Jump to content
vwbeelee

Για δείτε αυτό

Recommended Posts

Είναι λίγο υπερβολικό θα έλεγα και εγώ..

Ο προφυλακτήρας αυτός, που κυκλοφορεί κανά 2 χρόνια βασικά μοιάζει με τα νέα audi.

Προτιμώ κάτι πιο απλό, αλλά γούστα είναι αυτά!

Link to comment
Share on other sites

Χμ..

Χοντροκομμενο θα το ελεγα, με μια δοση υπερβολης χωρις να ειναι τοσο ασχημο!!!

Εμπνευσμενο απο τα Audi σιγουρα και απο καποια μοντελα της Αμερικανικης αγορας.

Αν ειχε συνδυαστει με "φιμε" μπροστα φωτα, πιστευω θα ηταν πιο αγριο..Πιο "κακο"...

Link to comment
Share on other sites

Στην πραγματικότητα είναι πολύ πιο ωραίο, απ' ότι σε μια φωτογραφία, σε συνδυασμό με τις ζάντες και τα spoiler. Νομίζει ο κόσμος ότι έχω πάνω από 200 hp!

@Το post εχει μεταφραστει στα Ελληνικα.

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

Stin pragmatikotita einai polu pio oraio, ap' oti se mia fotografia, se sindiasmo me tis zantes kai ta spoiler. Nomizei o kosmos oti exo pano apo 200 hp!

δικο σου ειναι φιλε να υποθεσω?γιατι βλεπω πινακιδες δραμας και εισαι δραμινος απο οτι λεει το προφιλ σου..

Link to comment
Share on other sites

Μερικές ακόμη photo :thumbsup:

@Το post εχει μεταφραστει στα Ελληνικα.

post-1335-1128895501_thumb.jpg

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

ΈΝΑ ΠΟΛΎ ΌΜΟΡΦΟ CAR ΑΝ ΕΊΝΑΙ ΔΙΚΌ ΣΟΥ ΣΥΧΑΡΗΤΉΡΙΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ

@Το post εχει μεταφραστει στα Ελληνικα.

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

Ναι δικό μου. 4 μήνες μου πήρε από τι στιγμή που έκανα το πρώτο τηλέφωνο στην Carline Tuning, μέχρι την προηγουμενη βδομάδα που το πήρα από τον λαμαρίνα.

@Το post εχει μεταφραστει στα Ελληνικα.

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

ΣΟΥ ΕΎΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΌΠΩΣ ΤΟ ΟΝΕΙΡΕΎΕΣΑΙ

@Το post εχει μεταφραστει στα Ελληνικα.

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

Φιλε το καλοκαιρι ημουνα Δραμα για κανα 2 βδομαδες σου εστειλα και PM αλλα δεν καταφεραμε να βρεθοθμε τελικα! Το car σου μου φενεται πολυ ωραιο. Δεν ξερω τι εχεις κανει και μηχανικα αλλα σου ευχομαι γρηγορα με μπολικα αλογα... Για να συμβαδιζει η εμφανιση με την δυναμη!!!

Link to comment
Share on other sites

Διακοπές και πολύ δουλειά φιλε μου. Ελπίζω σε κανένα meeting προς τα εδώ πάνω να μπορέσω να έρθω, να το δεις και από κοντά. Από μηχανή... 750 hp!!! Πλακα κάνω! Βάλε και ένα κόμμα μετά το 75!!! 75,0 άλογα "μανισια". Για αργότερα κάτι έχω στο μυαλό μου.

@Το post εχει μεταφραστει στα Ελληνικα.

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

σε καποιο meeting της θεσσαλονικης μπορεις να ερ8εις...

ερχονται απο καβαλα λαρισα κοζανη ΦΑΡΣΑΛΑ αθηνα η δραμα ειναι ποιο κοντα απο ολες αυτες τις πολεις... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Φίλέ, να το χαίρεσαι το τουτού σου! Λίγο υπερβολικό το θεωρώ, αλλά γούστα είναι αυτά! Στην αρχή νόμιζα ότι είναι photoshop το όλο πράγμα, αλλά τελικά αυτός ο προφυλακτήρας βγαίνει και για Golf!

Κάνεις μπάμ απο μακριά!!! Τούμπανο, το αμάξι!!!

Link to comment
Share on other sites

Για σου φίλε μου

Για το αυτοκίνητο σου. Να σου πω την άποψη μου χωρίς να είναι απαραίτητα και η καλύτερη!

Μου αρέσουν και οι ζάντες σου

και το body kit. Η μάσκα Πολύ άγρια, γουσταρω.

όμως.... ξέρεις τι έχει γίνει με σένα?

το bodykit einai poly mprosta apo τις ζάντες σου!

Πες με άρρωστο, πες με οτι θέλεις, αλλά αυτό μου βγάζει..... :(

Δηλαδή, το αμάξι τραβάει βλέμματα, και η ζάντα είναι κάτι που το βλέπεις σε ένα απλό αυτοκίνητο. Οχι οτι δε μου αρεσουν, ουτε οτι ειναι μικρες!

¶μα είχε μια nikel ζάντα 2fast2furious θα γούσταρα ακόμα πιο πολύ. Κατι σε πιο φανταχτερο δηλαδη.

Πήρα το θάρρος μιας και δουλεύω σε εταιρεία που έχει το εργοστάσιο της στη ΒΙ.ΠΕ. Δράμας (εγώ δουλεύω στην Αθηνα στα κεντρικά) και ξέρω πως είστε και Γ%&μω τα παιδιά! (με τη καλή έννοια)

Αυτά, και πάλι πολύ καλή δουλειά

Edited by Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Για τις ζαντες εχεις δικιο φιλε μου. Απλως πολλα τα φραγκα για ακομα μεγαλυτερες. Τωρα φοραω 17'' ζαντες, και με μια μικρη ερευνα που εκανα οι 19'' εχουν σχεδον διπλασια τιμη! Οι 18'' δεν λεει, αν ειναι να αλλαξω ζαντα θα παω για κατι το πολυ μεγαλυτερο, οι 19'' δηλαδη. Ολα τριγυρνουν στο μαυαλο μου για το τι θα κανω και θα εξαρτηθουν απο τα φραγκα που θα μαζεψω.

Link to comment
Share on other sites

Πεταξα πριν κανα 2 βδομαδες το 1.8 turbo 5V πανω. Το αυτοκινητο πλεον σχεδον ολοκληρωθηκε. Και εξωτερικα και μηχανικα. Με κατι ψηλα πραματακια ακομα και θα ειμαι κομπλε.

Η δημοσιευση ειναι off topic και θα διαγραφει εντος των ημερων.

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο το τροπετο.

Επειδη ομως εδω ειμαστε λιγο off topic,αν θελεις ανοιξε ενα θεμα στην Μηχανικη Βελτιωση,γιατι εδω ειναι περι Εμφανισης/Αεροδυναμικης,να μας παρουσιασεις και την μετατροπη σου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.