Jump to content
GOLFAKI 4

Κοροιδια!

Recommended Posts

εχω κατι νευρα!!!!σκοτωνω βενζινα!!!!!

γυρηζω απο το σκ μου απογοητευμενος που θα αντικρησω την σαπια αθηνα παλι, και αφου εχω κανει 3,5 ωρες μια αποσταση 140 χιλιομετρων την πεφτω εξουθενομενος να ξειδρωσω στον καναπε μου!ακουω λοιπον στο τελεοραση για την απεργια τον βυτιοφορων!!!τεντωνομαι και σαλταρω στη γκολφω να την ξεδιψασω!!!

στινομαι σε ενα πρατηριο και περιμενω για 1 ωρα οσπου ερχεται η ευλογιμενη ωρα να γεμισω!!!

ρουφαει ρουφαει το αμαξι και κλακ.90 ευρω!!

οριστε?αποκρινομαι στην κοπελια 50 λιτρα 90 ευρω?ποσα καρατια ειναι η βενζινη σας???

τελειωσε η απλη μου λεει!και βαλαμε σουπερ

εμενα μου το ειπες της λεω????

με τα πολλα αφου πληρωνω ζηταω αποδειξη το τραγικο??

περιμενετε κυριε μου λεει να τελειωσουμε και σας κοβουμε!!!!!!!!!

για να καταληξω επειδη εγινα κουραστικος!ανακοινωνουν μια απεργια για να τρεξουμε εμεις και να οικονομισουν αυτοι εις βαρος μας ομως!!!!!!!

ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΤΡΑΓΙΚΟ Η ΑΠΛΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΦΟΥ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΓΕΜΙΖΑΝ ΑΠΛΗ!!!!

τρελο σοου στο βενζιναδικο.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest maryv7

Α...καλα το συστημα αυτο το εχουνε τα shell αν δεν τους πεις απλη σου βαζουν κατευθειαν 100αρα.

Πρωτη φορα που θα την παταγα σε shell γιατι δεν την πατησα, σταματαω και λεω 30ευρω, ξεκιναει και βαζει και πεφτει στο ματι μου οτι μου βαζει 100αρα, λεω τι βαζεις??? σου ειπα 100αρα??? μου απανταει το ιδιο ειναι.!! του λεω βαλε 100αρα και θα σου την πληρωσω για 95αρα αφου το ιδιο ειναι.! μου λεει δεν γινετε εχει διαφορα στην τιμη και οτι βγαζεις ποιο πολλα χιλιομετρα και τις γνωστες αερολογιες, τον σταματησα στο 10αρικο και απο τοτε λεω μετα το ποσο απλη θα βαλεις, οποιος δεν εχει κλεινω την ταπα και γεια.!

Εχω ακουσει σε βενζιναδικο shell διωξανε πωλητη γιατι δεν πουλουσε 100αρα sillyhorse1rb5.gif

ελεος!!! αυτο δεν το ειχα ακουσει!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι να θες να βαλεις 100αρα, να την πληρωνεις ακριβοτερα και να ειναι απλη

ειμαι σιγουρος το 80% των πρατηριων πουλανε απλη για 100αρα

γι αυτο βαζω παντα απλη να μαι ησυχος

Link to comment
Share on other sites

Α...καλα το συστημα αυτο το εχουνε τα shell αν δεν τους πεις απλη σου βαζουν κατευθειαν 100αρα.

Πρωτη φορα που θα την παταγα σε shell γιατι δεν την πατησα, σταματαω και λεω 30ευρω, ξεκιναει και βαζει και πεφτει στο ματι μου οτι μου βαζει 100αρα, λεω τι βαζεις??? σου ειπα 100αρα??? μου απανταει το ιδιο ειναι.!! του λεω βαλε 100αρα και θα σου την πληρωσω για 95αρα αφου το ιδιο ειναι.! μου λεει δεν γινετε εχει διαφορα στην τιμη και οτι βγαζεις ποιο πολλα χιλιομετρα και τις γνωστες αερολογιες, τον σταματησα στο 10αρικο και απο τοτε λεω μετα το ποσο απλη θα βαλεις, οποιος δεν εχει κλεινω την ταπα και γεια.!

Εχω ακουσει σε βενζιναδικο shell διωξανε πωλητη γιατι δεν πουλουσε 100αρα sillyhorse1rb5.gif

shell ηταν φιλε μου!!!!απατεωνες

Link to comment
Share on other sites

Πάντα όταν βάζουμε βενζίνη πρέπει να αναφέρουμε 1) το είδος & 2) το ποσό. Έτσι δεν έχουμε παρεξηγήσεις κλπ κλπ.

Αν πεις σε κάθε βενζινά 40 ευρώ απλή είναι απολύτως κατανοητό τι θα βάλει. Από εκεί και ύστερα καλό θα ήταν να βάζουμε σε 1-2 πρατήρια σταθερά και όχι όπου λάχει. Όταν ο άλλος σε δει ότι είσαι σταθερός πελάτης τότε σε σέβεται περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε φιλε μου κι εγω σε 1 βενζιναδικο βαζω αλλα εχθες ηταν η φαση τετοια!μετα απο τοση ταλαιπορια (περιμενα 1 ωρα και)δεν πολυασχοληθηκα να σου πω την αληθεια!

θα μου πεις καλα να παθεις τοτε!αλλα αμεσως να πεσουν να σε φανε...

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω κλειδωσει το αμαξι και δν το κυκλοφορο καθολου τωρα λογο οτι δν εχω βενζινη + οτι δν εχω λεφτα για να βαλω :p

αυτο που παρατηρησα εχθες ηταν το εξης:

στην shell στο χαλανδρι

προχθες που περασα ειδα την shell κλειστη και να γραφει αμολυβδη τελος, η τιμη της αμολυβδης 1,466

περναω χθες και το βλεπω ανοιχτο με την τιμη της αμολυβδης σε ενα βραδυ να πηγαινει 1,496!!!!!! machinegun.gifmachinegun.gifmachinegun.gif:thumbsup:

δλδ ειχε βενζινη και απλα εκλεισε επειτηδες για να ανεβασει την τιμη της!!!!

εαν αυτο δν ειναι κοροιδια τοτε τι ειναι?????

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειπατε ομως και τα <<παρελοκομενα>> της απεργιας.Δλδ ποσα injection αυτοκινητων θα παθουν βλαβη (για να μην πω θα καουν) με τη <<μουργα>> που εχει απομεινει στις δεξαμενες τους new_grrrr.gif

Link to comment
Share on other sites

shell ηταν φιλε μου!!!!απατεωνες

να προσθεσω κ το BP Που εβαλα χθες 1.85 το λιτρο γιατι εβαζε μονο 100ρα κ η αποδειξη καπνος...τελικα πρεπει να ειμαστε τρελοι οικολογοι ... δε χαραμιζουμε τσαμπα χαρτι ποτε

συνολο 56 ευρω για να γεμισω απο τη μεση που ηταν ο δεικτης

Link to comment
Share on other sites

Εγω πηρα ηλεκτροκινητο σκουτερακι ....το γκολφακι μονο για μεγαλες διαδρομες πλεον ...αντε γεια ρε κωλοκρατος της ξεφτυλας

Link to comment
Share on other sites

Εγω πηρα ηλεκτροκινητο σκουτερακι ....το γκολφακι μονο για μεγαλες διαδρομες πλεον ...αντε γεια ρε κωλοκρατος της ξεφτυλας

ποστ κ υπογραφη δεν συναδουν θα ελεγα :o

Link to comment
Share on other sites

Για να μην ανοίγω νέο θέμα μια και αυτό είναι το πιο πρόσφατο για τα καύσιμα, υπάρχουν 2 πρατήρια στην Κηφισίας στο Μαρούσι που έχουν κανονικά καύσιμα και φουλάρισα σήμερα (και χωρίς μεγάλη ουρά, μόλις 7-8 αυτοκίνητα την ώρα που έβαλα). Είναι η EKO & AVIN που είναι σχεδόν απέναντι το ένα από το άλλο, λίγο πιο πάνω από την διασταύρωση Κηφισίας & Πεντέλης.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.