Jump to content
kouliss

Προτάσεις Για Συναντήσεις Σε Αν. Μακεδονία Και Θράκη

Recommended Posts

Εδώ μπορούν τα μέλη από τις πόλεις των Αν. Μακεδονία και Θράκη, π.χ. Καβάλα, Ξάνθη, Δράμα κλπ, να κάνουν τις προτάσεις τους για συναντήσεις ώστε να τις συμπεριλαμβάνουμε στις ανακοινώσεις για τις δραστηριότητες των μελών.

Οτιδήποτε εκτός από τις προτάσεις σας, κατά καιρούς θα διαγράφεται από εδώ.

Υπεύθυνος συντονιστής για τις συναντήσεις είναι ο Φώτης (MP05) και μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί του προκειμένου να σας ενημερώσει.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλή αρχή στο νέο σου ξεκίνημα εκεί ψηλά φωτάκο και εύχομαι να συντονήσεις καλά τον κόσμο μας εκεί για να μαστε εκεί πέρα ακόμα πιο δυνατοί...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε γιανναρα!ελπιζουμε να γινουμε μια ομορφη παρεα και εδω στον βορρα μας!περιμενουμε τις συμμετοχες και τις προτασεις σας!mp05 & γιωτα :sorry::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Edited by Speedy
ΚΕΦΑΛΑΙΑ
Link to comment
Share on other sites

σε καποια φαση να κανουμε μια κοινη συναντηση θεσσαλονικη με καβαλα-ξανθη.

αναμενω νεα σου αφου οργανωσεις λιγο την τοπικη παρεα!

Link to comment
Share on other sites

ξανθη δυσκολο αλλα καβαλα ναι γιατι εμεις απο θεσσαλονικη πρεπει να επιστρεψουμε κιολας

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες φίλε..!!Το έχουμε σΤα σχέδια για μια συνάνΤηση εδώ σΤη αν. ΜαΚεδονια..θα Το Κανονίσουμε Και με Τα παιδιά απο σέρρες που ειναι μια μεγάλη παρέα Και θα Την πραγμαΤοποιήσουμε..!!

Πιθανόν Και για επίσημη μιας που εδω σΤην αν.ΜαΚεδονια εχει Καιρο να γινει..!!

Keep tuning..!!

Link to comment
Share on other sites

μετα απο καιρο ειδα ατομα απο Καβαλα,Σερρες,Δραμα αντε ρε παιδια ποθ εισασταν χαμενοι τοσο καιρο?Ακουω προτασεις για τον πρωτο καφε στην Α.Μακεδονια............................................................................

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλημερες κ απο μενα :) εγω δουλευω και βρισκομαι διδυμοτειχο οπου τα πραγματα εδω δεν εχουν κινηση απο θεμα Club οποτε αν γινει ξανθη κομοτηνη καπου εκει θα ειμαι κ εγω...

Link to comment
Share on other sites

Αν και βλέπω ότι το post είναι παλιό θα θελα και γω να κάνω την πρότασή μου για διοργάνωση μιας πανελλήνιας συνάντησης στην Θράκη και πιο συγκεκριμένα στην Αλεξανδρούπολη δίνοντας βροντερό παρόν της ύπαρξης του VWClub.gr...!!!

Link to comment
Share on other sites

Κάθε πρόταση Μπάμπη είναι δεκτή . Βέβαια το post εδώ είναι για προτάσεις - συναντήσεις μελών για καφέ και τα σχετικά !!!

 

Εύχομαι να βρεθούν και άλλα μέλη από την Ανατ. Μακεδονία - Θράκη τώρα που έκανες την αρχή και να μεγαλώσει η παρέα .. 

 

Όσο για την πανελλήνια και ποιός δεν θα ήθελε να έρθει Αλεξανδρούπολη !!  Έχει πολλά αξιοθέατα , ωραία τοπία και αν δεν έχουν κλείσει το pico και την Πύλη ...  Απ τα καλύτερα μαγαζιά !

 

Θα μπορούσα να γράφω για ώρες για την Αλεξανδρούπολη ........

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εμεις σαν μελη της Κεντρικης Μακεδονιας σκεφτομαστε την διοργανωση μιας αυθημερον εκδρομης στην "ξεχασμενη" περιοχη της Ανατ. Μακεδονιας- Θρακης...  Καβαλα ή Ξανθη το προτιμοτερον, ωστε να μοιραζαμε τη χιλιομετρικη αποσταση με οσους ειναι κοντα στα συνορα.. Οποτε οπως λεει κι ο passatebo πιο πανω, περαν της πανελληνιας που προτεινεις θα μπορουσαμε να κανονιζαμε μια εκδρομη με καφε,φαγητο κλπ μεταξυ μας..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ειστε ωραιοι οι Βορειοι , αμεσως ανταποκριθηκατε !!!!!!!!!!!! Αντε , συντομα καφεδακι .....

Link to comment
Share on other sites

Μέσα και γω billgr4 !  κανονίζουμε σιγά σιγά μια εκδρομή προς την Αν.Μακεδονία μας.  Αντε γιατί σκούριασα και θέλω να κάνω μερικά χλμ με το τουτού μου.

σιγά σιγά να το δρομολογούμε.

είμαστε σε επαφή.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Απο βδομάδα μέσα σε όλα καμία εγω μιας και γυρνάω επιτέλους απο αθηνα!!

Edited by AlexkSeRRes
Link to comment
Share on other sites

Παίδες εγώ απο διδυμότειχο ανοιχτός σε προτάσεις..θα ήθελα να σας πω κιόλας ότι 29-30 θα είμαι στο 3ήμερο 400άρι στις Σέρρες φυσικά με το λογότυπο του CLUB στην πλάτη  :crazy:  8)

Link to comment
Share on other sites

Άντε παίδες, οργανωθείτε και φυσικά ενημερώστε με έγκαιρα για να αναρτηθεί ξεχωριστό θέμα και να σταλεί και η σχετική μαζική αλληλογραφία.

Link to comment
Share on other sites

Για Θράκη θα κάνουμε τπτ παιδιά μέχρι τέλος του χρόνου ;; Να οργανωθούμε !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.