Jump to content
kentavrosr

Vw Golf Gti Or Alfa Romeo Giulietta Qv ?

  

2 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Την ίδια άποψη έχεις και για τα μπροστινά Led στα AUDI A4?

Πάντως ακόμα και αν δεν σου αρέσουν κάποια πράγματα, εκφράσεις του τύπου "ΣΙΧΑΜΑ" θα μπορούσαν να λείπουν.

καλα ρε συ Περικλη, εδώ εχουν γραφτει ένα σορο μπινελικια κατά των VW μεσα σε φορουμ για VW και κανεις δεν εχει παραπονεθει (και καλα κανουν αλλωστε, γιατι ολες οι αποψεις είναι δεκτες) κ ολοι διατυπωνουν την αποψη τους ελευθερα και εσενα σε χαλασε που ειπα τα κακασχημα –κατ’εμε- φαναρια της ιουλιετας σιχαμα?

Για μενα σιχαμα είναι κ λιγα λεω, σαν ματια ζαλισμενου ποκεμον είναι… απορω τι σκεφτονταν όταν τα σχεδιαζαν.

Του αουντι που αναφερεις είναι πολύ πιο ομορφα από τα μουστακια της ιταλιδας! :pardon:

Link to comment
Share on other sites

τιμωρια που θες και εσυ!!!δεν θα κατεβω αθηνα..καπου θα σε πετυχω να αρπαξεις τα τανκερ σου...και με στοιχημα!!να μπεις σε ολα τα φορα να πεις οτι ο ιουλιετος ειναι το ομορφοτερο αμαξι του κοσμου!ασχημοπαπο!:(:pardon:

Link to comment
Share on other sites

oxi ban..BAM BAM θα γινει..λοιπον οποιον ξανακουσω να λεει ασχημα λογια για ΑΡ θα πεσει ξυλικι!!χαχαχαχαχαχαχιιιιιιχιχιχιχιχι

υ.γ οποιος μαντεψει ποσα επικαθημενα εφαγε η μιτο qv φιλου απο το εξπρες του μεσονυκτιου θα του κανω δωρο μια κολονα.

Edited by Ane-fastrabbit
Link to comment
Share on other sites

τιμωρια που θες και εσυ!!!δεν θα κατεβω αθηνα..καπου θα σε πετυχω να αρπαξεις τα τανκερ σου...και με στοιχημα!!να μπεις σε ολα τα φορα να πεις οτι ο ιουλιετος ειναι το ομορφοτερο αμαξι του κοσμου!ασχημοπαπο!:whistling::)

:p:whistling: :whistling:

να ξυριστει πρωτα κ μετα θα το πω κ χωρις τανκερ, ετσι αρκουδιαρα με μουστακι δεν την θελω ! new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

oxi ban..BAM BAM θα γινει..λοιπον οποιον ξανακουσω να λεει ασχημα λογια για ΑΡ θα πεσει ξυλικι!!χαχαχαχαχαχαχιιιιιιχιχιχιχιχι

υ.γ οποιος μαντεψει ποσα επικαθημενα εφαγε η μιτο qv φιλου απο το εξπρες του μεσονυκτιου θα του κανω δωρο μια κολονα.

ε ρε ποντικι εβγαλες γλωσσα εμενα πρεπει να πετυχεις να μαζεψεις μερικες παιδικες χαρες για την πλακα popeye.gif

Link to comment
Share on other sites

ρε αληθεια ετριβα τα ματια μου, δεν τα ειχα ξαναδει και δεν το πιστευα

εκει που το χαζευα και ελεγα, νταξει ωραιο ειναι, πατησε φρενο ο τυπος κ ηταν λες κ η ιουλιετα εριξε το μπουρνουζι κ αποκαλυφθηκε οτι ειχε να ξυριστει 4 μηνες ..ξενερωσα!!! :clapping:

Ρε φίλε τώρα είδα το ποστ και έλιωσααααααααααααααααααα!!! new_lol.gif

Οι αυθόρμητες περιγραφές με παρομοίωση είναι οι κορυφαίες ever!!!

Link to comment
Share on other sites

υ.γ οποιος μαντεψει ποσα επικαθημενα εφαγε η μιτο qv φιλου απο το εξπρες του μεσονυκτιου θα του κανω δωρο μια κολονα.

Ανεστη την τσαγιασες για τα καλα???

Link to comment
Share on other sites

στα 400 απο σταση 6!αμαξια πισω..μαμα ο φιλος με προγραμμα μονο εγω.πιστευω με ενα μανισιο gti καθετε γυρο στα 2 αμαξια πισω..οχι και ασχημα βεβαια.

Link to comment
Share on other sites

στα 400 απο σταση 6!αμαξια πισω..μαμα ο φιλος με προγραμμα μονο εγω.πιστευω με ενα μανισιο gti καθετε γυρο στα 2 αμαξια πισω..οχι και ασχημα βεβαια.

Λογικα καπου εκει....αλλα απο αποψη επιδοσεων δεν εχω ακουσει και οτι καλυτερο!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να πω οτι βαζει φωτια την ασφαλτο..σιγουρα ενα polo gti η ena cupra ibiza να ειναι λιγο πιο γρηγορα.

κατι ασχετο..εχουμε καμια μετρηση το qv με opc corsa??

Edited by Ane-fastrabbit
Link to comment
Share on other sites

παιδες και εγω κατοχος του gt και εχω αγανακτηση με τα προβληματα,τι σασμαν,τι καδενα,τι μοτερ τι πολλαπλασιαστεσ τι κλειδαριες αν ειναι δυνατον πια...κριμα τα λεφτα για τα 1400 δεν τα αξιζουν δοκιμασα μιτο φιλου 1 επιπεδο πανω σε ολα εκτος απο επιδοσεισ εκει να μην αδικουμε τα gt ειναι πιο καλα οπωσ και να το κανουμε...

Link to comment
Share on other sites

παιδες και εγω κατοχος του gt και εχω αγανακτηση με τα προβληματα,τι σασμαν,τι καδενα,τι μοτερ τι πολλαπλασιαστεσ τι κλειδαριες αν ειναι δυνατον πια...κριμα τα λεφτα για τα 1400 δεν τα αξιζουν δοκιμασα μιτο φιλου 1 επιπεδο πανω σε ολα εκτος απο επιδοσεισ εκει να μην αδικουμε τα gt ειναι πιο καλα οπωσ και να το κανουμε...

Για πες σε ποια... :)

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

σασμαν στα 50000,συμπιεση πρωτου κυλινδρου,πολλαπλασιαστες,κλειδαρια,καδενα?ολα αυτα εχουν κοστισει 3500 και βαλε...νομιζω ειναι αρκετα και οπου να ναι θελει και δισκο..

Δεν κατάλαβες... σε ρώτησα σε ποιους τομείς είναι 1 επίπεδο πάνω το Mito σε σχέση με το Golf.

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

ααα εσωτερικα μιλας λαθος μου,να κανω μια ξεκαθαραση εγω μιλαω για το gt λοιπων εσωτερικα ας πουμε το ραδιο δεν παιζει mp3 και πρεπει να παρεις το εκστρα,καλυτερα καθισματα σε σχεδιασει,αγωνιστικα μεταλικα πενταλ κατω και οχι πλαστικα και με περισοτερο εξοπλισμο στην βασικη τιμη.τωρα αυτη ειναι η γνωμη μου ετσι μπορει να ειναι και λαθος,αλλα ο καθενας το βλεπει με την μερια του..εσι μπορει να βρεις 100 αρνητικα για το Mito και 100 θετικα για το golf οχι οτι λεω οτι δεν αξιζει αλλα με τοσα προβληματα ψηλο ξενερωσα....

Link to comment
Share on other sites

Σεβαστή η άποψη σου, αλλά μάλλον κοιτάς την κορδέλα του κουτιού και όχι το γλυκό που έχει μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.