Jump to content
doc1978

Καθρεπτης Αναζητηση

Recommended Posts

hello every1! δυστυχώς χτύπησα το δεξιο καθρεπτη με αποτελεσμα να ραγισει το τζάμι και να σπάσει στην ακρη το διαφανές πλαστικό που καλύπτει το φλας (δεν έσπασε η λυχνία). Το υπόλοιπο που βγήκε το κούμπωσα πάλι πάνω χωρίς πρόβλημα. Ξερει κανεις ποσο κοστίζει το μαλλί και αν είναι εύκολο να πάρω τα ανταλλακτίκά και απλά να τα τοποθετήσω μπας και γλιτώσω και τα εργατικά? thanks

Link to comment
Share on other sites

τιμη δεν γνωριζω,αν πιανουν τα χερια σου θα σου δωσουμε οδηγιες να το αλλαξεις.εδω ειμαστε.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!και εγώ πριν ένα μήνα έσπασα το τζάμι και πήγα στην αντιπροσωπεία και μου είπαν 80ε μόνο για το τζάμι...τελικά βρηκα του εμπορίου και πλήρωσα 12ε και το έβαλα μόνος μου...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!και εγώ πριν ένα μήνα έσπασα το τζάμι και πήγα στην αντιπροσωπεία και μου είπαν 80ε μόνο για το τζάμι...τελικά βρηκα του εμπορίου και πλήρωσα 12ε και το έβαλα μόνος μου...

thanks για τις απαντησεις παιδια. σορρυ αλλά τι εννοεις του εμποριου? παιζει να βρω κάπου και το λευκο πλαστικο του φλας?

Link to comment
Share on other sites

thanks για τις απαντησεις παιδια. σορρυ αλλά τι εννοεις του εμποριου? παιζει να βρω κάπου και το λευκο πλαστικο του φλας?

εννοω το τζάμι το οποίο δεν είναι αθυθεντικό της VW.πιστεύωβ οτι υπάρχει και το τζαμάκι του φλας..

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω θα έχει βρει μέχρι τώρα . . . . . .  .χαχαχαχαχαχαχα καλό το site πάντως

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω θα έχει βρει μέχρι τώρα . . . . . .  .χαχαχαχαχαχαχα καλό το site πάντως

 

Δες και αυτό μιας και αναφερατε το προηγουμενο είναι πιο ψαγμενο για VW http://www.bestpriceparts.gr

Link to comment
Share on other sites

να αναστήσω το θέμα μιας και λόγω μικρο ατυχήματος χρειάζομαι μόνο το κάλυμμα του εξωτερικού καθρέπτη.

αυτό:

4032C04.JPG.2a60882e5b5ea5f1df716c65727ec32d.JPG

Μιλάω για Polo 6R 2010

Ακούω προτάσεις.  

Να αγοραστεί ολόκληρος καθρέπτης δε μου φαίνεται καλή ιδέα.

Στο ebay πάντως βρήκα το συγκεκριμένο part αλλά σε μαύρο χρώμα. Ψάχνω για το δικό μου χρώμα. Αν πάρω ένα μαύρο και το βάψω θα γίνει δουλειά;

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για την απάντηση, ωραία είναι αλλά δεν έχω σκοπό να δώσω τόσα. Απλά να καλύψω τη ζημιά θέλω όσο το δυνατόν οικονομικότερα.

Τελικά πήρα ένα από ελλάδα και θα το βάψω στο χρώμα του αυτοκινήτου

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν , _vwpolo_ said:

ευχαριστώ για την απάντηση, ωραία είναι αλλά δεν έχω σκοπό να δώσω τόσα. Απλά να καλύψω τη ζημιά θέλω όσο το δυνατόν οικονομικότερα.

Τελικά πήρα ένα από ελλάδα και θα το βάψω στο χρώμα του αυτοκινήτου

Πόσο σου πήγε η αγορα? και πόσο θα σου πάει το βάψιμο? 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.