Jump to content
Guest dahlback

VolksWagen EOS

Recommended Posts

το είχε παρουσίαση στο traction το προηγούμενο Σάββατο το Eos

πολύ μούρη το αμάξι!!

και η οροφή λέει θέλει 23 δευτερόλεπτα να ανοίξει! :thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάλι γιατι δεν εμπιστεύομαι καθόλου τα cabrio ? Ωραία ίσως αλλά αμα τρακάρεις είναι να προσεύχεσε ... Προτιμώ την ηλιοροφή !

Όχι γενικώς άμα τρακάρεις, άμα τουμπάρεις εννοείς! Ε εντάξει δεν είναι και τόσο επικύνδινα! Έχουν τα καλά συνήθως κάμπριο μπάρα ασφαλείας πίσω από τις θέσεις και πολύ γερό άξονα γύρω από το παρμπρίζ!

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

ερωτας ο απολυτος ερωτας που λεει κ ο αδαμαντιδης!!χεχε

τι ακριβως ειναι το cebit?καποιο διεθνες φεστιβαλ-εκθεση?

ενταξει θα αξιζει οσα λεφτα κ να κανει

Link to comment
Share on other sites

τι ακριβως ειναι το cebit?καποιο διεθνες φεστιβαλ-εκθεση?

Εκθεση τεχνολογίας (και όχι μόνο) που γίνεται κάθε χρόνο στο Ανόβερο. Το Eos ήταν σε ένα από τα κτήρια που είχε θέμα Digital Living. Γινόταν και αναφορά στην Microsoft για κάποια καλούδια που είχαν ενσωματωθεί στο συγκεκριμένο αυτοκίνητο (iPod adapter ή USB adapter στον τεμπέλη κτλ.)

Link to comment
Share on other sites

Απο το πιο ωραια CC.

Το κοκκινο με χαλαει λιγο. Πανεμορφο παντως, βολταρεις και γουσταρεις. Κριμα που λογω οροφων δεν θα παρω ποτε Cabrio......

Τι να τις κανουμε τις τεχνολογικες καινοτομιες κλπ?

Μονο το EOS θελουμε ;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, οι Βόρρειοι το ξέρουν γιατί το λέμε συχνά, αλλά ας το ακούσουν και οι υπόλοιποι:

ΤΟ EOS ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΟΥΤΟΥ ΜΑΣ..... worthy.gifworthy.gifworthy.gif

(με μπεζ εσωτερικό και όχι κόκκινο) love.giflove.giflove.gif

ΥΓ: μήπως έχουμε μάθει τιμούλα για Ελλάδα, γιατί τα προσπεκτ που εχουμε είναι μόνο για Γερμανία...

Συγκεκριμένα:

1.6 (115PS) fsi: 25,950€

2.0 (150PS) fsi: 27,950€

2.0 (200PS) turbo fsi: 30.200€

V6 3.2 (250PS): 35.500€

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο το EOS! Πιστεύω θα είναι πρώτο σε πωλήσεις στην κατηγορία των CC!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, οι Βόρρειοι το ξέρουν γιατί το λέμε συχνά, αλλά ας το ακούσουν και οι υπόλοιποι:

ΤΟ EOS ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΟΥΤΟΥ ΜΑΣ..... worthy.gifworthy.gifworthy.gif

(με μπεζ εσωτερικό και όχι κόκκινο) love.giflove.giflove.gif

ΥΓ: μήπως έχουμε μάθει τιμούλα για Ελλάδα, γιατί τα προσπεκτ που εχουμε είναι μόνο για Γερμανία...

Συγκεκριμένα:

1.6 (115PS) fsi: 25,950¤

2.0 (150PS) fsi: 27,950¤

2.0 (200PS) turbo fsi: 30.200¤

V6 3.2 (250PS): 35.500¤

O V6 είναι δικός μου ότι και να κάνετε!!!! Σπέρνει το όχημα τι 206 και 307 CC σα μικρογραφίες θα είναι μπροστά του!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
Λοιπόν, οι Βόρρειοι το ξέρουν γιατί το λέμε συχνά, αλλά ας το ακούσουν και οι υπόλοιποι:

ΤΟ EOS ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΟΥΤΟΥ ΜΑΣ..... worthy.gifworthy.gifworthy.gif

(με μπεζ εσωτερικό και όχι κόκκινο) love.giflove.giflove.gif

ΥΓ: μήπως έχουμε μάθει τιμούλα για Ελλάδα, γιατί τα προσπεκτ που εχουμε είναι μόνο για Γερμανία...

Συγκεκριμένα:

1.6 (115PS) fsi: 25,950¤

2.0 (150PS) fsi: 27,950¤

2.0 (200PS) turbo fsi: 30.200¤

V6 3.2 (250PS): 35.500¤

πολυ φθηνα το βρισκω πιστευω τιμη εκκινησης του 1.6 ανετα 29000 εδω

Link to comment
Share on other sites

Guest Doria

Αν δεν είχα στα σκαριά αυτοκίνητο σύγουρα θα το έπερνα...γιατί ακόμα και το 3.2 είναι πιο φθηνό απο αυτό που πέρνω..τουλάχιστον έχει και το δικό μου δερμάτινο σαλόνι STADAR και βέβαια ακόμα έχω λίγες μέρες να αποφασίσω αν θα ναι κόκκινο ή μαυρο!

Link to comment
Share on other sites

το εσωτερικό ειναι όλα τα λεφτά, εξωτερικά δε με τρελένει κιόλας

Το εσωτερικό είναι σαν Golf, έχει ελάχιστες διαφορές. Θα περίμενα/ήθελα να είναι διαφορετικό. Κάτι πιο ιδιαίτερο για ένα όμορφο cabrio...

Link to comment
Share on other sites

Ξενερωσα που το εσωτερικο ειναι ιδιο με του Golf...Μα καμια πρωτοτυπια ρε γαμωτο...? Αναρωτιεμαι...Ειπαμε να μειωσουμε το κοστος παραγωγης, αλλα οχι κι ετσι...Καντε και κατι διαφορετικο ρε γαμωτο...

Δεν το συζητω, χαλια το κοκκινο δερμα, με μπεζ θα δειχνει πολυ περισσοτερο...Απο εκει και περα, εξωτερικα πολυ ομορφο, απλα εφαγα τρελη ξενερα με το εσωτερικο...Κριμα...

PS : Ειδα πισω το FSI οτι εχουν αλλαξει το χρωμα του "Ι" και εχουν βαλει κοκκινο...

Ααααχ...Οταν τα καναμε εμεις αυτα...Αυτο εχω να δηλωσω... tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο και ποιοτικό αυτοκίνητο μέσα-έξω, αλλά έχω την εντύπωση ότι εδώ θα είναι ακριβό...

Και όταν λέω ακριβό, εννοώ ότι με τα ίδια λεφτά θα παίρνεις GTI, κάτι σαφώς προτιμότερο κατά τη γνώμη μου...

Όπως και να 'χει όμως, ένα είναι σίγουρο... Ότι θα γεμίσει ο τόπος EOS και τα γαλλάκια CC θα φάνε το (P)EOS :Dtongue.gifnew_lol.gif

Edited by ~Ace~
Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti

Αραγε γιατί βάλανε κόκκινα δέρματα στο eos μήπως είναι super wow σε σχέση με τα συντηρητικά μπεζ που έχει και ο μπαμπάς μου?? new_lol.gifnew_lol.gif

EDITED by GraveDigger: Σβήστηκε το off-topic κομμάτι της δημοσίευσης.

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.