Jump to content
Speedy

Συνάντηση Μελών Βορείου Ελλάδος Σαββάτο 18 Σεπτεμβρίου 18:30 @ Μediterranean Cosmos

Recommended Posts

oooo ενταξη τοτε...αφου θα εχουμε εσενα οδηγο!!σιγουρα θα πιουμε καφε στις σερρες!!

αχαχαχαχαχαχαχα θα ετοιμάσω οδηγίες για το πως θα έρθετε , μην αγχώνεσαι !

Link to comment
Share on other sites

γενικα στις συναντησεις συγκεντρωνομαστε κ μου δινουν ολοι απο 5 ευρω:p

μετα αφου τα πουμε στο παρκινκ που βρισκομαστε αν δε βαριομαστε τραβαμε καμια φωτο κ μετα στις μοιραζω με 10 ευρω την μια

υστερα παμε για καφε κ τα λεμε.εκει παραδιδω ιδιαιτερα μαθηματα προς 50 ευρω.

μετα ισως οργανωθει τπτ...ο καθενας με τα γουστα του

αλλοι κανουν ελεγχους με τα Vag com (βλεπε κοσμας κ νικος) για τυχον βλαβες

αλλοι κανουν ανοιγματα βλεπε πεολινιο

μιλαμε για το παθος μας τα VAG κ οτι αλλο μας κανπνισει κ δεν δινουμε λογαριασμο σε κανεναν ;) (λεμε τωρα)

αντε σας αφηνω γυρναω στην δουλεια μου μπας κ βγαλω κανα φραγκο γιατι τα παραπανω για τα ευρω που σας ελεγα

οτι μου δινετε ειναι τα ονειρα 1 εισοδηματια

Link to comment
Share on other sites

Εκτός απροόπτου θα ειμαι εκεί

:good::thumbsup:

Λεω να ερθω και εγω...αλλα ολοι οσοι ειπαν θα ερθουν golf 5 εχουν...μονος μου θα ειμαι εγω? :drinks:

χαχαχα μην παίρνεις κι όρκο !! :whistling: :whistling:

Μεσα και εγω

:thumbsup: :thumbsup: sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

oooo ενταξη τοτε...αφου θα εχουμε εσενα οδηγο!!σιγουρα θα πιουμε καφε στις σερρες!!

Θα σου επιβληθεί τιμωρία για αυτό. new_lol.gif

αχαχαχαχαχαχαχα θα ετοιμάσω οδηγίες για το πως θα έρθετε , μην αγχώνεσαι !

Τους ξέρω τους δρόμους απ' έξω και ανακατωτά ρε Speedy απλά είπα να πειράξω λίγο τον Ane. :D

Edited by Speedy
αφαιρεση ονοματος
Link to comment
Share on other sites

Θα σου επιβληθεί τιμωρία για αυτό. new_lol.gif

Τους ξέρω τους δρόμους απ' έξω και ανακατωτά ρε Speedy απλά είπα να πειράξω λίγο τον Ane. :D

χαχαχα ντάξει μην αγχώνεσαι !! :thumbsup::D

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον θα ερθω κι εγω, εχω πολυ καιρο να ερθω σε συναντιση σας, θα ερθει και ενας φιλος μου απο σερρες, και εκεινος scirocco..

Link to comment
Share on other sites

μαλλον εκτος απο τον drt θα ερθει και ο BBP στην συναντηση!!!μιλαμε αυτη θα ειναι η υπερσυνδεση του αιωνα!!ολοι οι αστερες του club μαζεμενοι...χαχαχ

Link to comment
Share on other sites

μαλλον εκτος απο τον drt θα ερθει και ο BBP στην συναντηση!!!μιλαμε αυτη θα ειναι η υπερσυνδεση του αιωνα!!ολοι οι αστερες του club μαζεμενοι...χαχαχ

Αυτά ειναι !!!! Ευγε ! ;)

Link to comment
Share on other sites

μαλλον εκτος απο τον drt θα ερθει και ο BBP στην συναντηση!!!μιλαμε αυτη θα ειναι η υπερσυνδεση του αιωνα!!ολοι οι αστερες του club μαζεμενοι...χαχαχ

Κοιτα να δεις τωρα!!

Γινεται να λειψω αν ερθετε κι εσεις; Βολος Co. χαχαχαχαχα!!! Τον peolinio δεν βλεπω... Αν δεν ερθει, δεν κλεινει ο κυκλος των αστερων... :p

Μαστορα μου (Rocco-85), θελω να μου κλεισεις αεροπορικα εισητηρια απο τωρα! :rofl:

Υ.Γ.: Βαλετε ερωτηματικο στην συμμετοχη μου κι αν ερθω σιγουρα θα ερθει κομβοι απο τη Βεροια, αλλα ακομη παιζεται... Ειναι κ τα μπουζουκια το βραδυ ρε γμτ εδω, ποτε να προλαβω.... Ανε, μετα εχουμε τραπεζι εκει να ξερεις....!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Ενδεχεται να ερθω και εγω.. Αν και δεν ειμαι κατοχος VW ειμαι ηδη σε ερευνα αγορας για το Polo 1.2 TSI .

Να έρθεις !! Και που ξέρεις μπορεί να σε ψήσουμε για κατι ποιο μεγάλο :rofl:

Link to comment
Share on other sites

αν ερθει ανε κ bbp θα ερθω σιγουρα κ θα φερω τον δικο μου μαυρο λυτρωτη

citroen c2 70++ αλογα ολα επανω ΟΕΜ εκτος την κεραια αχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

το σαββατο θα ειμαι ολη μερα εκτος Θεσσαλονικης.αν προλαβω να γυρισω μεχρι εκεινη την ωρα θα ειμαι κ γω εκει... να φερετε αν γινετε κανα αυτοκολλητο απ'τα παλια σε ασημι...μου φευγουν τα γραμματαααα(που να ετρεχα κιολας ,δε θα εμενε κανενα πανωfire.gif )

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλά Να Περάστε Όσοι Θα Πάτε Δυστυχώς Δεν Θα Έρθω Αν Ήτανε Παρασκευή Θα Ερχόμουνα Αλλά Σάββατο Είναι Οι Prodigy Οπότε Respect Στα Παιδικά Μου Χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

αν ερθει ανε κ bbp θα ερθω σιγουρα κ θα φερω τον δικο μου μαυρο λυτρωτη

citroen c2 70++ αλογα ολα επανω ΟΕΜ εκτος την κεραια αχαχαχαχαχ

μην τολμησεις!!ερχομαστε αποκλειστικα να φωτογραφιθουμε διπλα σου!στο grey pantom!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλά Να Περάστε Όσοι Θα Πάτε Δυστυχώς Δεν Θα Έρθω Αν Ήτανε Παρασκευή Θα Ερχόμουνα Αλλά Σάββατο Είναι Οι Prodigy Οπότε Respect Στα Παιδικά Μου Χρόνια.

Σε αυτά τα λίγα που δεν έπαιζες playstation ??

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι αλλά και γω δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ στην συνάντηση γιατί θα είμαι εκτός Θεσ/νίκης.

Τα χαιρετίσματά μου σε όλους τους παρευρισκομένους.

Link to comment
Share on other sites

μην τολμησεις!!ερχομαστε αποκλειστικα να φωτογραφιθουμε διπλα σου!στο grey pantom!!

το Grey phantom μου εχει πολλα θεματα οποτε τι φωτο να βγαλουμε ειναι σε μεταβατικο σταδιο φτιαξιματος...

εμεις παντως θα βγαλουμε φωτος με τα απιστευτα κορμια μας για φοντο γιατι ειμαστε κ ομορφαντρες!

Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι εσυ θα εισαι ο φωτογραφος αλλιως , το χασαμε το κορμι ρε πατριωτη ..

εσεαν μωρη πιπιτσα σε ψαχνει ο φιλος σου ο Σουλης...θα ειναι μαζι μας στη συναντηση..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.