Jump to content
nikosstr

Golf 5 - Επιλογή Ζαντών [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

Το δεύτερο τα σπάει
+1 πολύ καλή επιλογή. Για τι διαστάσεις μιλάς? ίδιες μπρος πίσω? Με 18"χ8,5" νομίζω θα είσαι οριακά χωρίς προβλήματα για πίσω. Μπροστά δεν ξέρω. Ψάξτο μην αρχίσεις τα κόψε ράψε στους θόλους και τα ανοίγματα στα φτερά.100_3103.jpg100_3073.jpgΑυτές είναι 18χ9,5 αλλά με 42 offset. Με 35 θα είναι πολύ πιο έξω.

2011-12-31_14-45-13_965.jpg

Αυτές είναι 18"χ8,5 με ET 35 και 215/40 λάστιχο.

Edited by archon_rc
Link to comment
Share on other sites

ειμαι χαρουμενος που βρηκα το τι θελω,ασχετο ποτε θα τις παρω ,τουλαχιστον εκλεισα με το ψαξιμο...

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έλεγαν amg θα μάρεσαν αλλά ένα golf να χει ζάντες που να λένε amg μου φαίνεται κάπως :/

Η AMG βελτιωτικος οίκος δεν είναι; Η είπα μαλακια;

Link to comment
Share on other sites

ειναι βελτιωτικος οικος για γερμανικα αυτοκινητα,συνεργαζεται με την μερσεντες και ασχολειται και με αλλα...

και εμενα καπως θα μου φαινοτανε αν τις ειχα στο δικο μου....καυλα απο χαρα θα ηταν η αισθηση.....

Link to comment
Share on other sites

http://www.flickr.com/photos/henhau/7307338316/lightbox/βρε παιδια ποια ζαντα ειναι αυτη και αυτη ειναι πολυ ωραια....

http://www.flickr.co...38316/lightbox/

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

μα να μη μαρεσει μια νορμαλ...19 ρα βγαινει αυτη...την τυχη μου μεσα....

Thanks γιαννη..

Link to comment
Share on other sites

καλα αυτο πες οτι το καταπινουμε...εκει που ειπα μαξιμουμ να παω σε 18 αρα εδω παμε σε 19....γαμ#2σε με ....ειναι και καθημερινο αυτοκινητο....περναει απο λακουβες ,χωματοδρομους ελληνικους δρομους!!

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλαβω γιατι επιμενεις σε αυτες....με 5στερο ειναι ποιο ωραιο το 5νταρι.....η ββσ πλεον ειναι πολυφορεμενη και οχι τιποτα ιδιαιτερο...δεν καταλαβαινω ξεκολλα!!

η ομορφια ειναι πλεον στο αστερι...οσο ποιο καλλιγραμο ειναι τοσο ποιο ωραιο...

Link to comment
Share on other sites

ωραιο

ελαφρυ

σε 18αρα

να μην εχει φορεθει πολυ

ξεχωριστο....

και αν γινεται οικονομικο...μη περασουμε 2000 ευρο για ζαντες...αμαρτια απο τον θεο....

ναι απλα βαρεθηκα να τις βλεπω σε ολα...θελω να βρω κατι αλλο ,μου κολλησε η ιδεςα του αστεριου,σκεφτομαι μετα το καθαρισμα οπου εχω καλο στον εγκεφαλο και θελω να ειναι καθαρη και μεσα και αυτο δεν γινεται με αυτες....τις ακτινωτες,δεν περναει ευκολα το σφουγγαρι...

χαχα αχ αντε να μπριζωθουμε παλι ....

Link to comment
Share on other sites

aaaxxx εγω βλεπω ωραιες ζαντουλες.....χαχαχ για ντατσουν καλες ειναι...μου ριχνεις το επιπεδο της ζαντας......εγω σε πηγα σε amg-vmr κοιταω ωραια σχεδιακια...δειξε μου ωραια πραγματακια....να φτιαξω διαθεση για ξενυχτι....λολ

Link to comment
Share on other sites

καλυτερα....αν και ειναι λιγο χοντρες οι ακτινες....θελω να βρω με ποιο καλλιγραμμες ακτινες το αστερι ...

εβαλα το πρωτο ποτουλι...

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.