Jump to content
maria_tsi

Διαγωνισμοσ

Recommended Posts

ελα πες μας την αληθεια. εχεις προβλημα και θα ηθελες πολυ να ειχες VW αλλα δυστυχως εχεις καποιο κουβα. εχεις ποσταρει ελαχιστα ποστ και ολα εναντια στο αμαξι που εχεις. τυχαιο;

δεν νομιζω.

μαζικα προβληματα στο κιβωτιο; ξυπνα. εχουν πουληθει τοσα αυτοκινητα που αν ειχαν μαζικα προβληματα, θα επρεπε να βλεπουμε σε καθε στροφη του δρομου μερικα σταματημενα και τα συνεργεια γεματα. αλλα ειναι αδεια. τυχαιο και αυτο; δεν νομιζω. απορω ποτε καποιος moderator θα σβησει τα ψευδη ποσταρισματα σου.

ακουσε παλικαρακι...κρατιεμαι να μην σε χαρακτηρησω......ειχα πολυ σοβαροτερα πραγματα να κανω απο το να μαι σε φορουμ...μπηκα οταν ειδα τι μ_______ο ειναι το γκολφακι μου,να δω τι παιζει.......ειδα και σε αλλους τα προβληματα......

επισης για μενα το γκολφακι μου,οπως και ολα,ειναι κουβας,εαν θες να ξερεις..........πεταμενα λεφτα......βεβαια μεχρι και ενας κουβας ειναι πιο αξιοπιστος απο ενα golf....

οι φιλοι σου σκεφτηκαν πολυ να κανουν τετοια εξυπνη αγορα????ευχαριστως το πουλαω αλλα σε τι τιμη ειναι το θεμα....δεχομαι προσφορες,κοκκινο του 2006,με 60000 χλμ,ολοκαινουργια λαστιχα,ολα αλλαγμενα(αφου χαλασαν!),δερματινο σαλονι...περιμενω....

μου λες "εχεις προβλημα και θα ηθελες πολυ να ειχες VW αλλα δυστυχως εχεις καποιο κουβα".λοιπον για να τελειωνουν οι ηλιθιοτητες μερικων...στειλε mail και πες μου τι ποζα(μεσα,εξω,οδηγοντας)θες να παρω στο αυτοκινητο να σου στειλω φωτογραφια,σε σενα και οποιον αλλον θελει...και μετα γρηγορα στην τουαλετα,ε?

επισης για το κιβωτιο,αν συνεχιζετε να λετε το ιδιο παραμυθι περι πολλων πωλησεων,να σας ενημερωσω οτι τα ποσοστα βλαβων βγαινουν επι των πωλησεων...ζητα σε 5 αντιπροσωπειες ενδεικτικα τα στοιχεια τους.......

λοιπον και ξαναλαω για μενα που λατρευω τα αυτοκινητα,ειναι απλα ενα vw,ενα golf,ενα συμβατικο αυτοκινητο.ελεος!!!

προσωπικα ομως απο την vw ειχα με απαιτηση...να αντιμετωπιζει με σοβαροτητα τον πελατη και τον προιον της...και αυτα δεν τα κανει...

καποιοι θα πεθανουν εχοντας golf 6,7,8,9,10,11,12,13,1000!!!δεν θα καταλαβουν ποτε τι θα πει αυτοκινητο!!!(δεν εννοω αυτο που ειπα πιο πανω οτι θα αγορασω για δευτερο).εγω παντως οχι!!!!

αντικειμενα παντα!!!οχι σαν αλλους!!!ουτε ο μπαμπας μου εχει εκθεση vag,ουτε εγω ειμαι αρχιμηχανικος στο service!!!σαν μερικους μερικους!

χαιρετε!!!

Edited by Speedy
Μη επιτρεπόμενη λέξη
Link to comment
Share on other sites

ακουσε παλικαρακι...κρατιεμαι να μην σε χαρακτηρησω......ειχα πολυ σοβαροτερα πραγματα να κανω απο το να μαι σε φορουμ...μπηκα οταν ειδα τι μ_______ο ειναι το γκολφακι μου,να δω τι παιζει.......ειδα και σε αλλους τα προβληματα......

επισης για μενα το γκολφακι μου,οπως και ολα,ειναι κουβας,εαν θες να ξερεις..........πεταμενα λεφτα......βεβαια μεχρι και ενας κουβας ειναι πιο αξιοπιστος απο ενα golf....

οι φιλοι σου σκεφτηκαν πολυ να κανουν τετοια εξυπνη αγορα????ευχαριστως το πουλαω αλλα σε τι τιμη ειναι το θεμα....δεχομαι προσφορες,κοκκινο του 2006,με 60000 χλμ,ολοκαινουργια λαστιχα,ολα αλλαγμενα(αφου χαλασαν!),δερματινο σαλονι...περιμενω....

μου λες "εχεις προβλημα και θα ηθελες πολυ να ειχες VW αλλα δυστυχως εχεις καποιο κουβα".λοιπον για να τελειωνουν οι ηλιθιοτητες μερικων...στειλε mail και πες μου τι ποζα(μεσα,εξω,οδηγοντας)θες να παρω στο αυτοκινητο να σου στειλω φωτογραφια,σε σενα και οποιον αλλον θελει...και μετα γρηγορα στην τουαλετα,ε?

επισης για το κιβωτιο,αν συνεχιζετε να λετε το ιδιο παραμυθι περι πολλων πωλησεων,να σας ενημερωσω οτι τα ποσοστα βλαβων βγαινουν επι των πωλησεων...ζητα σε 5 αντιπροσωπειες ενδεικτικα τα στοιχεια τους.......

λοιπον και ξαναλαω για μενα που λατρευω τα αυτοκινητα,ειναι απλα ενα vw,ενα golf,ενα συμβατικο αυτοκινητο.ελεος!!!

προσωπικα ομως απο την vw ειχα με απαιτηση...να αντιμετωπιζει με σοβαροτητα τον πελατη και τον προιον της...και αυτα δεν τα κανει...

καποιοι θα πεθανουν εχοντας golf 6,7,8,9,10,11,12,13,1000!!!δεν θα καταλαβουν ποτε τι θα πει αυτοκινητο!!!(δεν εννοω αυτο που ειπα πιο πανω οτι θα αγορασω για δευτερο).εγω παντως οχι!!!!

αντικειμενα παντα!!!οχι σαν αλλους!!!ουτε ο μπαμπας μου εχει εκθεση vag,ουτε εγω ειμαι αρχιμηχανικος στο service!!!σαν μερικους μερικους!

χαιρετε!!!

αγαπητε με ολο τον σεβασμο... εκτροχιαζεσαι knife.gifnew_sugkrotima.gif

Link to comment
Share on other sites

αγαπητε με ολο τον σεβασμο... εκτροχιαζεσαι knife.gifnew_sugkrotima.gif

εχεις δικιο.....εχασα την ψυχραιμια μου!!

αυτο αφορα στο οτι αποκαλεσα τα golf κουβαδες!!!νταξει ειπαμε........ειμαι απογοητευμενος...αλλα οχι απο την οδηγικη συμπεριφορα του,η οποια εινα παρα πολυ καλη.....

να το πω απλα,το golf ειναι "παλατι" αλλα χτησμενο σε αμμο!

Link to comment
Share on other sites

να το πω απλα,το golf ειναι "παλατι" αλλα χτησμενο σε αμμο!

τα ειπες ολα αγαπητε μου!συμφωνω και επαυξανω!ακριβος ετσι!+10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια λιγο ελεος..λες και ειμαι σε ΑΝΤΙ-VAG ΦΟΡΟΥΜ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω αντι vag ειμαι και νομιζω το ξερουνε οι περισσοτεροι δεν χρειαζεται να το κρυψω...ουτεος η αλλος δεν εκανε και τιποτα η εταιρια να με κανει θαυμαστη της και γενικα δεν κολλαω με μαρκες ολες οι εταιριες εχουν αξιολογα μοντελα.

Link to comment
Share on other sites

καλα ουτε και για μενα εκανε τιποτα...ταλαιπωρια στην ταλαιπωρια..

αλλα τι να κανω να το πεταξω???το αγαπαω το γ____ι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by Speedy
Μη επιτρεπόμενη λέξη
Link to comment
Share on other sites

εγω αντι vag ειμαι και νομιζω το ξερουνε οι περισσοτεροι δεν χρειαζεται να το κρυψω...ουτεος η αλλος δεν εκανε και τιποτα η εταιρια να με κανει θαυμαστη της και γενικα δεν κολλαω με μαρκες ολες οι εταιριες εχουν αξιολογα μοντελα.

αντι VAG εισαι κ μου αγορασες R32 Προφυλακτηρα?αι απο δω

αν δε το θες πουλα το σε μια λογικη τιμη αφου 1 μου δωσεις το σαλονι σου

Οσο για το ΑΝΤΙ VAG forum προσεξτε τα ατομα που ποσταρουν σε αυτο το υφος θα δειτε αν οντως το φορουμ ειναι αντι vag η

υπαρχει μια μεριδα μονο ατομων που καλος η κακος εχουν ενα θεμα

δεν λεω κ εγω αντιμετωπιζω προβληματα με το δικο μου, μετα τον γρυλλο σκαστρα και Ν75 τωρα πρεπει να παω να αλλαξω κλειδαρια το τελευταιο που θα σκεφτομουν οτι

θα με τρεχει σε αντιπροσωπεια αλλα οκ δεν πεθανε κανεις..δεν κολλησε κανα γκαζι.

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

και μιας που το ανεφερες..εκανες καμια ενεργεια με τον προφ??εγω ακομα τιποτα..μαλλον παει για νοεμβρη το προτζεκτ..

Link to comment
Share on other sites

GT 2007 με πρόγραμμα απο τα 1,000 χιλ. τα προβλήματα που έβγαλε ήταν απο δική μου υπαιτιότητα

Link to comment
Share on other sites

θα με τρεχει σε αντιπροσωπεια αλλα οκ δεν πεθανε κανεις..δεν κολλησε κανα γκαζι.

μιας και ειπες για γκαζι....πριν απο λιγο ερχομενος με τη μιτο μου κολησε ξαφνικα το γκαζι.....

πατακι στη θεση του....παπουτσια φοραγα..οχι παντοφλες......ευτυχως κρατησα τη ψυχραιμια μου...εβαλα νεκρα

σταματησα το εσβησα..και επανηρθε...μεγαλη φρικη!@!!!!!!!!!!να μην συμβει σε κανεναν!!!!!!!!!!!!!!!

καλησπερα!!!!!

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

θα με τρεχει σε αντιπροσωπεια αλλα οκ δεν πεθανε κανεις..δεν κολλησε κανα γκαζι.

μιας και ειπες για γκαζι....πριν απο λιγο ερχομενος με τη μιτο μου κολησε ξαφνικα το γκαζι.....

πατακι στη θεση του....παπουτσια φοραγα..οχι παντοφλες......ευτυχως κρατησα τη ψυχραιμια μου...εβαλα νεκρα

σταματησα το εσβησα..και επανηρθε...μεγαλη φρικη!@!!!!!!!!!!να μην συμβει σε κανεναν!!!!!!!!!!!!!!!

καλησπερα!!!!!

Άρχισαν τα όργανα .......... new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.