Jump to content
chridev

Golf 4 - Προτάσεις Εξωτ. Εμφάνισης [Προφυλακτήρες R32 - Side skirts]

Recommended Posts

για οραια αποτελεσματα πρεπει να περνουμε μεταχηρισμενα αυθεντικα εχουμε ολους τους κωδικους διαθεσημους για οποιον θελει δεν εχουμε αναγκη την αντιπροσωπεια

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τον δικό μου τον πήρα απο την streetware 119 ευρώ και είναι τζάμι απο πλαστικό ABS κτλ!!! Το link είναι http://streetware.gr/search.aspx?src=r32&count=33&page=1&name=r32

Link to comment
Share on other sites

Τον πήρα και εγώ από  το street ware και παρατήρησα ότι δεν έχει τρύπες για να περάσουν οι βίδες στους αεραγωγους, φίλε μου εσύ που τον έχεις πάρει τι έκανες σε εκείνο το σημείο όπως και με τους αεραγωγους, τι έβαλες? Άφησες την σιτα? 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά έχω γύρω στα 350εκατοστάρικα και θα ήθελα απόψεις και κάποιες συμβουλές ωστέ να ρίξω τα λεφτά  αυτα που μάζεψα σωστά.
Θα σας ανεβάσω και κάποιες φωτογραφίες από το αμάξι.



Ευχαριστώ.

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Θα ανεβασω αλλες δυο εχει προβλημα το ίντερνετ και μπορεσα μονο αυτη να ανεβάσω

 

Εστω κάτι με αυτα τα λεφτα αν μπορω να αλλαξω κάτι.

20160922_130443.jpg

Link to comment
Share on other sites

16αρι ειναι το εργαλειο??? βαλε ενα φιμε τζαμακι, και εναν καταλυτη 100αρη μεταλικο και μπορει να περισεψουν και για σουβλακια.

Link to comment
Share on other sites

λιγα τα λεφτα ρε φιλαρακι. το αυτοκινητο θελει πολυ χρημα για να δειξει. αντε να παρεις μια μασκα r32 ιμιντασιον μπροστα και παλι παιζεται αν φτασουν, θες χρημα πολυ

Link to comment
Share on other sites

On 22/9/2016 at 10:18 ΜΜ, dasauto said:

16αρι ειναι το εργαλειο??? βαλε ενα φιμε τζαμακι, και εναν καταλυτη 100αρη μεταλικο και μπορει να περισεψουν και για σουβλακια.

Χαχααχαχα..Ναι 16αρι ειναι εχω βάλει φημε τζάμια φιλε  μου φαίνεται στα σουβλάκια θα τα φάω..

Link to comment
Share on other sites

35 λεπτά πριν , xrigolfakias said:

λιγα τα λεφτα ρε φιλαρακι. το αυτοκινητο θελει πολυ χρημα για να δειξει. αντε να παρεις μια μασκα r32 ιμιντασιον μπροστα και παλι παιζεται αν φτασουν, θες χρημα πολυ

Και εγω κατι τέτοιο σκεφτόμουν καπως τι μασκα να αλλαζα γιατι δεν μου γαρέσει...οντως θελει πολυ φράγκο να ρίξεις αλλα εστω κατι και με τοσα λιγα..και ποια r32; 

Edited by Κοσμας mk4
Link to comment
Share on other sites

R32 προφυλακτηρα φτανουν τα λεφτα και περισευουν αν βρεθει ρεπλικα προφυλακτηρας με καλη εφαρμογη, μαζι με σιτες εργοστασιακες και βαψιμο. Αλλα θελει και αλλα πραγματα για να υποστιριξεις τον προφυλακτηρα που θα πρεπει να κανεις στο μελλον, πχ καμια 18αρα ζαντα, χαμηλωμα. 

Για αρχη θα σου προτεινα οπως εγραψα ποιο πανω, εναν ποιο ελευθερο καταλυτη να παρει λιγο αερα το μοτερ, να υπολογιζεις να βαλεις και την μουφα στον λαμδα αν ειναι euro4, ωστε να μην εχεις λαμπακια αναμενα μετα. 

ή εσωτερικα δεν ξερω πως το εχεις, αν εχεις 4μπρατσο τιμονι, ενα 3ακτινο επιβαλετε, με μαξ 150-200€ βρησκεις κομπλε με αεροσακο.

Edited by dasauto
Link to comment
Share on other sites

Προεκταση στο πασο του λαμδα ωστε  αυτος να διαβαζει λαθος , αλλιως θα αναψει σιγουρα λαμπακι, εκτος και αν του εγγυηθει ο εξατμισας που θα του πουλησει τον καταλυτη, οτι δεν θα εχει προβληματα με λαμπακια, που δυσκολα να παιξει τετοιο σεναριο με ελευθερο καταλυτη.

JZZ-Stainless-Steel-Universal-o2-Oxygen-

 

Edited by dasauto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 22/9/2016 at 10:18 ΜΜ, dasauto said:

16αρι ειναι το εργαλειο??? βαλε ενα φιμε τζαμακι, και εναν καταλυτη 100αρη μεταλικο και μπορει να περισεψουν και για σουβλακια.

+1

Τα υπόλοιπα θα είναι too much, ωραίο το έχεις.

Θα σου πρότεινα, να κάτσεις να διαβάσεις αρκετά θέματα που αφορούν στην εξωτερική εμφάνιση και να κρίνεις καλύτερα τι ταιριάζει

σ΄εσένα.

 

Τέλος, μπορείς να κάνεις μια παρουσίαση του αυτοκινήτου σου στο σχετικό τμήμα του forum.

:thumbsu:

 

 

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Σας Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον μου δωσατε πολυ ωραίες ιδεες και ειδη εχω ξεκινήσει το ψάξιμο.:goodjob::thumbsu:

 

On 25/9/2016 at 3:32 ΠΜ, nikdev said:

+1

Τα υπόλοιπα θα είναι too much, ωραίο το έχεις.

Θα σου πρότεινα, να κάτσεις να διαβάσεις αρκετά θέματα που αφορούν στην εξωτερική εμφάνιση και να κρίνεις καλύτερα τι ταιριάζει

σ΄εσένα.

 

Τέλος, μπορείς να κάνεις μια παρουσίαση του αυτοκινήτου σου στο σχετικό τμήμα του forum.

:thumbsu:

 

 

Το μονο που δεν κτλβ είναι αυτο με την παρουσίαση τι εννοείς και που πρεπει να μπω ..ειμαι νεο .ελος σιγα σιγα αρχιζω και γνωριζω.

 

Σε καμια περιπτώσει καλα έκανες.Ισως αν μπορούσα με τα λεφτα αυτα αλλα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

On 24/9/2016 at 3:31 ΜΜ, Κοσμας mk4 said:

Και εγω κατι τέτοιο σκεφτόμουν καπως τι μασκα να αλλαζα γιατι δεν μου γαρέσει...οντως θελει πολυ φράγκο να ρίξεις αλλα εστω κατι και με τοσα λιγα..και ποια r32; 

τη μασκα μπροστα λεω

Link to comment
Share on other sites

μπορεις επισης να βαλεις στους φροφιλαχτηρες τα σποιλερακια απο 4motion

https://www.google.gr/search?q=golf+iv+4+motion+front+spoiler&espv=2&biw=1366&bih=662&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjhnZu2j67PAhWJXhQKHUY3D7gQ_AUIBigB

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago , DubbeR_ChRoniS said:

μπορεις επισης να βαλεις στους φροφιλαχτηρες τα σποιλερακια απο 4motion

https://www.google.gr/search?q=golf+iv+4+motion+front+spoiler&espv=2&biw=1366&bih=662&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjhnZu2j67PAhWJXhQKHUY3D7gQ_AUIBigB

Καλη φαση δεν το σκέφτηκα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για να μην γίνει αχταρμάς το θέμα, στο έβαλα με τον προφυλακτήρα του R32.

 

Γιατί να συζητάμε από εξατμίσεις μέχρι τουρμπίνες εδώ και θα χαθεί η μπάλα.

 

Απότι κατάλαβα σένδιαφέρουν περισσότερο οι προφυλακτήρες, σωστά ?

Μάζεψε τα απαραίτητα χρήματα και προχώρα, μόνο abs πλαστικό όχι πολυεστέρα.

Το αυθεντικό λουκ είναι διαχρονικό, οι υπερβολές, όπως έχεις δει που έκαναν σε πολλά 4άρια

τα έχει κάνει να φαίνονται πλέον "άσχημα" στα σημερινά μάτια.

 

 

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

DSC09742.jpg

 

golf-4-r32-achterbumper-3_2.jpg

 

Για εδώ είσαι..

Link to comment
Share on other sites

Το ποιο φρόνιμο είναι να κρατήσεις τα χρήματα σου για την συντήρηση του. Γνωστός μου  με το ίδιο αυτοκίνητο από απροσεξία του το κοπάνισε μπροστά δεξιά.

Φτερό, καπό,  προφυλακτήρα.  

Λόγω έλλειψης χρημάτων, στάση εμπορίου άλλα και με πόνο το αυτοκίνητο κατέληξε σε σκραπατζή.  Δική σου βέβαια είναι η απόφαση  πως θα αξιοποιήσεις τα 350 €.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οι προφυλακτηρες για το 4 στυλ r32 απο την αντιπροσωποια ποσο κανουν;
Sent from my iPhone using Tapatalk

Επειδή τους πήρα από αντιπροσωπεια έχουν, 800 ο μπροστά χωρίς σιτακια, καπάκια για πιτσιλιτηρια κλπ τα οποία θα χρειαστεί να τα πάρεις και αυτα,υπολόγισε 80€ αυτά, κάπου στα 850 ο πισω, και από 300 ο κάθε μασιπιες, 600 δηλαδή

Στάλθηκε από το E5303 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.