Jump to content
stayros abt

Συναντηση Μελων-Φιλων Κεντρικης Ελλαδας

Recommended Posts

Η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων Volkswagen, προσκαλεί τα μέλη απο την Κεντρική Ελλάδα την Κυριακή 10 οκτωμβριου για καφεδάκι και αν εχουμε ορεξη και μποουλινγκ και να συζητησουμε το προγραμμα των συναντησεων και τα επομενα μερη

Το σημείο συνάντησης για την Λάρισα θα είναι στο παρκινκ των ster cinemas και ώρα 16:00

Μην ξεχνάτε ότι μπορείτε να έρθετε όλοι οι φίλοι / κάτοχοι οχημάτων Volkswagen σε εργοστασιακή ή βελτιωμένη κατάσταση. Φυσικά όπως σε κάθε μας συνάντηση έτσι και σε αυτή μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας μια και οι συζητήσεις μας δεν περιορίζονται στο τομέα της αυτοκίνησης.

Edited by STAVROS#MK4
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς όπως όλοι ξέρετε, στις 10-10-10 γίνομαι κουμπάρος στην Κύπρο και δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ, όμως σας εύχομαι να περάσετε τέλεια! Και από την επόμενη συνάντηση θα είμαι πάλι κοντά στην παρέα! :)

Link to comment
Share on other sites

Στο group στο facebook εχουμε περισσοτερς συμμετοχες.. :p:whistling::rofl:

Αν προλαβω θα ερθω...

Edited by chris_poloGTI
Link to comment
Share on other sites

Στο group στο facebook εχουμε περισσοτερς συμμετοχες.. :p:whistling::rofl:

Αν προλαβω θα ερθω...

αχαχαχαχα!!! σωστος ο χρησταρας! γι αυτο κ γω λοιπον δε δηλωνω στο facebook, αλλα το γραφω εδω!!

θα ερθω επιτελους να τα πουμε μετα απο αρκετο καιρο! δεν ξερω βεβαια αν θα ειμαι εκει απο τις 4 η λιγο αργοτερα (κοινωνικες υποχρεωσεις βλεπετε),αλλα σιγουρα θα ερθω!

Link to comment
Share on other sites

Σταύρο μιας και το είδα τώρα, θα γίνει κανονικά η συνάντηση;

Αν ναι, σηκώνουμε θέμα; Στέλνουμε mail?

Let me know please!!!

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά θα γίνει Κώστα! Απλά έχουν ειδοποιηθεί οι Λαρισαίοι κατ'ιδίαν. ;)

Edit: Στο facebook έχει 12 συμμετοχές! :)

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

προβλημα!!!!!!! δυστυχως δεν θα μπορεσω να ερθω για πολυ ωρα thumbsdown.gif . ειμαι μπρατιμος σε εναν γαμο την επομενη κυριακη και σημερα 3 ηωρα εχουμε την προικα και το εμαθα εχθες. αλλα ειμαι κοντα και θα μπορεσω να ερθω

Link to comment
Share on other sites

προβλημα!!!!!!! δυστυχως δεν θα μπορεσω να ερθω για πολυ ωρα thumbsdown.gif . ειμαι μπρατιμος σε εναν γαμο την επομενη κυριακη και σημερα 3 ηωρα εχουμε την προικα και το εμαθα εχθες. αλλα ειμαι κοντα και θα μπορεσω να ερθω

και στα δικα σου!!! :thumbsup: :thumbsup: :):clapping:

Link to comment
Share on other sites

προβλημα!!!!!!! δυστυχως δεν θα μπορεσω να ερθω για πολυ ωρα thumbsdown.gif . ειμαι μπρατιμος σε εναν γαμο την επομενη κυριακη και σημερα 3 ηωρα εχουμε την προικα και το εμαθα εχθες. αλλα ειμαι κοντα και θα μπορεσω να ερθω

στις 4 θα εχεις τελειωσει.δεν κραταν πολυ ωρα τα "προικια".... new_killother.gif

τελικα θα μου πει καποιοςσε ποια περιοχη ειναι τα ster ???στο carrefur???

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

ναι εκει ειναι Πανο.

ειναι μετα τα jumbo στο επομενο φαναρι.

θα τα πουμε εκει! 3:20 θα ειμαι στο λαμπικο στη Βολου για πλυσιμο οποιος θελει ας περασει να παμε μαζι!

Link to comment
Share on other sites

ναι εκει ειναι Πανο.

ειναι μετα τα jumbo στο επομενο φαναρι.

θα τα πουμε εκει! 3:20 θα ειμαι στο λαμπικο στη Βολου για πλυσιμο οποιος θελει ας περασει να παμε μαζι!

Πανο αν προλαβω θα ερθω εγω....αλλιως κατευθειαν carrefour!

Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε να μάθουμε πως περάσατε!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Για μια ακομη φορα περασαμε τελεια οπως συνηθιζουμε αλλωστε σε καθε συναντηση που κανουμε :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Σταυρο εχασες που δεν ηρθες αλλα τι να κανεις υποχρεωσεις ειναι αυτες...Αντε και στα δικα σου :whistling: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

περασαμε πολυ καλα..οπως παντα αλλωστε.... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

ειχαμε παρεα καλη,γελασαμε πολυ και "γυμναστηκαμε" αρκετα...... :):pardon: :pardon:

στο τελος ολα τα λεφτα....πονεσε η κοιλια απο τα γελια.... worthy.gifworthy.gifworthy.gif

ειχαμε αρκετο κοσμο αλλα οι υπολοιποι που ηταν??? knife.gifknife.gifknife.gif

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω αλλα θα αργησουν τα δικα μου!! :)

εχασα την πρωτη συναντηση

αλλα δεν θα χασω αλλη

περιμενουμε να δουμε και φωτογραφιες!!!!!

Edited by STAVROS#MK4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.