Jump to content
XIONOULIS

Προσφορα Auto Marin Aξizei?

Recommended Posts

Δεν ξερω αν εχετ παρει χαμπαρι την προσφορα που κανει η automarin για γενικο βαψιμο αυτοκινητου με γερμανικα χρωματα με βαση αριθμο πλαισιου οπως λενε και οχι ελληνικα στα 599 ευρο σε ενα μαγαζι στην εθνικη λαμιας 23 στην αθηνα.υπαρχει αγγελια στο *μη επιτρεπόμενο @ URL*.μη μου πειτε για διαφημιση γιατι δεν τους ξερω ουτε με ξερουν απλα επειδη θελει ενα μαζεμα το δικο μου και ειναι φτηνο με βαση τα 1500 που μου ζητησανε στην κερκυρα για να το βαψω παντα ολο και στο μεταλλικο χρωμα που εχει το αυτοκινητο,ρωταω αν εχει κανεις εμπειρια απο αυτους κανουν δουλεια?????απαντηστε και με πμ..δεν με πειραζει...

και για τη ιστορια του πηρα τηλ και τσακωθηκα για το αυτοκινητο αντικαταστασης οπου μου εκανε ο υπεθυνος την παπια....

http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/parts/view/934417/

τι λετε εχει παει κανεις????αξιζει????

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν καταλαβες??υπαρχει τιμη που κανουν αυτοι προσφορα,ξερουμε κανεναν αλλο που μας δινει ενα βαψιμο του αυτοκινητου τοσο φτηνα??ξερουμε κανεναν που εχει παει εκει??εχουμε δειγματα δουλειας??εντυπωσεις??

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει ακομα απο οτι ειδα?Εχουμε κανενα νεο γιατι με ενδιαφερει!Λεγοντας ολικο βαψιμο εννοει μεσα εξω?

Link to comment
Share on other sites

οταν το ν ειχα ρωτησει μου ειχε πει οτι η τιμη ειναι για βαψιμο εξωτερικο και χωρις να κανει μπαλωματα δηλαδη αν του πατε κανα χτυπημενο θα χρεωθειται διαφορετικα γι ατην επισκευη της ζημιας και μετα θα ειναι τα 600 της προσφορας οσο αφορα το βαψιμο...αυτα απο τοτε...γιατι ειχα ρωτησει για ν αβαψω 2 αυτοκινητα εκει και το ενα ειχε καποια σπασμενα πλαστικα...

Link to comment
Share on other sites

θα πρεπει να ρωτησει τον κακλιο πχ..τα 600 ξερω παντως ειναι τα στανταρ....

αμα δεν απανταει ,ισως μπορει καποιομελος που να μενει κοντα να περασει απο εκει και να ρωτησει τι γινεται...

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

λοιπον σημερα μιλησα με αυτους κ ειπανε τα εξης

οτι η τιμη ειναι φιξ στα 860 τελικη

700+φπα κ οχι 600 που λεει η αγγελια

δεν ξηλωνει τιποτα μονο μονωνει κ ειναι εξωτερικο

οτι αλλο θελει ο καθενας χρεωνεται εξτρα

κ φανοποιεια εξτρα μπαλωματα επισκευες

κτλ

πραμα που δεν συμφερει τελικα

θα το παω σε φιλο μου στον γερακα με ξηλωμα ολα παρμπιζ κτλ

εξωτερικο βαψιμο κ πιατελα μετωπη κτλ στα 1000

οτι καλυτερο απο δουλεια εργοστασιακη

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη κανουν δουλεια αρπα κολα αυτα που βλεπει η πεθερα που λεμε....Οποτε δεν αξιζει!

Edited by Golf_Mk2
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια αντιπροσωπεια ειναι!!!

ουτε θα χασει σε χρημα αλλα ουτε και σε χρονο!

γινεται μια δουλεια που κανονικα την χρεωνουν 1500

να την προσφερουν ξαφνικα 600?η 860? τελικα?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.