Jump to content
GIORGOSPATRA10

Ζαντεσ 17Αρεσ Για Golf Vi Oπωσ Του Gti

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους!

Μέσα στον επόμενο μήνα παραλαμβάνω το νέο μου golfακι και θέλω να αλλάξω τις 17αρες ζάντες μου απο το πακέτο porto και να βάλλω τις 17αρες που είναι σαν του GTI, τις διαμανταρισμένες!!!

Μήπως κάποιος που τις έχει μπορεί να βάλλει φωτο για να δω πως του πανε πριν τις παραγγειλω.. αν και μπορει να υπάρχουν ήδη φωτο μεσα σε άλλα θεματα αλλα δεν μπορώ να τις βρω έυκολα και θα ήθελα να έχω συγκεντρωμένες φωτογραφίες και ειδικά αν υπαρχουν σε ασπρο...!!

Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?4963334-FS-OEM-Detroit-Wheels-and-Tires-(Huff-s)&p=66824185 κατι τετοιο ψαχνεις νομιζω .κανε μια αναζητηση στο google και θα βρεις αρκετες φωτο.οι ζαντες λεγονται ''detroit''.αντε και καλη αναμονη ... Edited by wobman76
Link to comment
Share on other sites

Οι "Detroit" είναι 18", οι 17" του Gti λέγονται "Denver" και βγαίνουν μόνο σε ασημί χρώμα.

γιαυτο εγραψα τις detroit ,επειδη ο φιλος θελει διαμανταρισμενες... μονο ρεπλικες θα βρει σε 17 αρα καινουριες και διαμανταρισμενες

Edited by wobman76
Link to comment
Share on other sites

γιαυτο εγραψα τις detroit ,επειδη ο φιλος θελει διαμανταρισμενες... μονο ρεπλικες θα βρει σε 17 αρα καινουριες και διαμανταρισμενες

η περνεις καινούργιες-μεταχειρισμένες και μετά τις βάφεις εσύ σε ένα σωστό μάστορα

Link to comment
Share on other sites

η περνεις καινούργιες-μεταχειρισμένες και μετά τις βάφεις εσύ σε ένα σωστό μάστορα

ω ναι...

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως που ρωτησα σε ενα μεγαλο καταστημα που εμπορευεται ζαντολαστιχα μου ειπε οτι δεν υπαρχουν σε διαμανταρισμενες οι 17'' σαν ρεπλικες και πρεπει να παω σε 18''.Ξεχασα ομως να τον ρωτησω αν γινεται να τις κανει σαν τις 18''.Αν και δεν ξερω ποιο θα ειναι το αποτελεσμα...

Link to comment
Share on other sites

ειπε οτι δεν υπαρχουν σε διαμανταρισμενες οι 17'' σαν ρεπλικες και πρεπει να παω σε 18''

απολα εχει ο μπαξες http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/parts/view/186196/ ,και ωραιοτατες 17αρες ρεπλικες ...

Edited by wobman76
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως που ρωτησα σε ενα μεγαλο καταστημα που εμπορευεται ζαντολαστιχα μου ειπε οτι δεν υπαρχουν σε διαμανταρισμενες οι 17'' σαν ρεπλικες και πρεπει να παω σε 18''.Ξεχασα ομως να τον ρωτησω αν γινεται να τις κανει σαν τις 18''.Αν και δεν ξερω ποιο θα ειναι το αποτελεσμα...

Μην ακούτε ανακρίβειες (για να μη τις χαρακτηρίσω διαφορετικά)

Βαρέθηκα ν' ακούω πίσω από κάθε πληροφορία να κρύβεται το συμφέρον του καθενός

Υπάρχουν διαμανταρισμένες και σε 16 και σε 17 και φυσικά και σε 18

Link to comment
Share on other sites

γιαυτο εγραψα τις detroit ,επειδη ο φιλος θελει διαμανταρισμενες... μονο ρεπλικες θα βρει σε 17 αρα καινουριες και διαμανταρισμενες

Οτι υπάρχει διαμανταρισμένη 17άρα πάντως, αυτο είναι σίγουρο γιατι και σε άλλο αμάξι τις έχω δεί, GOLF V όμως και σε μαγαζί με ζάντες!!!

Δηλαδή να υποθέσω πως κανένας μέσα στο club δεν φοράει τέτοιες ζάντες 17άρες σε GOLF VI.... μόνο αυθεντικές 18αρες?????

Link to comment
Share on other sites

αν φοραει κανεις διαμανταρισμενες 17ρες GTI τοτε ειχε τις απλες κ τις πηγε για "διαμανταρισμα" δεν ειναι τοσο δυσκολο ξερεις 200 ευρω ειναι η υποθεση

στο ειπα κ παραπανω μεσα απο το reply στον wobman.

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε παιδες πολλοι εδω μεσα με 6αρια τις φορανε.17αρες εχω και εγω τις ειχα αλλαξει με τις μανισιες στην αντιπροσωπεια με επιπλεον κοστος 600 ευρω μετα απο τρελο παζαρι.

Edited by trimon1
Link to comment
Share on other sites

mourh, γίνονται καλές? Εχω τις αυθεντικές GTi από 6άρι, τις 17άρες και ακούγεται ενδιαφέρον.

καλες γινονται απλα δε θελουν πολυ τριψιμο πλυσιμο μονο νερο γιατι "χαλανε"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.