Jump to content
ToMaS

Golf - Εσωτερική Εμφάνιση (Τι αλλαγές κάνατε πρόσφατα? Τί είδατε και σας κίνησε την περιέργεια?) [*Photo Posting*]

Recommended Posts

I don't understand...

Λογικά θε ενοεί οτι το βράδυ φωτίζονται τα κουμπιά με αποτέλεσμα να είναι πιο όμορφο το όλο σύνολο σαν εικόνα και απο θέμα ήχου,καθώς πας την βολτούλα σου το βράδυ δεν κάνεις καμία κίνηση και αλλάζεις π.χ. τον σταθμό,το τραγούδι...από το τιμόνι με αποτέλεσμα και πάλι να σε ξεκουράζει αλλά παράλληλα να σε ευχαριστεί το όλο θέμα!!!!!!

Κάνω λάθος..............????? :D

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θε ενοεί οτι το βράδυ φωτίζονται τα κουμπιά με αποτέλεσμα να είναι πιο όμορφο το όλο σύνολο σαν εικόνα και απο θέμα ήχου,καθώς πας την βολτούλα σου το βράδυ δεν κάνεις καμία κίνηση και αλλάζεις π.χ. τον σταθμό,το τραγούδι...από το τιμόνι με αποτέλεσμα και πάλι να σε ξεκουράζει αλλά παράλληλα να σε ευχαριστεί το όλο θέμα!!!!!!

Κάνω λάθος..............????? :lol:

Γιουπι..................... +10000000000000

Καλή Ανάσταση

.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θε ενοεί οτι το βράδυ φωτίζονται τα κουμπιά με αποτέλεσμα να είναι πιο όμορφο το όλο σύνολο σαν εικόνα και απο θέμα ήχου,καθώς πας την βολτούλα σου το βράδυ δεν κάνεις καμία κίνηση και αλλάζεις π.χ. τον σταθμό,το τραγούδι...από το τιμόνι με αποτέλεσμα και πάλι να σε ξεκουράζει αλλά παράλληλα να σε ευχαριστεί το όλο θέμα!!!!!!

Κάνω λάθος..............????? :lol:

Thanks! Δεν ήξερα οτι φωτίζονται τα κουμπάκια,τώρα εξηγούνται όλα.Μόλις ξύπνησα και θυμήθηκα οτι είδα όνειρο το τιμονάκι στο τουτου μου και εμένα απο πάνω να παίζω σαν χαζό :rolleyes::lol: :lol: hearts.gifhearts.gifhearts.gif . Ανυπομονώ να το βάλω....

Καλή ανάσταση.

Και μια ερώτηση ακόμα. Γίνεται να βγάλω το σηματακι με το R και να βάλω το δικό μου που λέει GT?

Edited by tomtgs
Link to comment
Share on other sites

παιδια να κανω μια ερωτηση εδω γιατι ειναι κριμα να ανοιξω νεο θεμα.εχω ενα GOLF GT ακι θελω να παρω απο e-bay ενα τιμονι απο GTI.τι πρεπει να προσεξω???ή δεν χρειαζεται αγχος γιατι ολα τα τιμονια απο GTI ταιριαζουν σε εμενα???

Link to comment
Share on other sites

παιδια να κανω μια ερωτηση εδω γιατι ειναι κριμα να ανοιξω νεο θεμα.εχω ενα GOLF GT ακι θελω να παρω απο e-bay ενα τιμονι απο GTI.τι πρεπει να προσεξω???ή δεν χρειαζεται αγχος γιατι ολα τα τιμονια απο GTI ταιριαζουν σε εμενα???

Καρατσεκαρισμένο ότι δεν χρειάζεται άγχος. Ολα τα τιμόνια GTi ταιριάζουν στο GT σου.

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Καρατσεκαρισμένο ότι δεν χρειάζεται άγχος. Ολα τα τιμόνια GTi ταιριάζουν στο GT σου.

Κώστας

σε ευχαριστω πολυ Κωστα.μηπως ξερεις αν αλλαζει το χρωμα απο το τιμονι απο GTI σε GTI???δηλαδη αν το ενα εχει πιο σκουρο απο το αλλο???

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ Κωστα.μηπως ξερεις αν αλλαζει το χρωμα απο το τιμονι απο GTI σε GTI???δηλαδη αν το ενα εχει πιο σκουρο απο το αλλο???

Παρε το νεοτερο με μαυρο χρωμα δερματος.Υπαρχει και παλιοτερο με γκρι δερμα. Το χρωμα που αλλαζει ειναι των ραφων. Κοκκινο, κιτρινο, μαυρο κτλ... Εγω προσωπικα πηρα και εχω βαλει εδω και πολυ καιρο αυτο με την κοκκινη ραφη απο το Edition 30, το οποιο τα σπαει μαζι με κοκκινο χρωμα εξωτερικα. Καμια σχεση με το προηγουμενο τιμονι και ειδικα αν εχεις και Plus οθονη, το πολυλειτουργικο ειναι απαραιτητο. με 2 κουμπακια πανω στα χερια σου ενω οδηγας ελεγχεις ολες τις πληροφοριες που θελεις. :angry:

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ Κωστα.μηπως ξερεις αν αλλαζει το χρωμα απο το τιμονι απο GTI σε GTI???δηλαδη αν το ενα εχει πιο σκουρο απο το αλλο???

Ολα τα τιμόνια GTi έχουν την ίδια ποιότητα δέρματος. Διαφοροποίηση υπάρχει στο χρώμα από τις ρεφές και στο τρυπητό δέρμα, που σε ορισμένα τιμόνια μπορεί να είναι σε όλη την στεφάνη.

Αυτό που θα καταλάβεις αμέσως είναι ότι το τιμόνι του GTi έχει μεγάλη διαφορά στην ποιότητα δέρματος από το standard τιμόνι. Ασε που δεν θα γυαλίσει ποτέ.

@RedGolfGt : Μάνθο τί κάνεις ? Χαθήκαμε ..Ελπίζω να είσαι καλά ..

Κώστας

Edited by COSTAS_
Link to comment
Share on other sites

Παρε το νεοτερο με μαυρο χρωμα δερματος.Υπαρχει και παλιοτερο με γκρι δερμα. Το χρωμα που αλλαζει ειναι των ραφων. Κοκκινο, κιτρινο, μαυρο κτλ... Εγω προσωπικα πηρα και εχω βαλει εδω και πολυ καιρο αυτο με την κοκκινη ραφη απο το Edition 30, το οποιο τα σπαει μαζι με κοκκινο χρωμα εξωτερικα. Καμια σχεση με το προηγουμενο τιμονι και ειδικα αν εχεις και Plus οθονη, το πολυλειτουργικο ειναι απαραιτητο. με 2 κουμπακια πανω στα χερια σου ενω οδηγας ελεγχεις ολες τις πληροφοριες που θελεις. :lol:
Μόλις Μου Ήρθε Το Τιμόνι Απο Gti Edition 30 Και Είναι Πανέμορφο ¶ντε Να Δούμε Πως Θα Το Περάσουμε.
Ολα τα τιμόνια GTi έχουν την ίδια ποιότητα δέρματος. Διαφοροποίηση υπάρχει στο χρώμα από τις ρεφές και στο τρυπητό δέρμα, που σε ορισμένα τιμόνια μπορεί να είναι σε όλη την στεφάνη.

Αυτό που θα καταλάβεις αμέσως είναι ότι το τιμόνι του GTi έχει μεγάλη διαφορά στην ποιότητα δέρματος από το standard τιμόνι. Ασε που δεν θα γυαλίσει ποτέ.

@RedGolfGt : Μάνθο τί κάνεις ? Χαθήκαμε ..Ελπίζω να είσαι καλά ..

Κώστας

ρε παιδια προσπαθω να βρω στο e-bay τιμονι GTI με κοκκινη ραφη με ή χωρις κουμπια δεν με νοιαζει αλλα χωρις DSG και χωρις αεροσακο αλλα δεν μπορω να βρω με τιποτα.καποιος να με βοηθησει.δεν μπορει να μην υπαρχει...... :lol::angry: :angry: :angry:

Για δες εδώ

@Χρόνια πολλά σε όλοι την παρέα

.

δεν εχει κατι..... :ninja::ninja::ninja::lol:

Link to comment
Share on other sites

Για δες εδώ

@Χρόνια πολλά σε όλοι την παρέα

.

ρε παιδια προσπαθω να βρω στο e-bay τιμονι GTI με κοκκινη ραφη με ή χωρις κουμπια δεν με νοιαζει αλλα χωρις DSG και χωρις αεροσακο αλλα δεν μπορω να βρω με τιποτα.καποιος να με βοηθησει.δεν μπορει να μην υπαρχει...... ;):( :( :(

δεν εχει κατι..... ;);););)

Μάλλον δεν είσαι παρατηρητικός, είδες το τελευταίο τιμόνι???

.

Link to comment
Share on other sites

Προς costas ή nikoskallithea

σκεφτομαι να βάλω και εγώ ένα τιμόνι πολυλειτουργικό,θελω να ρωτήσω αν ο αερόσακος μου κάνει και αν βάζοντας το καταργώ το πολυλειτουργικό διακόπτη-λεβιέ καθαριστήρων που έχει και MFA,εχω κασετόφωνο rcd 300,επίσης έβαλα χωρίς αλλαγή controller και cruise control .Έχω το Jetta GT.170 hp

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Edited by ski
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια προσπαθω να βρω στο e-bay τιμονι GTI με κοκκινη ραφη με ή χωρις κουμπια δεν με νοιαζει αλλα χωρις DSG και χωρις αεροσακο αλλα δεν μπορω να βρω με τιποτα.καποιος να με βοηθησει.δεν μπορει να μην υπαρχει...... :( :( :( :(

δεν εχει κατι..... :cry::cry::cry::cry:

Αποκλειεται να μην εχει το τιμονι που ψαχνεις. Εγω βρηκα αυτο που ηθελα (απο GTI edition με κοκκινη ραφη πολυλειτουργικο για manual transmission) μετα απο ψαξιμο 2 ημερων και το εκλεισα. Επισης να τονισω οτι ηταν και χωρις αεροσακο, εβαλα τον αεροσακο απο το παλιο τιμονι, ο οποιος ταιριαξε μια χαρα.

post-8790-1240508665_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια προσπαθω να βρω στο e-bay τιμονι GTI με κοκκινη ραφη με ή χωρις κουμπια δεν με νοιαζει αλλα χωρις DSG και χωρις αεροσακο αλλα δεν μπορω να βρω με τιποτα.καποιος να με βοηθησει.δεν μπορει να μην υπαρχει...... :( :( :( :(

δεν εχει κατι..... :cry::cry::cry::cry:

Και άλλο ένα ΧΤΥΠΑ ΤΟ

http://cgi.ebay.de/Neu-Lenkrad-GOLF-V-5-GT...0421124002r8629

Προς costas ή nikoskallithea

σκεφτομαι να βάλω και εγώ ένα τιμόνι πολυλειτουργικό,θελω να ρωτήσω αν ο αερόσακος μου κάνει και αν βάζοντας το καταργώ το πολυλειτουργικό διακόπτη-λεβιέ καθαριστήρων που έχει και MFA,εχω κασετόφωνο rcd 300,επίσης έβαλα χωρίς αλλαγή controller και cruise control .Έχω το Jetta GT.170 hp

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Αν εχεις το τριάκτινο τιμόνι ο αερόσακος κάνει, δεν καταργείς τίποτα όλα θα παίζουν όπως πριν, Controler μάλλον πρέπει να αλλάξεις, δες ποιον εχεις επάνω.

.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ακριβως που ψαχνεις activious και σε καλη τιμη. Εγω θα το χτυπουσα.

Εχει ακόμα 3μερες και 23ωρες :cry:

(3 Tage 23 Stunden)

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν είσαι παρατηρητικός, είδες το τελευταίο τιμόνι???

.

το τελευτιαο τιμονι ειναι πολυ ακριβο.ωραιο αλλα πολυ ακριβο.......ολα εινα ιμεχρι 250 ευρω αλλα αυτο παει 346.......

Αποκλειεται να μην εχει το τιμονι που ψαχνεις. Εγω βρηκα αυτο που ηθελα (απο GTI edition με κοκκινη ραφη πολυλειτουργικο για manual transmission) μετα απο ψαξιμο 2 ημερων και το εκλεισα. Επισης να τονισω οτι ηταν και χωρις αεροσακο, εβαλα τον αεροσακο απο το παλιο τιμονι, ο οποιος ταιριαξε μια χαρα.

:(;):lol: :lol: :lol: :lol:

Και άλλο ένα ΧΤΥΠΑ ΤΟ

http://cgi.ebay.de/Neu-Lenkrad-GOLF-V-5-GT...0421124002r8629

Αν εχεις το τριάκτινο τιμόνι ο αερόσακος κάνει, δεν καταργείς τίποτα όλα θα παίζουν όπως πριν, Controler μάλλον πρέπει να αλλάξεις, δες ποιον εχεις επάνω.

.

:whistling::( :( :( τι ειναι το controler που λες???

Αυτο ακριβως που ψαχνεις activious και σε καλη τιμη. Εγω θα το χτυπουσα.

αυτο ειναι με δημοπρασια.που να μπλεκω???

δεν εχει κανενας κανενα link να μου δωσει αφου απο οτι φαινεται δεν ειμαι και πολυ καλος στο ebay????????

δεν θελω αεροσακο.απλα ενα τιμονι GTI με κοκκινες ραφες και κουμπια(δεν με καιει και πολυ αυτο) αλλα χωρις DSG......

βοηθηστε με τωρα που εχω λεφτα γιατι πιο μετα θα ξεμεινω........ ^_^ ^_^ ^_^

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

το τελευτιαο τιμονι ειναι πολυ ακριβο.ωραιο αλλα πολυ ακριβο.......ολα εινα ιμεχρι 250 ευρω αλλα αυτο παει 346.......

;):( :( :( :( :(

:( :( :( :( τι ειναι το controler που λες???

αυτο ειναι με δημοπρασια.που να μπλεκω???

δεν εχει κανενας κανενα link να μου δωσει αφου απο οτι φαινεται δεν ειμαι και πολυ καλος στο ebay????????

δεν θελω αεροσακο.απλα ενα τιμονι GTI με κοκκινες ραφες και κουμπια(δεν με καιει και πολυ αυτο) αλλα χωρις DSG......

βοηθηστε με τωρα που εχω λεφτα γιατι πιο μετα θα ξεμεινω........ ^_^ ^_^ ^_^

.................έχεις ακόμα

(3 Tage 10 Stunden)

3 ημέρες και 10 ώρες

Link to comment
Share on other sites

Και μια ερώτηση ακόμα. Γίνεται να βγάλω το σηματακι με το R και να βάλω το δικό μου που λέει GT?

Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις :D

Link to comment
Share on other sites

για καποιον που ειπε οτι το τιμονι του gti δεν θα γυαλισει ποτε..εχω 61000χμ και ειναι φουλ γιαλισμενο...ο κολητος μου 90000 εχει αρχισει απο το πολυ το γυαλισμα να ξαναγινετε σαγρε..σχεδον αλκανταρα!!οποιο gti και να εχω δει ολα εχουν κυρια φθορα στο δερμα που δεν εχει τρυπες ειδικα το πανω μερος..αν θελετε φοτο σας βαζω και απο το δικο μου και απο αλλα..δυστιχος γιαλιζει αρκετα ευκολα...εκτος και αν το ακουμπας μονο και δεν στριβεις με το χερι επανω..

Link to comment
Share on other sites

για καποιον που ειπε οτι το τιμονι του gti δεν θα γυαλισει ποτε..εχω 61000χμ και ειναι φουλ γιαλισμενο...ο κολητος μου 90000 εχει αρχισει απο το πολυ το γυαλισμα να ξαναγινετε σαγρε..σχεδον αλκανταρα!!οποιο gti και να εχω δει ολα εχουν κυρια φθορα στο δερμα που δεν εχει τρυπες ειδικα το πανω μερος..αν θελετε φοτο σας βαζω και απο το δικο μου και απο αλλα..δυστιχος γιαλιζει αρκετα ευκολα...εκτος και αν το ακουμπας μονο και δεν στριβεις με το χερι επανω..

το γυαλισμα γινεται κυριως απο τον ιδρωτα των χεριων. Θελει τακτικο καθαρισμα με καθαριστικο δερματος και κρεμουλα για ενυδατωση. :D:thumbsup:

Αν το κανει καποιος ανα τακτα διαστηματα, τοτε καθυστερει το γυαλισμα.

Link to comment
Share on other sites

για καποιον που ειπε οτι το τιμονι του gti δεν θα γυαλισει ποτε..εχω 61000χμ και ειναι φουλ γιαλισμενο...ο κολητος μου 90000 εχει αρχισει απο το πολυ το γυαλισμα να ξαναγινετε σαγρε..σχεδον αλκανταρα!!οποιο gti και να εχω δει ολα εχουν κυρια φθορα στο δερμα που δεν εχει τρυπες ειδικα το πανω μερος..αν θελετε φοτο σας βαζω και απο το δικο μου και απο αλλα..δυστιχος γιαλιζει αρκετα ευκολα...εκτος και αν το ακουμπας μονο και δεν στριβεις με το χερι επανω..

το γυαλισμα γινεται κυριως απο τον ιδρωτα των χεριων. Θελει τακτικο καθαρισμα με καθαριστικο δερματος και κρεμουλα για ενυδατωση. :D:thumbsup:

Αν το κανει καποιος ανα τακτα διαστηματα, τοτε καθυστερει το γυαλισμα.

Link to comment
Share on other sites

το τελευτιαο τιμονι ειναι πολυ ακριβο.ωραιο αλλα πολυ ακριβο.......ολα εινα ιμεχρι 250 ευρω αλλα αυτο παει 346.......

:D;) ;) :( :( :(

:( :( :( :( τι ειναι το controler που λες???

αυτο ειναι με δημοπρασια.που να μπλεκω???

δεν εχει κανενας κανενα link να μου δωσει αφου απο οτι φαινεται δεν ειμαι και πολυ καλος στο ebay????????

δεν θελω αεροσακο.απλα ενα τιμονι GTI με κοκκινες ραφες και κουμπια(δεν με καιει και πολυ αυτο) αλλα χωρις DSG......

βοηθηστε με τωρα που εχω λεφτα γιατι πιο μετα θα ξεμεινω........ ^_^ ^_^ ^_^

??? :( :( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.