Jump to content
Dr.Konstantinos

Πρόβλημα Σε 1,4 Fsi

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά, εχω το εξής πρόβλημα με το αμάξι μου. Πριν περίπου 20 μέρες πηγα να το ανοίξω να πάω σε μια δουλειά που είχα και έτριζε όλο το αμάξι και μου άναψε ένα λαμπάκι στο καντράν που διάβασα στις οδηγίες οτι σημαίνει οτι έχει πρόβλημα στην εξαγωγή τον καυσαερίων καπώς έτσι, τέλος πάντων, πήρα τηλ. την οδική βοήθεια το μαζέψαμε και πήγαμε στην αντιπροσωπία. Εκεί το είδαν και μου είπαν οτι εχουν πρόβλημα οι πολλαπλασιαστές μου άλλαξαν τους 3 που μου είπαν οτι έχουν πρόβλημα, δεν έχω παράπονο χωρίς χρήματα, όμως πάλι σήμερα πριν απο 2 ώρες που πήγαινα παλι σε δουλειά, όπως ήμουν σταματημένος στο φανάρι αρχίζει να τρίζει το αμάξι και μου ανάβει πάλι αυτο το λαμπάκι στο καντράν ... το πηγαίνω λίγο πιο κάτω και το παρκάρω, σβήνω τον κινητήρα και το αφήνω λίγο να ηρεμίσει, το ξανανάβω και δεν μου έκανε τίποτα, ένιωθα βέβαια οτι έτριζε λίγο αλλά δεν μου άναψε καθόλου το λαμπάκι. Πριν απο λίγο το πήγα λοιπόν μια βόλτα και το "πάτησα" λίγο να δω αν θα μου ανάψει το λαμπάκι και πως θα μου συμπεριφερθεί αλλα πάλι τίποτα μόνο ένα μικρό τρίξιμο που το ένιωθα εγω που ξέρω το αμάξι καλά. Ρε παιδιά μήπως έχεις κανένας καμιά ιδέα τι άλλο μπορεί να είναι ? μήπως το έχει πάθει κανείς σας ? ;)

Link to comment
Share on other sites

μλκ τους.συνηθως τους αλλαζουν ολους ασχετα ποσοι καηκαν γι'αυτο τον λογο.οι καινουργιοι κινεζικοι ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδιά πήγα σήμερα πάλι οι πολλαπλασιαστές ήταν μου τους άλλαξαν πάλι και μου έκανα καθαρισμό στην πεταλούδα του γκαζιού μου είπαν... παρεπιπτώντος οι πολλαπλασιαστές είναι Τούρκικοι...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδιά πήγα σήμερα πάλι οι πολλαπλασιαστές ήταν μου τους άλλαξαν πάλι και μου έκανα καθαρισμό στην πεταλούδα του γκαζιού μου είπαν... παρεπιπτώντος οι πολλαπλασιαστές είναι Τούρκικοι...

Παίζει να είναι ιματασιόν.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.