Jump to content

Recommended Posts

μειώνει την απόσταση και την διαδρομή του λεβιέ ταχυτήτων. Οπότε πιο κοντή-ακριβή και άμεση αλλαγή ταχύτητας πάντα με ανάλογες βαλβολίνες 8)

Link to comment
Share on other sites

Mπραβο Δημητρη τελειο το golf σου ...Οσο για την Bov καλα φταρνισματααααααα...

Απο οπου και να το κοιταξεις πολυ προσεγμενο ...

Κeep tuning.... :clapping:

Αραγε εχουμε ιδιες βασεις μηχανης??

παουερφλεξ ειναι δημητρη??

Link to comment
Share on other sites

thanks φίλε ,Powerflex είναι ,είναι άλλος κωδικος για 5αρι και αλλο για 6αρι,ουσαιστικα το ιδιο είναι απλα αλλαζει λίγο το εσωτερικο της βασης στηριξης

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο δημητρη!μαρεσει πολυ ο ηχος της σκαστρασ!και 0.3 του δευτερολεπτου να υστερει στη χειροτερη περιπτωση σου λεω εγω το φτερνισμα και οτι δεν χαλαει τοσο ευκολα οσο η μαμα ειναι μεγαλο bonus για μενα.το μονο που φοβαμαι ειναι μηπως βοηθαει ο αερας για καλυτερη μαροβιοτητα του τουρμπο.η απλα λειτουργει ετσι για να φιλτραρει τον αερα και τον ηχο.μακαρι να το ακουσω και απο κοντα καποτε :D

Link to comment
Share on other sites

έβαψα τις ζάντες gloss black και έχω πάθει πλάκα -στις φωτο δεν φαίνεται πόσο πραγματικα κουκλες έγιναν :acute:

IMAG0453.jpg

BLZ1.jpg

BLZ2.jpg

BLZ3.jpg

Edited by DIMIV
Link to comment
Share on other sites

έβαψα τις ζάντες gloss black και έχω πάθει πλάκα -στις φωτο δεν φαίνεται πόσο πραγματικα κουκλες έγιναν :acute:

IMAG0453.jpg

BLZ1.jpg

BLZ2.jpg

BLZ3.jpg

τελειο τα σπαει το μαυρο χρωμα στις ζαντες!!!πρεπει να βαλεις τους προφυλακτηρες του R 20 ΤΩΡΑ :thumbsup: !!!θα γινεις τελειο!!

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε η ώρα να κάνω και εγώ μία σύντομη παρουσίαση : το golfaki μου : DSC00756.jpg εξωτερικά : αντιηλιακές μεμβράνες illumar εξάτμιση miltek ολόσωμη με καταλύτη 200αρη hjs DSC00763.jpg ανάρτηση bilstein με ελατήρια hr 3,5 ,εισαγωγή carbon σωλήνα με pipercross χοάνη DSC00629-2.jpg και πρόγραμμα revo stages 1 & 2 έγινε και η δυναμομέτρηση (sorry για την φωτο δεν έχω scanner) DSC00767.jpg μια αλλαγή στην εισαγωγή

DSC00770.jpg

Μπήκε και το i/c του s3

ic3.jpg

και νέα δυναμομέτρηση:

DSC00802.jpg

και οι ζάντες μουnew_love.gif

DSC00zd3.jpg

DSC00zd2.jpg

μπήκε και quickshift της Forge :roadrage:

IMAG0122.jpg

αλλά και η βάση μηχανής

vasimixanis.jpg

και η βάση σασμάν

vasisasman.jpg

φιλε πανεμορφο να το χερεσαι και προσοχη!!!

Link to comment
Share on other sites

απαιχτο συνονοματε :good: πολυ αξιολογα πραματα και η ζαντα εδειξε απιστευτα..!

κανε και τα καθρεφτακια σου τωρα gloss black!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια ;)

όντως φίλε Gazofgt ο προφυλακτηρας του r θα ήταν σουπερ αλλά προς το παρων θα δω να κάνω τους καθρέπτες όπως λέει και ο φίλος Dimaras καθώς είναι πιο οικονομικη λύση :laugh:

Edited by DIMIV
Link to comment
Share on other sites

φιλαρακι καλημερα.θα ηθελα πληροφοριες για το ic/s3 επειδη ειμαι ετοιμος και γω για πρωτο σταδιο θα θελα να μαθω τιμες και που το τοποθετησες.ευχαριστω καλημερα

Link to comment
Share on other sites

πάει κανα χρόνος τώρα ,το είχα πάρει 320 εάν θυμαμαι καλα κατευθειαν απο την αντιπροσωπεία της audi και το τοποθέτησα στον Γκίκα κανα 100αρικο νομίζω

Link to comment
Share on other sites

καλορίζικο ,πήρες αυτό με τον κωδικο " 1KO 145 803 P" που είναι όλο αλουμινένιο ετσι ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.