Jump to content
nikosstr

Golf 5 - Επιλογή Ζαντών [Γενική Συζήτηση]

Recommended Posts

οι ζάντες απο αυτο το λινκ http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/parts/view/988376/ είναι ζάντες απο μέλος εδω : drt και αν θυμάμαι καλά είχαν πουληθεί γιατί υπήρχε αγγελία εδω μεσα η οποια εκλεισε λογω πώλησης... και μάλλον ξέχασε το παλικάρι να σβήσει την αγγελία απο το car. Ρίξε ένα τηλέφωνο μηπως και τυχον δεν πωλήθηκαν ... οσο για το οffset εφοσον θα πάρεις μεταχειρισμένες αυτες εχουν ήδη offset το οποιο δν αλλαζει ... μονο στις καινούργιες οριζεις εξαρχής το offset αν τα λεω καλα

Ναι το χεξω οτι το οφσετ δεν αλλαζει... απλα θα ηθελα να ξερω τη τεριαζει σε μενα και να το προσεξω οταν τοις παρω.

Μπορειτε να μου προτινε καμια αλλη ζαντα που να τεριαζει σε 5αρι μαυρο και ετσι φτηνο(αν και ακομα καιγομαι για της λεγκερα αλλα μολις εμαθα τιμη τι μετανιοσα)

Edited by pants_
Link to comment
Share on other sites

αν θελεις στειλε ενα πμ στο μελος tolis edition30 εχει καινουριες ρ8 με οφσετ 45 και τις δινει σε παρα πολυ καλη τιμη.

Link to comment
Share on other sites

εχεις σκεφτει να βαψεις μαυρους τους καθρεπτες και ενα μαυρο καρμπονιζε καπο???

για τους καθρευτες το εχω σκεφτει γιατι απο τη στιγμη που εβαλα αυτες τις ζαντες οι νικελ ειναι καπως ακυροι.. επισης θελω να βαψω τον ουρανο μαυρο... για το καπο δεν ειμαι σιγουρος οτι θα μου αρεσει τοσο... αλλα τωρα αυτα ολα μενουν πισω γιατι μαζευω χρηματα για αναρτηση πρωτα και μετα θα ασχοληθω με διαφορα θεματακια εμφανισης

Link to comment
Share on other sites

τελικα εγω για της r8 τι offset θελει μπροστα και τι πισω για να ειναι ενταξη? να μην προεξεχουν καθολου να ειναι ακριβος?

Link to comment
Share on other sites

apo 50 ews 42 mporeis na valeis.καλο ειναι να αφησεις τις ταρζανιες και να βαλεις το ιδιο οφσετ εμπρος-πισω και να μην χαλασεις το μετατροχιο με αλλο οφσετ πισω και αλλο εμπρος.για ρ8 και σε διασταση 18αρας πρωτεινω 18χ8 και 45 οφσετ ωστε να φαινεται τουμπανακι.αλλιος 18χ7,5 και οφσετ 50 για εντελος μαμα κατασταση.

Link to comment
Share on other sites

apo 50 ews 42 mporeis na valeis.καλο ειναι να αφησεις τις ταρζανιες και να βαλεις το ιδιο οφσετ εμπρος-πισω και να μην χαλασεις το μετατροχιο με αλλο οφσετ πισω και αλλο εμπρος.για ρ8 και σε διασταση 18αρας πρωτεινω 18χ8 και 45 οφσετ ωστε να φαινεται τουμπανακι.αλλιος 18χ7,5 και οφσετ 50 για εντελος μαμα κατασταση.

+1.000

Υ.Γ. Που έχεις χαθεί ρε ???

Link to comment
Share on other sites

apo 50 ews 42 mporeis na valeis.καλο ειναι να αφησεις τις ταρζανιες και να βαλεις το ιδιο οφσετ εμπρος-πισω και να μην χαλασεις το μετατροχιο με αλλο οφσετ πισω και αλλο εμπρος.για ρ8 και σε διασταση 18αρας πρωτεινω 18χ8 και 45 οφσετ ωστε να φαινεται τουμπανακι.αλλιος 18χ7,5 και οφσετ 50 για εντελος μαμα κατασταση.

δηλαδη με 18χ8 και 45 οφσετ δεν θα προεξεχει? Ακριβως αυτο δεν θελω να κανω ταρζανιες...

Link to comment
Share on other sites

και μια ερωτηση offtopic μιας και ειναι ζητεμα μερων να παρω τοις ρ8 θα ηθελα να μαθω πωσο πανε τα λαστηχα 225/40/18 pirelly p zero λεω

Link to comment
Share on other sites

τελικα εγω για της r8 τι offset θελει μπροστα και τι πισω για να ειναι ενταξη? να μην προεξεχουν καθολου να ειναι ακριβος?

p1000202lt0.jpg

IMG_38431.jpg

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανενας κανενα μαγαζι θεσσαλονικη που μπορω να βρω τις charleston σε replica και τις ariston απο το mk4 r32?

Link to comment
Share on other sites

εσυ ακομα να βαλεις ζαντες??χαχαχα..δες στο καρ καποιος πουλουσε charleston.7,5x18 5x112.μια συμβουλη φιλε..μην το πολυκουραζεις.πανε βαλε ποια ζαντα σου αρεσει σε καλη τιμη και τελος.

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανενας κανενα μαγαζι θεσσαλονικη που μπορω να βρω τις charleston σε replica και τις ariston απο το mk4 r32?

Car3.jpg

Car5.jpg

Car8.jpg

Jantes%20Oz%20Aristo%20de%20la%20Golf%20IV%20R32.1.jpg

http://img33.imageshack.us/g/ttret.jpg/

Link to comment
Share on other sites

speedy ....οπως παντα ασσος στις ζαντες.αν ποτε ανοιξεις μαγαζι θα ειμαι απο τους ΜΕΓΑΑΑΑΛΟΥΣ πελατες σου..ακομα το μελος R-ZOO φοραει charleston αλλα τις ασημι.οχι τις διχρωμες.οπως και στο πρωτο μου golf τις φορουσα και ητανε δωρο τις αντιπροσωπιας λογο τις individual εκδοσης.θα τις χαρακτηριζα ως καλη επιλογη.αλλα αν δεν ειναι η ζαντα bbs..δεν εχει χαρη..και οι συγκεκριμενες ειναι rondell.

Link to comment
Share on other sites

speedy ....οπως παντα ασσος στις ζαντες.αν ποτε ανοιξεις μαγαζι θα ειμαι απο τους ΜΕΓΑΑΑΑΛΟΥΣ πελατες σου..ακομα το μελος R-ZOO φοραει charleston αλλα τις ασημι.οχι τις διχρωμες.οπως και στο πρωτο μου golf τις φορουσα και ητανε δωρο τις αντιπροσωπιας λογο τις individual εκδοσης.θα τις χαρακτηριζα ως καλη επιλογη.αλλα αν δεν ειναι η ζαντα bbs..δεν εχει χαρη..και οι συγκεκριμενες ειναι rondell.

να σαι καλά φίλε !! σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια ! :thumbsup::heart:

Link to comment
Share on other sites

Καλα ε... speedy δεν παιζεσαι. Σε ευχαριστω πολυ. Η charleston τα σπαει και η αλλη ειναι καλη αλλα η charleston ειναι κοριφη.. Ξεκιναει η αναζητηση της. Να δω που θα την βρω στο car που την εχει ειναι απο αθηνα και εγω ειμαι απο θεσσαλονικη

Υ.Γ Για την aristo εψαχνα χτες τουλαχηστων 1 ωρα μεχρι που βαρεθηκα. Σ ευχαριστω και παλη

Ane-fastrabbit δεν ειναι τιποτα ειναι μεχρι να τρελαθω και να αλλαξω μονο τα λαστηχα.

Edited by pants_
Link to comment
Share on other sites

Καλα ε... speedy δεν παιζεσαι. Σε ευχαριστω πολυ. Η charleston τα σπαει και η αλλη ειναι καλη αλλα η charleston ειναι κοριφη.. Ξεκιναει η αναζητηση της. Να δω που θα την βρω στο car που την εχει ειναι απο αθηνα και εγω ειμαι απο θεσσαλονικη

Υ.Γ Για την aristo εψαχνα χτες τουλαχηστων 1 ωρα μεχρι που βαρεθηκα. Σ ευχαριστω και παλη

Ane-fastrabbit δεν ειναι τιποτα ειναι μεχρι να τρελαθω και να αλλαξω μονο τα λαστηχα.

υπάρχει λύση .......... :bow:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να της βρω. Αυτες στο car δεν γραφουν τιμη ειναι απο την αθηνα περνω τηλεφωνω και δεν απανταει κανενας και το site που εχει ειναι τινγκα στα virus.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να της βρω. Αυτες στο car δεν γραφουν τιμη ειναι απο την αθηνα περνω τηλεφωνω και δεν απανταει κανενας και το site που εχει ειναι τινγκα στα virus.

πάντως μην βαλεις τις 17 του Gt... βάλε κάτι after market ...

οσο για τον τροπο εχεις πμ ....

Link to comment
Share on other sites

speedy δεν ξερω αν τις ξερεις...τις ειδα απο κοντα σενα φιλο ονειρο....μακαρι να ηταν λιγο πιο οικονομικες...dpe....ειναι για τα golfakia μας?διαλεγεις τι χρωμα θες τα παντα! μιλαμε για ζανταρα οχι αστεια

Link to comment
Share on other sites

speedy δεν ξερω αν τις ξερεις...τις ειδα απο κοντα σενα φιλο ονειρο....μακαρι να ηταν λιγο πιο οικονομικες...dpe....ειναι για τα golfakia μας?διαλεγεις τι χρωμα θες τα παντα! μιλαμε για ζανταρα οχι αστεια

Για πια λες?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.