Jump to content
nick2009

Tuning Stop ?

Recommended Posts

Επειδη εγω μιλησα με REVO ενω εσυ προφανως και οχι, ο μονος τρόπος να γινει αυτο που περιγραφεις ειναι να βγει ο εγκεφαλος απο το αυτοκίνητο......

Επειδη προφανως εχω μιλησει με Revo, για τα gti tsi δεν χρειαζεται να βγει.

Αυτο μπορει να ισχυει για Αudi 2litra tsi τελευταιας γενιας.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που έχει αλλάξει πάντως με τους φετινούς εγκεφάλους είναι ότι ναι μεν προγραμματίζονται αλλά δεν υπάρχει η δυνατότητα επιλογής ρυθμίσεων από τον οδηγό (95ron, 98ron & racing) στα δίλιτρα.

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα τα 2.0 Golf TSI ακομη στην χωρα μας δεν εχουν κυκλοφορήσει μοντελα με το συγκεκριμενο κλειδωμα. Εαν δεις στο πρωτο μου ποστ λεω οτι στη χωρα μας εχει κυκλοφορησει μονο στα Q5, touareg κλπ. Το συγκεκριμενο εργαλειο ειναι μονο για αυτα τα αυτοκίνητα εδω.

Η APR συνεχίζει να προσφέρει τις εναλλαγες προγραμματων και για τα καινουργια μοντελα.

Για τα μονα που δεν εχουμε ειναι για τα TTS-SciroccoR-Cupra facelift που εχουν μικρης χωρητικότητας εγκεφαλο

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα τα 2.0 Golf TSI ακομη στην χωρα μας δεν εχουν κυκλοφορήσει μοντελα με το συγκεκριμενο κλειδωμα. Εαν δεις στο πρωτο μου ποστ λεω οτι στη χωρα μας εχει κυκλοφορησει μονο στα Q5, touareg κλπ. Το συγκεκριμενο εργαλειο ειναι μονο για αυτα τα αυτοκίνητα εδω.

Η APR συνεχίζει να προσφέρει τις εναλλαγες προγραμματων και για τα καινουργια μοντελα.

Για τα μονα που δεν εχουμε ειναι για τα TTS-SciroccoR-Cupra facelift που εχουν μικρης χωρητικότητας εγκεφαλο

Για το Scirocco R αναφερόμουν, που έβαλε φίλος πρόγραμμα APR πρόσφατα Κώστα και μου το ανέφερε. Κάθε φορά που θα θέλει να αλλάζει ρύθμιση θα πρέπει να πηγαίνει στην Αργυρούπολη.

Να πω όμως ότι αυτό από μόνο του, μπροστά σε όλα τα υπόλοιπα καλά που έχει αποκομίσει και τις γενικότερα άριστες εντυπώσεις είναι small issue.

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγο θα τα βγάζουν και με μασίφ φιλτροκούτια κλπ για να παραμένουν εντελώς μαμά!!

Kολλημενα πανω στο σασι κιολας με argon... new_killpc.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.