Jump to content
ToMaS

Golf - Εσωτερική Εμφάνιση (Τι αλλαγές κάνατε πρόσφατα? Τί είδατε και σας κίνησε την περιέργεια?) [*Photo Posting*]

Recommended Posts

Guest Stoilas
Γειά και απο εμένα

Ερώτηση:

Πόσο μπορούμε να κοντίνουμε το ύψος του μοχλού ταχυτήτων;;; Ξέρει κανείς;;;

Εχω δεί ορισμένα χαμηλά λεβιεδάκια...Super ;)

Γνωρίζει κανείς;

και πού το κόβουμε...?

Ευχαριστώ παίδες ;)

Όσο θες, πάρε ένα σιδεροπρίονο από ένα σιδεράδικο και κόβε μέχρι να σου αρέσει... ;)

Link to comment
Share on other sites

Γειά και απο εμένα

Ερώτηση:

Πόσο μπορούμε να κοντίνουμε το ύψος του μοχλού ταχυτήτων;;; Ξέρει κανείς;;;

Εχω δεί ορισμένα χαμηλά λεβιεδάκια...Super ;)

Γνωρίζει κανείς;

και πού το κόβουμε...?

Ευχαριστώ παίδες ;)

Εγω το εκανα μονος μου...Πολυ απλα...Βγαζεις φουσκα, πομολο, και αρχιζεις και κοβεις σιγα σιγα, χωρις να κανεις ζημια πουθενα στο ταμπλω. Υπομονη θελει και ορεξη...

Παρε μια ματια...

Link to comment
Share on other sites

Αντι για ειρωνιες, κανε κατι πιο χρησιμο.

Πες μας το πώς καναμε κακο στο αμαξι, το τι εχουμε αντιμετωπισει κατα τη γνωμη σου ως τωρα, και τι θα αντιμετωπισουμε στο μελλον, εμεις αλλα και ολοι που το κανουν με τον ιδιο τροπο, ωστε να βγει κατι επικοδομητικο, και οχι να ειρωνευομαστε αλληλους...

Τι λες...? :)

Link to comment
Share on other sites

:D ........ηρεμία ρε παίδες............

Μην ξεφεύγουμε.................Ο καθένας κάνει ότι θεωρεί αυτός σωστό/ωραίο, κτλ

Απο εκέι και πέρα, ότι αρέσει σε κάποιον...είναι σίγουρο ότι θα το κάνει...οπότε...δεν χρειάζεται να ¨χαλιώμαστε¨...

Για αυτό........ :D ............Ηρεμία και όλα θα γίνουν...σιγά,σιγά...

Cu και ευχαριστώ για τις γνώμες σας :D

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω 20 ειχα ρε συ στη φυσικη...

Αλλα κατι κακο στο αμαξι μου δεν εκανα so far... tongue.gif

Ξερω τι εννοεις με την φυσικη, και τα εχω σκεφτει κι εγω αυτα, αλλα το αποτελεσμα ειναι, οτι στην πραξη εγω προβλημα δεν ειχα...Ουτε τωρα, ουτε παλαιοτερα... :D

Link to comment
Share on other sites

Ειπα κατι και δεν προκειται να το αναλυσω.

Χρησιμοποειστε τη φυσικη που μαθατε στο λυκειο και βγαλτε τα συμπερασματα σας.Απλα και ομορφα.

Δεν σου ζητησε κανεις να το αναλυσεις.

Ρωτησε κατι το παιδι και του απαντησαμε ΠΩΣ μπορει να γινει.

Αν θελει το κανει,αν δεν θελει δεν το κανει.

Η αποφαση ειναι δικια του.

Link to comment
Share on other sites

το κλίμα θυμίζει παλιές καλές αγάπες :(

Καμια σχεση ρε Γιωργο...

Αντε κηνυγα εκει τον κουκου μπας και μας μιλησει, χεχεχε....Αντε να κατεβω να τα πουμε και απο κοντα ρε...

OFF TOPIC

Edited by NforN_xronis
Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει μονο να είναι ίδιος στον τρόπο εγκατάστασης. Δεν ξέρω πως είναι του 1.4. Στο 1.6 κάτω από τη λαβή και κρυμένο από τη φούσκα υπάρχει ένα πλαστικό σωληνωτό κομμάτι με μήκος μερικά εκατοστά που φοριέται στον λεβιέ του αυτοκινήτου. Το απόγευμα θα ανεβάσω και φωτό. Αν είναι το ίδιο ενδιαφέρομαι να το πάρω. (και το 1.6 5ταχυτο είναι)

Link to comment
Share on other sites

Κατσε κατσε, νομιζα μιλας για Golf V, για αυτο και σου ειπα 6ταχυτο. Εγω αυτο που εχω, ειναι μονο το πομολο απο 1,4, εκει δηλαδη που πιανει το χερι. Ειναι δερματινο, και ειναι 5ταχυτο. Αν θες, βγαζω και φωτο. :D

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη ρε παιδιά αλλά έχω απορίες.

1. Πως ακριβώς το κόψατε ? ? ? ? ? ? ? ?

2. Δεν σας κουράζει πιο πολύ το χέρι που πλέον πρέπει να το τεντώσεις περισότερο ??

3. Δεν είναι πιο "βαρυς" ο λεβιές πλέον όταν αλάζεις ταχύτητα τώρα που τον κόψατε ? Σε όσο το δυνατόν πιο μακρυά άκρη ασκούμε δύναμη σε ενα αντικείμενο είναι πιο εύκολο να το κινήσουμε. Πάρε παράδειγμα την πόρτα. Αμα πάς να την σπρώξεις απο την μέση της η απο την γωνία που είναι οι μεντεσέδες είναι πολύ πιο δύσκολο.

Για λύστε μου τις απορίες και εμένα !

Link to comment
Share on other sites

mike κανε μια αναλυση γιατι ψινομαι. φουσκα εχω της vw motorsport, μαυρο δερμα με μπλε ραφες, αλλα επιδη το λεβιεδακι μπηκε με πατεντα, και κανει νουμερα σκεφτομαι να βαλς και εγω κανενα momo, η raid κτλ, αλλα σκεφτομαι να το κοντινο. πως το βλεπεις στο 4αρι? γινεται?

Link to comment
Share on other sites

1. Πως ακριβώς το κόψατε ? ? ? ? ? ? ? ?

2. Δεν σας κουράζει πιο πολύ το χέρι που πλέον πρέπει να το τεντώσεις περισότερο ??

3. Δεν είναι πιο "βαρυς" ο λεβιές πλέον όταν αλάζεις ταχύτητα τώρα που τον κόψατε ? Σε όσο το δυνατόν πιο μακρυά άκρη ασκούμε δύναμη σε ενα αντικείμενο είναι πιο εύκολο να το κινήσουμε. Πάρε παράδειγμα την πόρτα. Αμα πάς να την σπρώξεις απο την μέση της η απο την γωνία που είναι οι μεντεσέδες είναι πολύ πιο δύσκολο.

1.με σιδεροπριονο

2.οχι δεν κουραζει.3 με 5 ποντοι δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο

3.οχι δεν ειναι ποιο βαρυς.ψιιιλοσωστο το παραδειγμα με τιν πορτα αλλα μικραινει παααρα πολυ η διαδρομη του λεβιε και ετσι αλλαζεις ΠΟΛΥ ποιο γρηγορα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.