Jump to content
stelios6n2

Vag Com Αλλαγη Χιλιομετρων?

Recommended Posts

Βασικα εχω ενα πολο 6ν2 του 2000 και του εβαλα το κοντερ απο την εκδοση 6ν2 γτι αλλα επειδη το πηρα απο αγγλια ειναι σε μιλια και θελω να δω αν μπορω με το vag ψομ να τα κανω να δειχνει χιλιομετρα και να του γραψω τα δικα μου γιατι αυτο λεει αυτα που ειχε γραψει πανω στο αλλο αυτοκινητο

Link to comment
Share on other sites

Βασικα εχω ενα πολο 6ν2 του 2000 και του εβαλα το κοντερ απο την εκδοση 6ν2 γτι αλλα επειδη το πηρα απο αγγλια ειναι σε μιλια και θελω να δω αν μπορω με το vag ψομ να τα κανω να δειχνει χιλιομετρα και να του γραψω τα δικα μου γιατι αυτο λεει αυτα που ειχε γραψει πανω στο αλλο αυτοκινητο

Δες εδώ :

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=39887

Αλλάζει καντράν , περνά στο νεο καντράν τα χιλιόμετρα που είχε στο προηγούμενο καντραν , κανει το immo να λειτουργει κανονικα και τα κλειδιά επίσης ! Αρα θα πρεπει να γίνεται ... :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ παιδια!Καμια ιδεα που μπορουμε να βρουμε το vag-com και το καλωδιο?

Μπορείς να βρεις κάποια download από τη Ross-Tech, αλλιώς από Torrent. Όσον αφορά το καλώδιο, αν θες από Ελλάδα δύσκολα θα βρεις και σίγουρα θα σου πιάσουν ξέρεις τι! Αλλιώς μοναδική λύση και φθηνά ebay.... :good:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή κι εγώ ενδιαφέρομαι για το Polo TSI, τι ακριβώς έκδοση του vag-com πρέπει να πάρω και τι καλώδιο;

Θα ήθελα κι εγώ αν είναι δυνατόν κάνα τηλέφωνο ώστε να δω τι μπορώ να κάνω!

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Εγω το πηρα απο Αθηνα, 90 ευρω ιμιτασιον το 805, μεχρι στιγμης δουλευει αψογα, εχει και με 60 με την 704, αν θες σου στελνω τηλ και http να δεις και να παρεις τηλ να ρωτησεις.

Στείλε και σε μένα info αδελφέ γιατι ενδιαφέρομαι για το νεο polo tsi 1.2 ... αλήθεια ποιά έκδοση να πάρω ξέρει κανείς?????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.