμάξια μας οι αεραγωγοί έχουν κλίση προς τα πίσω έτσι πολλές φορές το υγρό βγαίνει απέξω! Όταν λοιπόν το βάζετε να το τραβάτε λίγο προς τα έξω μην ακουμπάει πίσω για να είναι όσο μπορεί σε ορθή γωνία!

Τεχνική ανάλυση.... όχι μ@λ@κίες worthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.