Jump to content

Recommended Posts

Μετά απο πολύ κόπο έβαλα την έκδοση του Stelios-soukos .... κάνει κανονικά update !!!!!! :):D :D

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Μετά απο πολύ κόπο έβαλα την έκδοση του Stelios-soukos .... κάνει κανονικά update !!!!!! :p:D :D

Speedy, καλησπερα και χρονια πολλα!!

Μηπως θυμασαι μεχρι ποιο update εχει βγει για την vw??? Εχω φτασει καπου στο 810 και ακομα κατεβαζει.........

Link to comment
Share on other sites

Speedy, καλησπερα και χρονια πολλα!!

Μηπως θυμασαι μεχρι ποιο update εχει βγει για την vw??? Εχω φτασει καπου στο 810 και ακομα κατεβαζει.........

Χρόνια Πολλά !!

Έχεις ακόμη δρόμο .... :p 838-366-372-838 !! :D

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά !!

Έχεις ακόμη δρόμο .... :p 838-366-372-838 !! :D

Tι πες τωρα..........

Ευχομαι να δουλεψει, γιατι αν δεν δουλεψει, θα το σπασω.. Εχω φαει ενα σωρο ωρες στον υπολογιστη.... χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Tι πες τωρα..........

Ευχομαι να δουλεψει, γιατι αν δεν δουλεψει, θα το σπασω.. Εχω φαει ενα σωρο ωρες στον υπολογιστη.... χαχαχαχα

χαχαχα κι εμενα μου ειχαν κοκκινίσει τα ματια απο τις ωρες που ειχα φαει .. υπομονή και θα δουλευει ρολόι !!

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον κατι τετοιο παιζει Σαραντη..

Δοκιμασα και την εγκατασταση στα 7αρια, αλλα ουτε εκει καταφερα κατι...

Πρεπει να το παρουμε αποφαση οτι δεν θα εχουμε ΕΤΚΑ.. ;)

Σε ενα σταθερο που εχω στο πατρικο μου, με 7αρια 64μπιτα και αυτος, αλλα τα Professional, με το xp-mode δουλευει μια χαρα το ΕΤΚΑ..

Στο δικο μου, με 7αρια 64μπιτα, επειδη εχω τα home premium, δεν παιζει το xp-mode, και αναγκαστικα εχω στησει virtual pc.. Δεν εχω καταφερει να παιξει καμια εκδοση του ΕΤΚΑ.. :thumbsup: Τo elsa ομως παιζει κανονικα και στα δυο pc..

Γιατί φίλε μου δε σου τρέχει;

Εχω τα 7 Ultimate 64bit και τρέχω κανονικά το ΕΤΚΑ 7.0 και μάλιστα κάνει και update μόνο του..

Link to comment
Share on other sites

παιδια εκανα install την εκδοση 7.3 ολα καλα μεχρι εκει αλλα δεν μου κανει update!!!

τι πρεπει να κανω?????

Πρέπει να κατεβάζεις τα update που βγαίνουν κάθε βδομάδα από το internet και να τα κάνεις μόνος σου εγκατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κατεβάζεις τα update που βγαίνουν κάθε βδομάδα από το internet και να τα κάνεις μόνος σου εγκατάσταση.

μηπως γνωριζεις καποιο site η link....

επισης με ποιον τροπο να κανω install...τα βγαζω σε καποιο φακελο η κατι...????

ευχαριστω για την βοηθεια....

Edited by stolis
Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως αν και δεν γνωρίζω και πολλά απο υ/η σιγά σιγά διαβάζοντας λίγο απο εδω λίγο απο εκει το εγκατέστησα.

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο ETKA 7.3 PLUS με τα updates το κατέβασα από Γερμανικό site στο οποίο πρέπει να γίνεις μέλος. http://board.yourwire.net/showthread.php?t=276060. Για την εγκατάσταση έχει μέσα στο αρχείο που κατεβάζεις οδηγίες.

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να αλλάξω το ΦΠΑ?

Πατάς πάνω σε κάθε μάρκα -> Maintenance -> ini-editor -> country settings και βάζεις τιμή δίπλα στο Α, 45. Αυτό το κάνεις και για τις τέσσερεις μάρκες ξεχωριστά.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορει να μου στειλει και μενα καποιος το λινκ με την τελευταια εκδοση?Ευχαριστω προκαταβολικα!

Έχεις PM

Link to comment
Share on other sites

Πανικός .... :help:

Στελιο αν και σου εστειλα π.μ καλό θα ηταν αυτη η Info να μην μεινει κρυφη οπότε θετω και δημοσια το ερώτημα..

Τι αντλία φοράει το golf v 122 σε σχεση με το 140αρι και το 160ari vi.

Link to comment
Share on other sites

Οποιος θελει να βρει την τελευταια εκδοση απο το ΕΤΚΑ μπορει να

στειλει μην. στο μελος STELIOS_GOLF 6 TSI και να σας το δωσει.

Το λινκ δεν μπορει να δωθει δημοσιως.

Οροι Χρησης

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Εκτός από το κανονικό ΕΤΚΑ, βολεύει και το παρακάτω:

 

Μπαίνουμε στη διεύθυνση http://ifinterface.com/page/page1.php?langid=1.

Παταμε free services και carprog2.

 

Καλά Ψαξίματα!

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.