Jump to content
Kaklios design Rodos

Βαψιμο Ουρανου Σε Μαυρο Χρωμα

Recommended Posts

Εγω λεω να το κανεις, θα ειναι πολυ sexy και μαλιστα να βαψεις και το καπο, ολο ομως οχι σαν το δικο μου.

Το δικο μου αν δεν ειχε ηλιοροφη θα το ειχα βαψει απο την αρχη μαζι με το καπο :drinks:

Link to comment
Share on other sites

βαφη σιγουρα!!!! θα ειναι φοβερο.

αλλα σιγουρα μετα πρεπει να βαψεις και τους καθρεπτες!!!!

θα ειναι ΤΕΛΕΙΟ!!!!

Θανο το πρωτο GTI στη φωτο ειναι ΑΠΙΘΑΝΟ το ερωτευτηκα

ή μπορεί να πάρει έτοιμους http://www.inprolights.co.uk/golf-inpro-dark-mirror-side-indicators-p-58.html ;)

Link to comment
Share on other sites

Όταν βάφεται το καπό ή μπαίνει καρμπόν είναι καγκούρικο ακόμα και αν είναι της Osir το καπό ή το καρμπόν!!

Με μόνο την οροφή βαμμένη όμως μπορεί να βγει όμορφο.

Link to comment
Share on other sites

Όταν βάφεται το καπό ή μπαίνει καρμπόν είναι καγκούρικο ακόμα και αν είναι της Osir το καπό ή το καρμπόν!!

Με μόνο την οροφή βαμμένη όμως μπορεί να βγει όμορφο.

Το οτι εσυ το θεορεις καγκουρικο δεν συμενει απαραιτητα οτι ειναι ετσι.

Εγω το δικο μου το θεορω ξεχοριστω κ οχι καγκουρικο, αν κ εχω δει ειδι 3 που το κανανε σαν το δικο μου αλλα still!

Φιλικα παντα, συζητηση κανουμε. :drinks:

Ανεβαζω κ μια φοτο απο το δικο μου να δειτε, το χρωμα ειναι γυαλιστερο αν κ δε φενεται καλα

28032010038.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το οτι εσυ το θεορεις καγκουρικο δεν συμενει απαραιτητα οτι ειναι ετσι.

Εγω το δικο μου το θεορω ξεχοριστω κ οχι καγκουρικο, αν κ εχω δει ειδι 3 που το κανανε σαν το δικο μου αλλα still!

Φιλικα παντα, συζητηση κανουμε. :drinks:

Ανεβαζω κ μια φοτο απο το δικο μου να δειτε, το χρωμα ειναι γυαλιστερο αν κ δε φενεται καλα

28032010038.th.jpg

*1000 Πράγματι ο καθε ενας κρίνει κατα το γούστο του.

Link to comment
Share on other sites

Το οτι εσυ το θεορεις καγκουρικο δεν συμενει απαραιτητα οτι ειναι ετσι.

Εγω το δικο μου το θεορω ξεχοριστω κ οχι καγκουρικο, αν κ εχω δει ειδι 3 που το κανανε σαν το δικο μου αλλα still!

Φιλικα παντα, συζητηση κανουμε. :drinks:

Ανεβαζω κ μια φοτο απο το δικο μου να δειτε, το χρωμα ειναι γυαλιστερο αν κ δε φενεται καλα

28032010038.th.jpg

Εννοείται, το γούστο είναι κάτι εντελώς υποκειμενικό. :good:

¶λλοι τρελλαίνονται π.χ. με την διπλή ρίγα του Fiesta ή με τον καρώ ουρανό και ρίγες του Fiat 500, ενώ σε άλλους δεν αρέσει και θέλουν να είναι πιο διακριτικοί.

Link to comment
Share on other sites

Το οτι εσυ το θεορεις καγκουρικο δεν συμενει απαραιτητα οτι ειναι ετσι.

Εγω το δικο μου το θεορω ξεχοριστω κ οχι καγκουρικο, αν κ εχω δει ειδι 3 που το κανανε σαν το δικο μου αλλα still!

Φιλικα παντα, συζητηση κανουμε. :drinks:

Ανεβαζω κ μια φοτο απο το δικο μου να δειτε, το χρωμα ειναι γυαλιστερο αν κ δε φενεται καλα

28032010038.th.jpg

συμφωνα με το δικο μου το γουστο εχω να πω οτι τσαμαπα κατεστρεψες την ομορφια του αυτοκινητου σου..βρες μου ενα καλο λογο γιατι το εκανες αυτο??εχεις βαλει τοσο ωραια φαναρια..εβαψες πολυ ωραια την κατω ποδια..και ξαφνικα εχεις εναν χυμενο μαυρο εμετο στο καπο και 2 ξεκαρφοτα λαμπατερ-λεντ στον προφυλακτηρα..βεβαια γουστα ειναι αυτα..απλα εγω δεν ειμαι απο τα ατομα που θα το θαυμαζαν το αμαξι σου αν το εβλεπα στο δρομο.καλυτερα να εβαφες την οροφη μαυρη γιαλιστερη παρα το καπο φιλε μου.γνωμη μου παντα...απλα συζητηση να γινετε!

Link to comment
Share on other sites

σε καμια περιπτωση δεν θα εβαφα καπο και ουρανο μαυρο. αν ηταν θα το επερνα μαυρο απο την αρχη! του φιλου attnos το αμαξι ειναι πολυ ωραιο κ η φοτο το αδικει (εγω δεν θα το εκανα) τωρα το προβλημα που εχω ειναι οτι πρεπει να μπει αεροτομη (250¤) για τι χωρις αυτην πως θα βαφτει? (δεν σκεφτομαι να το "κοψω" εως ενα σημειο στο πισω μερους του καπο σε καμια περιπτωση) ;)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μην το βαψεις καντο wrapping με gloss black

αυτοκολλητο,επειδη ανθρωποι ειμασται μπορει

να το βαρηθεις η να ξενερωσεις η οτδ αλλο!

Αν το βαψεις μετα θα πρεπει να το ξαναβαψεις

αν θες να γυρισεις σε oem ενω το αυτοκολλητο

το βγαζεις και καθαρισες!Φυσικα εσυ εχεις

βαφειο οπως λες και ξερεις καλητερα απο

μας δεν ειναι και οτι καλυτερο να βαφεις

και να ξαναβαφεις ενα αμαξι ασε που για

μας που δεν εχουμε βαφειο θα ειναι

2πλα τα εξοδα,παντως εγω σε παροτρυνω

να το κανεις! ΟΥΡΑΝΟ-ΚΑΘΡΕΦΤΕΣ-ΖΑΝΤΕΣ (ΟΧΙ ΚΑΠΟ)

http://www.youtube.com/watch?v=HVKxbXINPdo

p.s Παιδια θελω φωτο απο gti v Black με μαυρο matt ουρανο

Link to comment
Share on other sites

ειναι στα άμεσα σχέδια μου να βάλο αυτοκολλητο μαυρο στον ουρανό.

βεβαια ζητάνε την μανα και τον πατέρα τους τα μαγαζία.

ισως το κάνω μονος. θα δούμε

τους καθρέφτες θα βαφτουν λογικά μιας και ειναι ευκολο να ξαναβαφουν, με μικρό κοστος.

Edited by panaua
Link to comment
Share on other sites

συμφωνα με το δικο μου το γουστο εχω να πω οτι τσαμαπα κατεστρεψες την ομορφια του αυτοκινητου σου..βρες μου ενα καλο λογο γιατι το εκανες αυτο??εχεις βαλει τοσο ωραια φαναρια..εβαψες πολυ ωραια την κατω ποδια..και ξαφνικα εχεις εναν χυμενο μαυρο εμετο στο καπο και 2 ξεκαρφοτα λαμπατερ-λεντ στον προφυλακτηρα..βεβαια γουστα ειναι αυτα..απλα εγω δεν ειμαι απο τα ατομα που θα το θαυμαζαν το αμαξι σου αν το εβλεπα στο δρομο.καλυτερα να εβαφες την οροφη μαυρη γιαλιστερη παρα το καπο φιλε μου.γνωμη μου παντα...απλα συζητηση να γινετε!

Καταρχιν τα λεντ δεν ειναι ξεκαρφοτα, ειναι τυπου S6 και ειναι ειδικα για golf v οπως στο βιντεο που ακολουθει κ τα δικα μου δεν αναβοσβηνουν αλλα ειναι μονιμα αναμενα

Και παλι γουστα ειναι αυτα!

Υπαρχουν εξω πολλα αυτοκινητα μαρκες, μοντελα κτλ. γι'αυτο ακριβως το λογο γτ ο καθενας εχει τα γουστα του.

Δε σ'αρεσει το αμαξι μου, το σεβομαι, αλλα μη μου το συγκρινεις με εμετους κ παπαριες!

Εγω δε ειπα για το δικο σου οτι ειναι καγκουρικο γτ ειναι ολομαυρο, οπως εσυ αγαπας το δικο σου ετσι κ εγω το δικο μου.

Edited by attnos
Link to comment
Share on other sites

Καταρχιν τα λεντ δεν ειναι ξεκαρφοτα, ειναι τυπου S6 και ειναι ειδικα για golf v οπως στο βιντεο που ακολουθει κ τα δικα μου δεν αναβοσβηνουν αλλα ειναι μονιμα αναμενα

Και παλι γουστα ειναι αυτα!

Υπαρχουν εξω πολλα αυτοκινητα μαρκες, μοντελα κτλ. γι'αυτο ακριβως το λογο γτ ο καθενας εχει τα γουστα του.

Δε σ'αρεσει το αμαξι μου, το σεβομαι, αλλα μη μου το συγκρινεις με εμετους κ παπαριες!

Εγω δε ειπα για το δικο σου οτι ειναι καγκουρικο γτ ειναι ολομαυρο, οπως εσυ αγαπας το δικο σου ετσι κ εγω το δικο μου.

κοιτα φιλε..το οτι δεν μου αρεσει το αμαξι οπως το εκανες δεν σημαινει οτι εχω κατι μαζι σου!!νομιζω αδικος μου επιτιθεσαι.σου ειπα την γνωμη μου..το οτι το δικο μου το εχω καταμαυρο οπως σωστα ειπες ειναι το γουστο μου και παλυ πολυ σωστα ειπες οτι δεν σου αρεσει..ΑΛΛΑ δεν αναφερθικα καπου σε συγκριση!!μονος τα συγκρινεις..παμε παρακατω..εκανες ενα πολ και ειδες τι γνωμη εχει η πλειοψηφια..ομως αν θες τι γνωμη μου να το αφησεις οπως ειναι αν σου αρεσει εσενα γιατι το αμαξι δεν ειναι δικο μας αλλα ΔΙΚΟ ΣΟΥ!οι εμμετοι κλπ τα εγραψα για να δωσω μια νοτα μπλακ χιουμορ στο κειμενο μου.τελος λοιπον απο ψυχολογικης αποψεως ιδη εχεις επηρεασθει και σκεφταισε να το ξαναβαψεις ασπρο αλλα οπως σου ειπα παραπανω το αμαξι ειναι δικο σου και καλο ειναι να το αφησεις οπως σου αρεσει!

Edited by Ane-fastrabbit
Link to comment
Share on other sites

κοιτα φιλε..το οτι δεν μου αρεσει το αμαξι οπως το εκανες δεν σημαινει οτι εχω κατι μαζι σου!!νομιζω αδικος μου επιτιθεσαι.σου ειπα την γνωμη μου..το οτι το δικο μου το εχω καταμαυρο οπως σωστα ειπες ειναι το γουστο μου και παλυ πολυ σωστα ειπες οτι δεν σου αρεσει..ΑΛΛΑ δεν αναφερθικα καπου σε συγκριση!!μονος τα συγκρινεις..παμε παρακατω..εκανες ενα πολ και ειδες τι γνωμη εχει η πλειοψηφια..ομως αν θες τι γνωμη μου να το αφησεις οπως ειναι αν σου αρεσει εσενα γιατι το αμαξι δεν ειναι δικο μας αλλα ΔΙΚΟ ΣΟΥ!οι εμμετοι κλπ τα εγραψα για να δωσω μια νοτα μπλακ χιουμορ στο κειμενο μου.τελος λοιπον απο ψυχολογικης αποψεως ιδη εχεις επηρεασθει και σκεφταισε να το ξαναβαψεις ασπρο αλλα οπως σου ειπα παραπανω το αμαξι ειναι δικο σου και καλο ειναι να το αφησεις οπως σου αρεσει!

Δεν επιτιθηκα απλα δε μ'αρεσε η συγκριση που εκανες.

Τωρα αν εισαι ψυχολογος κ με κοβεις απο ψυχολογικης αποψεως οτι σκεφτομαι να το βαψω ασπρο ΔΕ παιζει! :o

Το πολ δε το εκανα πριν το βαψω για να παρω γνωμη να το κανω η οχι, αλλα μετα να δω σε ποσους αρεσει.

Το αμαξι βαφτηκε πριν παρω ακομα τις πινακιδες κ οπως ακριβως το ονειρευομουνα 2 χρονια πριν το παρω κ μεχρι να το πουλησω θα παραμεινει ετσι.

Peace :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως το σκεφτομαι μονο του νουρανο και καθρεπτες και πισω προφυλακτηρα τη φασα σε μαυρο...και αντε μπορει και το χιλακι το μπροστα απο κατω σε μαυρο...άλλα μαλλον σιγα σιγα γιατι θα παει πολυ το μαλλι...σε αυολοκκητο στον ουρανο συμφερει?ξερει κανεις ποσο κανει και ποσο καιρο στο κρατανε μεσα το αυτοκινητο???και που???

Link to comment
Share on other sites

Off Topic

αυτό το αμάξι έχει περίπου έναν χρόνο από την πρώτη δημοσίευση της αγγελίας κι ακόμη δεν έφυγε ... :(
Link to comment
Share on other sites

Off Topic

αυτό το αμάξι έχει περίπου έναν χρόνο από την πρώτη δημοσίευση της αγγελίας κι ακόμη δεν έφυγε ... :(

και ποιος να το παρει? αυτος μαλλον νομιζει οτι ειναι saxorallo... withstupid.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι και ασχημο ρε παιδια.

Ειναι απλα λιγο ιδιαιτερο. Εμενα δεν θα με πειραζε τοσο γιατι γενικα φαινεται πολυ προσεγμενο.

Ισως τα 17 κατι που ζηταει να φαινονται πολλα αλλα παιζει ρολο και σε τι κατασταση ειναι και αν πραγματικα ειναι σε καλη κ

κατασταση οπως λεει τοτε αν το εχεις δεν το δινεις οσο οσο.

Βεβαια ειναι και αυτα τα 330 αλογα που ναι μεν τα παιρνεις σε καλη τιμη αλλα απο την αλλη δεν ξερεις (η μαλλον ξερεις) τι εχει τραβηξει το αυτοκινητο και το dsg.

Edited by KIRRA
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι και ασχημο ρε παιδια.

Ειναι απλα λιγο ιδιαιτερο. Εμενα δεν θα με πειραζε τοσο γιατι γενικα φαινεται πολυ προσεγμενο.

Ισως τα 17 κατι που ζηταει να φαινονται πολλα αλλα παιζει ρολο και σε τι κατασταση ειναι και αν πραγματικα ειναι σε καλη κ

κατασταση οπως λεει τοτε αν το εχεις δεν το δινεις οσο οσο.

Βεβαια ειναι και αυτα τα 330 αλογα που ναι μεν τα παιρνεις σε καλη τιμη αλλα απο την αλλη δεν ξερεις (η μαλλον ξερεις) τι εχει τραβηξει το αυτοκινητο και το dsg.

Off Topic

θα συμφωνήσω αλλά μπορεί από έξω να είναι προσεγμένο αλλά έχει και 330 άλογα . Πράγμα που σημαίνει πως ο υποψήφιος σκεφτεται πως δεν το έφτιαξε για να κάνει τα ψώνια για το σπίτι , αλλά για άλλες καταστάσεις . Ας σταματήσω εδω την σκέψη μου .. μπορείτε να καταλάβετε που το πάω .. οπότε και με την κριση σίγουρα θα αργήσει να το διώξει , εκτός κι αν το σκοτώσει .
Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.