Jump to content
bmxas

Ποδήλατα

Recommended Posts

Το χρώμα που έχει στην φώτο νομίζω δεν υπάρχει.

Τουλάχιστον εγώ το πήρα σε άλλο χρώμα,πάνε απο το μαγαζί να το δείς,είναι πανέμορφο:clapping:

:thumbsup: Α τότε μια χαρά...thanks για την πληροφορία, θα πάω από κοντά να το δω..

Link to comment
Share on other sites

Οου Γιες!

Τελικα ORIENT ειναι.. Ετσι παει.. ρωτας τον ανθρωπο που το πληρωσε και το θυμαται αναλυτικοτατα :flowers:Αμορτισερ βρηκα με 45-55

Και φτιαχνω και ενα παλιο μηχανακι τωρα.. Ειναι να μην ανοιγεις την αποθηκη!!!

καλο θα ηταν να τις βαλεις τις 2 ακτινες γιατι το στεφανι θα στραβωνει πιο ευκολα!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L

:D Α τότε μια χαρά...thanks για την πληροφορία, θα πάω από κοντά να το δω..

Το συγκεκριμένο orbea (sate) .... ούτε καν.

Τα Τρεκ είναι πολύ καλά , με το Advance να έχει λίιιιγο πιο ψαγμένο σκελετό και το 4300 καλύτερα περιφερειακά. Διαλέγεις, παίρνεις, και καλές βόλτες εύχομαι. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L

υπαρχει και ενα νεο φορουμ για τα mountain bikes ,πολυ καλο!

Δεν μας λες και ποιο είναι?? 8P:whistling:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας λες και ποιο είναι?? :thumbsup: :thumbsup:

δεν το θυμαμαι.μπορω να ρωτησω ομως τον διαχειριστη του. :startle:

θα ενημερωσω σε λιγο.

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο orbea (sate) .... ούτε καν.

Τα Τρεκ είναι πολύ καλά , με το Advance να έχει λίιιιγο πιο ψαγμένο σκελετό και το 4300 καλύτερα περιφερειακά. Διαλέγεις, παίρνεις, και καλές βόλτες εύχομαι. :flowers:

?

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα και εριξα μια ματια στα giant talon 1 και talon 2!τα ποδηλατα απλα τα σπανε!!!ειδα και μερικα focus!αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι το ποδηλατο ειναι πουπουλο!!!

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα και εριξα μια ματια στα giant talon 1 και talon 2!τα ποδηλατα απλα τα σπανε!!!ειδα και μερικα focus!αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι το ποδηλατο ειναι πουπουλο!!!

Τι εννοείς πήγες σήμερα? Είσαι έξω? Αύριο έχει βόλτα.......

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να ημουν εξω.....υπηρεσιακο ειχα για 4 ωρες μεχρι χαλκιδα..... :-/ το πασχα θα ειμαι εξω λογικα κανονισε να εισαι αθηνα!!! :-)

Link to comment
Share on other sites

Στην επομενη πανελληνια θα παμε με τα ποδηλατα βλεπω. χαχαχαχχαχαχαχχαα

Link to comment
Share on other sites

Πέταξα και τα σλικ πάνω στο trek και σπέρνει:thumbsup:

Αυτες τις μέρες θα βάλω και 203 mm δισκοπλακα μπροστά μαργαρίτα και 185 πίσω.

Τα τακάκια θα αλλαχτούν και θα μπούν jagwire γιατι αυτά που έχουν τα μαμά promax ζεστένονται ευκολα και επειδη δεν τα εστρωσα σωστα κανουν και θόρυβο;)

Η επόμενη αλλαγή είναι η σέλα,θα μπεί η bontrager SSR που με βολέυει:D

Link to comment
Share on other sites

Στην επομενη πανελληνια θα παμε με τα ποδηλατα βλεπω. χαχαχαχχαχαχαχχαα

χαχαχαχαχα!!!ευκολα ομως!!!! :-) :-D

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να ημουν εξω.....υπηρεσιακο ειχα για 4 ωρες μεχρι χαλκιδα..... :-/ το πασχα θα ειμαι εξω λογικα κανονισε να εισαι αθηνα!!! :-)

Εδώ θα είμαι....

Στην επομενη πανελληνια θα παμε με τα ποδηλατα βλεπω. χαχαχαχχαχαχαχχαα

Ευκολάκι.......

Link to comment
Share on other sites

Και επειδη ο 17ος διεθνεις ποδηλατικος γυρος Ελλαδος ξεκιναει αυριο απο Γιαννενα,

πηγα και ειδα λιγο τα ποδηλατα που θα τρεξουν. :startle: :startle: :startle: :startle: :sheep:<_<:whistling::lol: :lol: :thumbsd:

img009rz.jpg

img011n.jpg

img013nu.jpg

img015vk.jpg

img019n.jpg

img021jd.jpg

img023rt.jpg

img025ub.jpg

img026z.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και επειδη ο 17ος διεθνεις ποδηλατικος γυρος Ελλαδος ξεκιναει αυριο απο Γιαννενα,

πηγα και ειδα λιγο τα ποδηλατα που θα τρεξουν. :startle: :startle: :startle: :startle: :no::thumbsup::roadrage::bow: :bow: :bow:

Και εγω είμαι στα Γιάννενα (για δουλειά και όχι να τρέξω :yahoo: ) και έχω στηθεί στη λίμνη και περιμένω να περάσεις με το ποδήλατο!!!!!

Edited by Giorgos79
Link to comment
Share on other sites

Σημερα δεν πηγα γυρω της λιμνης. Με σταματησαν τα μποφορ. χαχαχχαχαχαχχα

Link to comment
Share on other sites

Να και το δικο μου

Ideal Megisto 02 Lockout

img029s.jpg

img027i.jpg

κουκλι παγουρι το ποδηλατο σου!!!κουκλι!!!φτου φτου μην το ματιασω!!!καλα χλμ και ασφαλη χλμ!!!!!

@joop το carbon σε αυτα τα «φτηνα» ποδηλατα ειναι τετραψηφιο νουμερο η τιμη τους κ το βαρος τους αστο.....λες και δεν εχεις ποδηλατο....αααχ!!!

Link to comment
Share on other sites

www.canyon.com/ κοιταγα απο εδω κ απο εκει για ποδηλατο κ βρηκα αυτην την εταιρεια κ σκεφτομαι να παρω η το yellowstone 4.0 η το grand canyon 5.0!το μονο κακο αυτης της εταιρειας ειναι οτι τα ποδηλατα τα αγοραζεις μεσω internet αφου δεν υπαρχει αντιπροσωπος στην ελλαδα....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.