Jump to content
ToMaS

Golf - Εσωτερική Εμφάνιση (Τι αλλαγές κάνατε πρόσφατα? Τί είδατε και σας κίνησε την περιέργεια?) [*Photo Posting*]

Recommended Posts

Νικο ποσο σου κοστισε ολο το εγχειριμα??

Και απο που τα πηρες τα ανταλλακτικα???

Τιμονάκι gti 220 Ευρώ-ebay

Controler 1K0-953-549-BD 60 Ευρώ-ebay

καλωδιάκι 1K0 953 549 C 40 Ευρώ-Φιλοσίδης

Εργασία (HomeJob....)

και πολύ χρόνο ψάξιμο στο ebay

.

Link to comment
Share on other sites

To τιμονι ειναι παρα πολυ ωραιο.Εχω μερικεσ ερωτησεισ.Ειχες απο πριν χειρισηρια στο τιμονι?γιατι εγω δεν έχω.Και κάτι ακόμα.εκει που βρίσκεται το ραδιοφωνο γυρω γύρω σε εμενα ειναι μαυρο.Σε σενα ειναι ασημί.Το πηρες εξτρα?Τι αλλο έχεισ κανει στο αυτοκίνητο?

Link to comment
Share on other sites

To τιμονι ειναι παρα πολυ ωραιο.Εχω μερικεσ ερωτησεισ.Ειχες απο πριν χειρισηρια στο τιμονι?γιατι εγω δεν έχω.Και κάτι ακόμα.εκει που βρίσκεται το ραδιοφωνο γυρω γύρω σε εμενα ειναι μαυρο.Σε σενα ειναι ασημί.Το πηρες εξτρα?Τι αλλο έχεισ κανει στο αυτοκίνητο?

Μια και ο φίλος Νίκος είναι σε διακοπές .. να σου δώσω εγώ κάποιες πληροφορίες.

Ο Νίκος δεν είχε χειριστήρια στο τιμόνι, αγόρασε λοιπόν ένα πολυλειτουργικό τιμόνι (με πλήκτρα) από το ebay καθώς και τα περελκόμενα και την τοποθέτηση την έκανε μόνος του. Το αποτέλεσμα ήταν άριστο. Ο Νίκος μάλιστα όταν τελειώσαμε την κωδικοποίηση .. πετούσε από τον ενθουσιασμό του για το νέο του τιμόνι το οποίο πράγματι έχει άλλη αίσθηση.

Η ασημένια κορνιζούλα της κονσόλας την είχε το TSi του, αλλά υπάρχει και σαν αξεσουάρ.

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Μια και ο φίλος Νίκος είναι σε διακοπές .. να σου δώσω εγώ κάποιες πληροφορίες.

Ο Νίκος δεν είχε χειριστήρια στο τιμόνι, αγόρασε λοιπόν ένα πολυλειτουργικό τιμόνι (με πλήκτρα) από το ebay καθώς και τα περελκόμενα και την τοποθέτηση την έκανε μόνος του. Το αποτέλεσμα ήταν άριστο. Ο Νίκος μάλιστα όταν τελειώσαμε την κωδικοποίηση .. πετούσε από τον ενθουσιασμό του για το νέο του τιμόνι το οποίο πράγματι έχει άλλη αίσθηση.

Η ασημένια κορνιζούλα της κονσόλας την είχε το TSi του, αλλά υπάρχει και σαν αξεσουάρ.

Κώστας

Κώστα και σε όλους τους φίλους καλό χειμώνα

Πράγματι δεν είχα πολυλειτουργικό τιμόνι. Το τιμονάκι του gti είναι τρομερό, λες και αγόρασα άλλο αυτοκίνητο, άλλη αίσθηση στην οδήγηση αλλά το βράδυ είναι το κάτι άλλο δεν παίζετε.

Τώρα που γύρισα από τις διακοπές ορεξάτος βάζω μπροστά για την τοποθέτηση του νέου multimedia system που έχω πάρει από ebay. Όταν τελειώσω θα ανεβάσω και άλλες φώτο.

Νίκος

.

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

kospasTSI12345 Καλησπέρα φίλε μου, ήθελα να σε ρωτήσω για το τιμονάκι σου που είσα στην φωτογραφία...το οποίο είναι φανταστικό.....Τι παίζει? το έντυσες κάπου έξω?

Φίλε kospasTSI12345 δεν κατάλαβα τι θέλεις να πεις?? Το τιμόνι είναι από GTI το αγόρασα από abay και το άλλαξα μόνος μου.

ΥΓ δεν ξέρω τι γίνετε αλλά δεν μπορώ να σου στείλω pm

.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε kospasTSI12345 δεν κατάλαβα τι θέλεις να πεις?? Το τιμόνι είναι από GTI το αγόρασα από abay και το άλλαξα μόνος μου.

ΥΓ δεν ξέρω τι γίνετε αλλά δεν μπορώ να σου στείλω pm

.

ΜΟΥ ήρθε το Pm τελικά....πάντως είναι απίστευτα ωραίο......και μάλλον το σκέφτομαι και εγώ...απλά πρέπει να βρώ κάποιον να το τοποθετήσει...

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΥ ήρθε το Pm τελικά....πάντως είναι απίστευτα ωραίο......και μάλλον το σκέφτομαι και εγώ...απλά πρέπει να βρώ κάποιον να το τοποθετήσει...

Σχετικά με αυτό μια και το είπες. Οι εξουσιοδοτημένοι, σε τρεις που ρώτησα, άκουγαν αυτά που τούς έλεγα, περί αλλαγής τιμονιού, και με κοιτούσαν σαν την αγελάδα το τρένο. Δεν το αναλαμβάνουν ή θα σου πουν διάφορα άσχετα ...

.

Link to comment
Share on other sites

μπορει κανεις να μου πει πως βγαινει ο διακοπτης των φωτων ο στρογγυλος?θελω να κανω μια πτεντε στην φισσα.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι. Ο διακοπτης των φωτων ο χρωμιομενος, του 6αριου κανει στο 5αρι? Αν ειδα σωστα του 6αριου με του σιροκο πρεπει να ειναι ιδιοι.

Link to comment
Share on other sites

Svouras και εγω το κοιταγα αυτο! ιδιος ειναι! το ψηνεις να παραγκειλουμε 2?

Για να σου πω την αληθεια την Τριτη που θα το χωσω για τεμπελη (τα tsi golf δεν εχουν :whistling:fire.gif ενω τα jetta εχουν protest.gif ) στην αντι/πεια θα το ρωτησω, οπως επισης μια πεταλιερα του gti, γιατι το νουμερο του ποδιου μου ειναι λιιιιιιγο μεγαλουτσικο tongue.gif και με τα μαμα κοντευω να σκοτωθω :whistling: .

Link to comment
Share on other sites

Για να σου πω την αληθεια την Τριτη που θα το χωσω για τεμπελη (τα tsi golf δεν εχουν ;)fire.gif ενω τα jetta εχουν protest.gif ) στην αντι/πεια θα το ρωτησω, οπως επισης μια πεταλιερα του gti, γιατι το νουμερο του ποδιου μου ειναι λιιιιιιγο μεγαλουτσικο tongue.gif και με τα μαμα κοντευω να σκοτωθω :thumbsup: .

Ίδιο μέγεθος είναι οι πεταλιέρες. Και γω 48φοράω δεν έχω πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Ίδιο μέγεθος είναι οι πεταλιέρες. Και γω 48φοράω δεν έχω πρόβλημα.

Εεεε αν ειναι ετσι αστο τοτε κερ@τι@τικα να δωσω δεν αξιζει πιστευω. επι την ευκαιρια μισο νουμερο πιο μεγαλο απο σενα φοραω tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Απο πού πηρατε όλοι τα Controller για το Multifunction τιμόνι ?

Ψάχνω στο ebay εδω και δυο μέρες και δεν βρίσκω.

Τί να κάνω ?

Βάλε στο "Gespeicherte Suchanfragen" (Saved Searches) του ebay.de τον κωδικό vw (1K0-953-549) του εγκεφάλου και περίμενε, μόλις το ανεβάσει κάποιος για πούλημα το ebay θα σου στείλει email.

Πρόσεχε τα γράμματα που έχει ο κωδικός στο τέλος για σένα είναι τα G, ΑG, AK, AL, AQ, BD και BK

Ebay

Edit

ψάχνοντας σου βρήκα ένα αλλά ακριβό

http://cgi.ebay.de/VW-Elektronikmodul-Lenk...%3A1|240%3A1318

.

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι Να Βάλω Το Τιμονάκι Απο Gti Edition 30 Το Αμάξι Μου Είναι Το Golf Gt Όχι Αυτόματο Με Plus Οθόνη Αν Βάλω Αυτό Θα Έχω Πρόβλημα; http://cgi.ebay.de/VW-GOLF-5-V-EOS-LEDER-L...bayphotohosting Αν Και Νομίζω Ότι Είναι Για Αυτόματο!!! Μια Μικρή Βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι Να Βάλω Το Τιμονάκι Απο Gti Edition 30 Το Αμάξι Μου Είναι Το Golf Gt Όχι Αυτόματο Με Plus Οθόνη Αν Βάλω Αυτό Θα Έχω Πρόβλημα; http://cgi.ebay.de/VW-GOLF-5-V-EOS-LEDER-L...bayphotohosting Αν Και Νομίζω Ότι Είναι Για Αυτόματο!!! Μια Μικρή Βοήθεια.

Βρες καλύτερα ένα άλλο, γιατί αυτό είναι για DSG.

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

παιδιά αυτό κανει για το golf gt με plus οθονη που εχω; http://cgi.ebay.de/VW-GOLF-5-V-TOURAN-EOS-...%3A1|240%3A1318 τα κουμπιά θα δουλεύουν;

Ναι κανει και τα κουμπια δουλευουν.

Link to comment
Share on other sites

Ναι κανει και τα κουμπια δουλευουν.

thanks Μάλλον Αυτή Την Εβδομάδα Θα Το Παραγγείλω.Να Φανταστώ Πως Ο Αερόσακος Μου Θα Είναι Ο Ίδιος.Έτσι Δεν Είναι;

Link to comment
Share on other sites

thanks Μάλλον Αυτή Την Εβδομάδα Θα Το Παραγγείλω.Να Φανταστώ Πως Ο Αερόσακος Μου Θα Είναι Ο Ίδιος.Έτσι Δεν Είναι;

για να παίξουν τα κουμπια χρειαζεσαι και αλλο εγκεφαλο τιμονιου

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν γειά και απο εμένα, εχθές βράδυ παρήγγειλα και εγώ πολυλειτουργικό τιμονάκι για το TSI μου. Διαβάζοντας το topic μου λύθηκαν πολλές απορίες,αλλά έχω ακόμα μία,όχι τόσο σημαντική, Νίκο όταν λές οτι η οδήγηση το βράδυ είναι άλλο πράγμα τι εννοείς????

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν γειά και απο εμένα, εχθές βράδυ παρήγγειλα και εγώ πολυλειτουργικό τιμονάκι για το TSI μου. Διαβάζοντας το topic μου λύθηκαν πολλές απορίες,αλλά έχω ακόμα μία,όχι τόσο σημαντική, Νίκο όταν λές οτι η οδήγηση το βράδυ είναι άλλο πράγμα τι εννοείς????

ΗΧΟΣ ΚΑΙ ΦΩΣ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.