Jump to content
ToMaS

Golf - Εσωτερική Εμφάνιση (Τι αλλαγές κάνατε πρόσφατα? Τί είδατε και σας κίνησε την περιέργεια?) [*Photo Posting*]

Recommended Posts

που κυκλοφορουν, κυκλοφορουν για πλακα?

Τα short-shift kits κοστιζουν 200€ ασε που δεν κοντενει ο λεβιες αλλα οι διαδρομες του λεβιε ο οποιος δεν αλλαζει μεγεθος.(που αυτο ειναι το ζητουμενο στην περιπτωση μας)

Link to comment
Share on other sites

3.οχι δεν ειναι ποιο βαρυς.ψιιιλοσωστο το παραδειγμα με τιν πορτα αλλα μικραινει παααρα πολυ η διαδρομη του λεβιε και ετσι αλλαζεις ΠΟΛΥ ποιο γρηγορα...

Τελικα ποιο ειναι το ζητουμενο? Η εμφανιση? Να κοψεις το σιδερακι για να κοντινεις τι αλλαγες ή να το κανεις πιο ωραιο? Για αποφασισε... :D

Link to comment
Share on other sites

για το 4αρι 1.4 και 1.6 δεν υπαρχει ουτε b&m ουτε κατι τις πλακας ουτε πουθενα. πρεπει να το κανεις μονος σου(το σορτ σιφτ λεω).πραμα που δεν τολμαω γιατι φυσικα δεν ξερω ποσο να πω στο μηχανουργιο να μου το μεγαλωσει απο τη μπιλια κ κατω. αλλα και να το κοψεις μονος σου παλι δεν γινεται. αρα πρεπει να μεγαλωσεις το μηκος απο τη μπιλια και κατω...

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω και εγω κατι.εχω τι γολφ iv και και ηθελα να βαλω τον λεβγιε απο το gti,ομως μου ειπαν οτι δεν ταιριαζει. :D:cry::cry: θελω να βρω εναν μεταλλικο με η χωρις φως.εχετε να προτεινετε κανενα μαγαζι που να μπορω να βρω και να μην συναντησω ιδιατερες δυσκολιεσ στην εγκατασταση;ευχαριστω worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Κατά τη γνώμη μου φοβερό λεβιεδάκι είναι αυτό του GTi 25 Jahre που είναι σαν μπαλάκι του Golf αλλά δεν ταιριάζει στα 1.4 και 1.6 :(

Εκτός αν μπορεί να γίνει καμιά πατέντα. Κοστίζει γύρω στα 120$

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδιά!

έχω το golf V και έχω φάει μεγάλο σκάλωμα με το τιμονακι του GTI μήπως ξέρετε ΑΝ μπορώ να το βάλω στο απλό golfaki μου k ΑΝ ξέρετε που μπορώ γενικότερα να το βρω?

καθώς ψάχνω και για κανένα μαγαζάκι p να έχει διαφορα accesories k gadgets ειδικά για golfakia k γενικότερα VW...

ΑΝ ξέρει κάποιος κάτι k μπορεί να βοηθήσει ας απαντήσει

THNX! :lol:

Θα σε παρακαλουσα να χρησιμοποιεις μικρους ελληνικους χαρακτηρες συμφωνα με τους ορους χρησης του φορουμ.

Edited by konstantinos passat
@To post μεταφραστηκε στα Ελληνικα.
Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia!

exw to golf V kai exw faei megalo skalwma me to timonaki tou GTI mipos kserete AN mporw na to valw sto aplo golfaki mou k AN kserete pou mporw genikotera na to vrw?

kathws psaxnw kai gia kanena magazaki p na exei diafora accesories k gadgets eidika gia glofakia k genikotera VW...

AN kserei kapoios kati k mporei na voithisei as apantisei

THNX! :lol:

WWW.ebay.de

"GOLF 5 LENKRAD"

Link to comment
Share on other sites

ναι το ξερω αυτο απλα ρωταω που μπορω να βρω...ας πουμε ο gikas θα εχει τιποτα τετοιο???

Θα σε παρακαλουσα να χρησιμοποιεις μικρους ελληνικους χαρακτηρες συμφωνα με τους ορους χρησης του forum.

Edited by konstantinos passat
@Το post μεταφραστηκε στα Ελληνικα.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον .

θα παρεις στον ΓΡΑΤΣΙΑ τηλεφωνο και θα του ζητησεις το τιμονι απο το gti.Οταν σου πει την τιμη πες του μετα αν υπαρχει καποια εκπτωση λογω vwclub. τοτε θα σου κανει εκπτωση..αν συμφωνησετε στην τιμη θα πρεπει να δωσεις καποια προκαταβολη για να το παραγγηλουν και οταν ερθει το εξωφλας.οσο για την τοποθετηση καν'την μονο σου ειναι πολυ απλη.

Στα λεω αυτα γιατι το ειχα ψαξει και εγω απο ιντερνετ(tmtuning - ebay)και τελικα μαζι με τα εξοδα αποστολης και τελωνιο(tmtuning) ερχεται στα ιδια λεφτα η και ακριβοτερα.

Εγω το πηρα (αν θυμαμαι καλα) 313 ευρω και το εβαλα μονος μου.

αν εχεις τριακτινο τιμονι τοτε ο αεροσακος καθετε ακριβως.

ενα μελος πουλαγε ενα τιμονι απο gti κοιτα στις αγγελιες, τελος ψαξε μεσα στο φορουμ εχει εικονες το πως τοποθετηται το τιμονι(και εγω ετσι το εβαλα).

πηστευω να σε βοηθησα

Edited by powergolf
Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξε όμως γιατί έχει αλλάξει το χρώμα στα τιμόνια. Υπήρχε το anthracite κάποτε και τώρα το black και το light grey.

από ποιο μοντέλο και μετά άλλαξε ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.