Jump to content

Recommended Posts

Τίποτα το ιδιαίτερο απλά μετά τις μεμβράνες έδειξε πολύ και έχω σκοπό να του βάλω και άλλα πράγματα :rolleyes:

Μέχρι τώρα:

gallery_13415_892_1420303.jpg

gallery_13415_892_351323.jpg

gallery_13415_892_615166.jpg

gallery_13415_892_60158.jpg

και μία παλιότερη χωρίς τις μεμράνες

gallery_13415_892_545452.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στο μαύρο δείχνουν περισσότερο τα φιμέ, ωραία αλλαγή! :rolleyes::thumbsup:

Το επόμενο βήμα σου θα πρέπει να είναι οι ζάντες!

Link to comment
Share on other sites

Ωραίες και διακριτικές οι μεμβράνες σου :p Η τιμή είναι φυσιολογική. Εγώ τις έβαλα 200 ευρώ με αρχική τιμή τα 230. Σε 24 ως 48 ώρες κάνε τις έναν έλεγχο για φυσαλίδες βλέποντας από την εξωτερική πλευρά του τζαμιού και πήγαινε να σου τις διορθώσει.

Link to comment
Share on other sites

Στο μαύρο δείχνουν περισσότερο τα φιμέ, ωραία αλλαγή! :p:good: Το επόμενο βήμα σου θα πρέπει να είναι οι ζάντες!

ζάντες ή πρόγραμμα? :whistling:

Ωραίες και διακριτικές οι μεμβράνες σου :good: Η τιμή είναι φυσιολογική. Εγώ τις έβαλα 200 ευρώ με αρχική τιμή τα 230. Σε 24 ως 48 ώρες κάνε τις έναν έλεγχο για φυσαλίδες βλέποντας από την εξωτερική πλευρά του τζαμιού και πήγαινε να σου τις διορθώσει.

ναι μου είπε να ξαναπεράσω γιατί έχουν κάποια σημαδάκια αλλά απο αύριο φεύγω διακοπές.

Τον ενημέρωσα ότι θα το πάω σε 10 μέρες περίπου όπου μάλλον θα αντικαταστήσει τη μεμβράνη του οδηγού γιατί στο ζόρι του να βγάλει κάτι κόλλες την χάραξε.

Link to comment
Share on other sites

Το 160άρι έχεις οπότε δεν είναι άμεσα αναγκαίο το πρόγραμμα...

το σκέφτομαι αναλογικά με το υποκειμενικό κέρδος

πόσο θα κοστίσουν οι ζάντες και πόσο το πρόγραμμα, και τί θα κερδίσω με το καθένα

βέβαια με αυτές τις τιμές της βενζίνης αρχίζω και το ξανασκέφτομαι!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο με τις μεμβράνες το Golfaki!! :p

Αρχίζω να πιστεύω ότι οι ελαφρά σκούρες μεμβράνες ταιριάζουν καλύτερα στο μαύρο αυτοκίνητο από τις πολύ σκούρες!

¶σε το πρόγραμμα και βουρ για ζάντες!! :p

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο το golf σου φίλε! Τώρα όσο αναφορά τις ζάντες και το πρόγραμμα είναι καθαρά στο τι θες εσύ, γιατί το ένα αφορά την αισθητική κυρίως και το δεύτερο την μηχανή σου. Εγώ στην θέση σου θα έβαζα και τα δύο εννοείται, τώρα όμως αν δεν είχα χρήματα να διαθέσω και για τα 2 πρώτα θα επέλεγα το πρόγραμμα εννοείται γιατί το θέμα ζάντα θέλει αρκετό ψάξιμο χωρίς βιαστικές κινήσεις απλά για να αλλάξεις τις εργοστασιακές γιατί το αποτέλεσμα μετά απο λίγο καιρό μπορεί να μην σου αρέσει.

Καλά χιλιόμετρα να έχεις!

Link to comment
Share on other sites

Απλο λιτο και πανεμορφο.

Και σαν συμβουλη σου λεω πως αν τελικα αλλαξεις ζαντες μην δωσεις τις μαμα. Κρατησε τες.

Καλα χιλιομετρα να εχεις.

Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

Απλο λιτο και πανεμορφο.

Αυτό ακριβώς ήθελα να πετύχω.

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!

Το πρόγραμμα έχει:

1) Τελείωμα των μεμβράνων (του οδηγού και του συνοδηγού θέλουν αλλαγή λόγω κακής εφαρμογής. Επίσης του συνοδηγού επειδή μάλλον στο πανάκι που έχει η πόρτα και ακουμπάει το τζάμι καθώς μαζεύει, έχει μαζέψει σκόνη/πετραδάκια και έχει χαράξει τη μεμβράνη.)

2) Κάποιο είδος εισαγωγής που να κάνει λίγο πιο σπορ τον ήχο χωρίς να μειώσει την αξιοπιστία του κινητήρα. (APR Carbonio αλλά κοστίζει!)

3) Πρόγραμμα-Εξάτμιση (ΠΟΛΥ πολιτισμένη!) αλλά πολύ αργότερα λόγω οικονομικών...

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πρόκειται για μια ολοκληρωμένη παρουσίαση, το θέμα κλειδώνει και θα ανοιχθεί μόνο με αίτημα του δημιουργού του, εφόσον θα έχει κάτι νεότερο να συμπληρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.