Jump to content
Guest Nightangel

Vag Com (Σφάλματα,μετρήσεις Group, Blocks Κ.α.)

Recommended Posts

καλημερα εχω το golf 6 cabrio 2012. εχετε καποιο καλωδιο συγκεκριμενο να προτεινετε? ή τι πρεπει να προσεξω...?

και το προγραμμα για αναγνωριση βλαβων και για προγραμματισμο πως λεγεται ακριβως?

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε αν το συγκεκριμενο λειτουργη σε windows 7 ?

Ναι, παίζει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι θυμαμαι ειχα παει μια φορα σε ενα συνεργειο και το βαλαμε στο διαγνωστικο και δεν ειχε αυτο το προγραμμα ειχε ενα αλλο το οποιο τουυ βαζαμε και τυπο κινητηρα 1.8τ ας πουμε ή 1.6 ενω αυτο μονο το golf iv επιλεγεις,

Link to comment
Share on other sites

Έκανα κάτι αλλαγές με vagcom αλλά δεν γίνανε :/, ξέρετε τι μπορεί να φταίει?Υπάρχει κανείς πρόθυμος που να χει vagcom και να το κατέχει το άθλημα και να θέλει να με βοηθήσει να μου τα κάνει?

Link to comment
Share on other sites

Ήταν αρκετά, να κορνάρει στο κλείδωμα και στο ξεκλείδωμα, coming home/ leaving home, το αυτόματο φλας αντί για 3 να ναι 5, ήχος για ζώνες ασφαλείας, να γυρνάνε οι βελόνες στην αρχή (δεν το πήρε)

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν το υποστηρίζει το καντράν, εγώ για τα άλλα που έκανα λέω, από τα άλλα μόνο αυτό για τις ζώνες δούλεψε :p

Link to comment
Share on other sites

το κορναρισμα θελει εξτρα κορνα για το συναγερμο, το coming home πρεπει να αφησεις το διακοπτη στην μεσαια σκαλα ανοιχτο αφου πρωτα κανεις ενα σινιαλο με το χειριστηριο στο τιμονι, το leaving home ειναι λιγο σπαστικο πρεπει να αφησεις το διακοπτη στην μεσαια σκαλα ανοιχτο θα σου αναβουν ακομα και το πρωι αυτο συνοδευεται με αισθητηρα φωτος για καλο αποτελεσμα αυτο για τα φλας δεν το εχω δοκιμασει οταν δεν κουμπουνεις στο διακοπτη.

στο καντραν εχει μενου ανεσης εκει πρεπει να εχεις επιλογη light & sight

στο 6 GTI δεν λειτουργει το leaving home ενω στο μενου ανεσης στο κατραν ειναι τσεκαρισμενο.μηπως θελει vag com?

Link to comment
Share on other sites

το κορναρισμα θελει εξτρα κορνα για το συναγερμο, το coming home πρεπει να αφησεις το διακοπτη στην μεσαια σκαλα ανοιχτο αφου πρωτα κανεις ενα σινιαλο με το χειριστηριο στο τιμονι, το leaving home ειναι λιγο σπαστικο πρεπει να αφησεις το διακοπτη στην μεσαια σκαλα ανοιχτο θα σου αναβουν ακομα και το πρωι αυτο συνοδευεται με αισθητηρα φωτος για καλο αποτελεσμα αυτο για τα φλας δεν το εχω δοκιμασει οταν δεν κουμπουνεις στο διακοπτη.

στο καντραν εχει μενου ανεσης εκει πρεπει να εχεις επιλογη light & sight

μη του λες του ανθρωπου οτι ναι και τον μπερδεβεις,για την κορνα πρεπει να εχεις μαμα συναγερμο απο το εργοστασιο,το leaving home κοιταξε ενο το ενεργοποιεις σε καπους δουλευει με τη μια σε αλους πρεπει να πατησεις 2 φορες το ξεκλειδωμα και σε καπιοα μοντελα καθολου.διακοπτη στη μεσαια θελει ΜΟΝΟ το coming και οχι σε οα τα αυτοκινητα.και αν το αμαξι σου στο διακοπτη που αναβεις τα φωτα δεν λεει AUTO τοτε ΔΕΝ εχεις αισθητηρα φωτων.

φιλικα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.