Jump to content
doggy

Αθλητικά...

Recommended Posts

Και το πρωταθλημα να παρετε, ωραια.Ενα λιγοτερο για μας.Τοσα και τοσα εχουμε.Εξαλλου καταντα βαρετο να το παιρνουμε παντα εμεις.Αντε παρτε κι εσεις κανα ψιχουλο. tongue.giftongue.giftongue.gif
σαν τα σπουργιτακια,τσιου τσιου τσιου τσιου :rolleyes::lol: :lol: tongue.giftongue.gif

ετσι ειναι πριν τον αγωνα αλλα λεγατε τωρα το γυρισαμε το παραμυθι :wacko:tongue.gif:lol::lol::lol:

δεν πειραζει ομως εχουμε τρεις αγωνηστικες να τα δουμε ολα παλι εδω θα ειμαστε B)B)

Link to comment
Share on other sites

ετσι ειναι πριν τον αγωνα αλλα λεγατε τωρα το γυρισαμε το παραμυθι :lol:tongue.gif:lol::lol::lol:

δεν πειραζει ομως εχουμε τρεις αγωνηστικες να τα δουμε ολα παλι εδω θα ειμαστε B):angry:

Ρε Νίκο παντα ετσι δεν κανουν....?

Πριν απο τον αγώνα θα...θα....θα.....(σαν τον Αντρεα ενα πραγμα) και μετα τους πιανει το φιλευσπλαχνο τους....."παρτε και εσει κατι μωρε"

Κατα τα αλλα εφταιγε ο sir Takis ...... :lol::lol: μην χεσω..... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Αλλα βεβαια...που...ια του Κοκκαλη....

Σου λεει διωχτον τωρα....και τον παιρνω παλι σε κανα 5 μηνες και δεν μου κοβει και τον κωλο απο λεφτα....θα με παρακαλαει τοτε!!!!

Πονηρος ο Βλαχος tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Aαααα εγω δεν εχω κανει καμια δηλωση πριν τον αγωνα και γενικα αποφευγω να κανω.Οτι ειναι να πω το λεω μετα.Λοιπον παλιοΑεκτζηδες σας παραπεμπω σε αυτο που λεει ο joop. :angry::lol:

Link to comment
Share on other sites

Aαααα εγω δεν εχω κανει καμια δηλωση πριν τον αγωνα και γενικα αποφευγω να κανω.Οτι ειναι να πω το λεω μετα.Λοιπον παλιοΑεκτζηδες σας παραπεμπω σε αυτο που λεει ο joop. :angry::lol:

Εμενα δεν με πιανει....

Δεν ειμαι καν Αεκτζης..... tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν με πιανει....

Δεν ειμαι καν Αεκτζης..... tongue.giftongue.giftongue.gif

:wacko:^_^:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν πρέπει να χαίρεσαι γιατί έπρεπε να του ρίξεις άλλα τόσα. :thumbsup:

σωστα γιατι οπως βλεπεις συνεχιζουν να βγαζουν γλωσσα tongue.gif

αν ειχαν φαει 8 δεν θα μιλαγανε τωρα :thumbsup::whistling::whistling:

μετα τα 4 νομιζανε πως κανανε προπονηση :blush:

ασε που δεν θελανε να κανουν τετοια νειλα στον ολυμπιακο [που ειναι μεγαααααλη ομαδα] βλεπεις το 8-0 θα ηταν αστρονομικο νουμερο :lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

σωστα γιατι οπως βλεπεις συνεχιζουν να βγαζουν γλωσσα tongue.gif

αν ειχαν φαει 8 δεν θα μιλαγανε τωρα :blink::lol::lol:

μετα τα 4 νομιζανε πως κανανε προπονηση :blink:

ασε που δεν θελανε να κανουν τετοια νειλα στον ολυμπιακο [που ειναι μεγαααααλη ομαδα] βλεπεις το 8-0 θα ηταν αστρονομικο νουμερο :lol::lol::lol::lol::lol:

Οχι και τοσο αστρονομικο!!!!!!!!!!! 1 Ιουνιου 1930 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΑΡΑ-ΓΑΥΡΟΙ:8-2 worthy.gifworthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Χαχα, αυτό είναι που λέμε "προπολεμικά" !

Κοιτα να δεις Δημητρη. Προπολεμικα αν εννοεις το Β' Παγκοσμιο πολεμο. Εγω το παιρνω μεταπολεμικα. (Α' Παγκοσμιος 1914-1918)!!!!!!!!!!!! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Οχι και τοσο αστρονομικο!!!!!!!!!!! 1 Ιουνιου 1930 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΑΡΑ-ΓΑΥΡΟΙ:8-2 worthy.gifworthy.gifworthy.gif

τς τς :lol:

οταν η μπαλα τοτε φτιαχνονταν απο δερμα 3t9mkeoc4sndsn4h68dk.jpg

:blink: :blink: :lol:tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

1908.... O ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ των 496 τιτλων, ιδρυεται.

2008.............. Αντε σηκωθειται και φυγεται απο εδω Βαρδινογιαννηδες. ΜΟΝΟ 12 ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΖΕΡΙΑ και κριση περναει η ομαδα. Δε τα κανετε αλλα 88???? Ετσι ωστε στα 200 μας να το γιορτασουμε καλυτερα. ;)

Link to comment
Share on other sites

1908.... O ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ των 496 τιτλων, ιδρυεται.

2008.............. Αντε σηκωθειται και φυγεται απο εδω Βαρδινογιαννηδες. ΜΟΝΟ 12 ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΖΕΡΙΑ και κριση περναει η ομαδα. Δε τα κανετε αλλα 88???? Ετσι ωστε στα 200 μας να το γιορτασουμε καλυτερα. ;)

+10000

:o:thumbsup:B)B)

Link to comment
Share on other sites

Κυριακή 13/4 στις 16:00 όλοι στο Πεδίον του ¶ρεως στην ΕΙΡΗΝΙΚΗ συγκέντρωση διαμαρτυρίας για τον ΠΑΟ. ΤΕΛΟΣ! Δεν πάει άλλο.. Στειλ ' το παντού. Να είσαι εκεί, Ο ΠΑΟ ΣΟΥ ΣΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.

Link to comment
Share on other sites

ρε elias μια απορια...

πως απο γλυφας που διαμενεις αντι να εισαι γαυρος προεκυψες κεντροαθηνιωτης βαζελος;;; :D :D

tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ρε elias μια απορια...

πως απο γλυφας που διαμενεις αντι να εισαι γαυρος προεκυψες κεντροαθηνιωτης βαζελος;;; :blink: :blink:

tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

οπως εγω που γεννηθηκα και μεγαλωσα αμπελοκηπους ειμαι αεκτζης :D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

ρε elias μια απορια...

πως απο γλυφας που διαμενεις αντι να εισαι γαυρος προεκυψες κεντροαθηνιωτης βαζελος;;; :D:D

tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Γεννηθηκα στο Λητω (Ψυχικο) και ειμαι Κηφισιωτης. Γλυφαδα μενω τα τελευταια χρονια λογω δουλειας και μονο :D Πραγματικα μερικες φορες δε ξερω τι ειναι χειροτερο. Να με πουνε γαυρο η Γλυφαδιωτη :D Χωρις παρεξηγηση στους νοτιους tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

οπως εγω που γεννηθηκα και μεγαλωσα αμπελοκηπους ειμαι αεκτζης :D:D:D:D:D

να δω οι ανδρες σου τι ομαδα θα γινουν ......αεκ σαν τον μπαμπα ή .......

σε βλεπω να δινεις ομηρικες μαχες... :blink:tongue.giftongue.giftongue.gif

Γεννηθηκα στο Λητω (Ψυχικο) και ειμαι Κηφισιωτης. Γλυφαδα μενω τα τελευταια χρονια λογω δουλειας και μονο wink.gif Πραγματικα μερικες φορες δε ξερω τι ειναι χειροτερο. Να με πουνε γαυρο η Γλυφαδιωτη laugh.gif Χωρις παρεξηγηση στους νοτιους tongue.gif

ε τοτε αλλαζει το πραμα,εννοειται κηφισιωτης εισαι...βορεια βορεια βορεια :blink:tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

να δω οι ανδρες σου τι ομαδα θα γινουν ......αεκ σαν τον μπαμπα ή .......

σε βλεπω να δινεις ομηρικες μαχες... :whistling:tongue.giftongue.giftongue.gif

ε τοτε αλλαζει το πραμα,εννοειται κηφισιωτης εισαι...βορεια βορεια βορεια :thumbsup:tongue.gif

το μηλο κατω απο την μηλια πεφτει ;):D:D:D:D:D:blink::blink:

vh9nmy0yt25h9rnqjxt6.jpg

n2ik376nu6v63n8sfwwo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.