Jump to content
eliasgolfv

Body Kit για Golf V

Recommended Posts

Guest white-LSD-golf

Να σου πω...εν αρχή θα γίνω λιγάκι κακιά!θα σου έλεγα να το δώσεις πίσω και να πάρεις 2πορτο!

Αλλα τέλος πάντων....κοίταξε το golf του The Great,φοράει μια μικρή μίξη απο βελτιωτικούς οίκους...δλδ...Zender μασπιεδες και μπροστά και πίσω JE desing...προσωπικά είναι το πιο όμορφοφτιαχμένο 5άρι που έχω δει....

Link to comment
Share on other sites

Είτε Zender είτε Caractere.

Και τα 2 είναι πολύ όμορφα αλλά και τα 2 θα σου κοστίσουν αρκετά...

(Ελπίζω να έχεις στο νου σου ότι μετά θες και μεγαλύτερες ζάντες και φαρδύτερα ελαστικά για να δείξει...αλλιώς μόνο με bodykit και με τις μαμά 16άρες θα δείχνει σαν ποδήλατο) :heart:

Link to comment
Share on other sites

To bodykit σε ενα αμαξι,ειναι βασικα θεμα γουστου.

ΠΧ,σε μερικους δεν αρεσουν οι 'γωνιες'!!!! :heart: so what?

Aμα σου αρεσει εσενα, οι αλλοι περισευουν.

Απο εδω μεσα πηρες μερικες ωραιες ιδεες,διαλεξε ενα που να το γουσταρεις ΕΣΥ τρελά,and go for it!

Eγω θα σου ελεγα 2 πραγματα,

1ον αν γινεται να πρωτοτυπισεις,και να μην βαλεις κατι που εχει ηδη φορεθει πολυ...,

και 2ον,ζαντες οπωσδηποτε(οπως προαναφερθηκε) και σιγουρα 18αρες...

Link to comment
Share on other sites

Caractere και πάλι Caractere!!!!!Δεν νομίζω να υπάρχει άλλο bodykit τόσο όμορφο!!!!!3-4 κλικ παρακάτω είναι το bodykit της ABT....λιτό και όμορφο!!Ότι πρέπει για μερικές σπορτίφ νότες!!!

Link to comment
Share on other sites

@ The great : Sorry αν σε στεναχωρεσα φιλος, απλα δεν μου αρεσει της Zender καθολου... :D

To Caractere, μακραν το ομορφοτερο, και δεν χαλαει την αρμονια του αυτοκινητου...

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει Mike μας τρελανες με το caractere μηπως τα πουλας εσυ η μηπως παιρνεις ποσοστα?? και αληθεια τι ειναι ομορφο στο caractere? Mηπως η αεροτομη που ειναι σαν καπελο και κανει μπαμ οτι ειναι totally aftermarket? Η μηπως ο μπροστινος προφυλακτηρας που δειχνει σαν να ειναι βαρκα το αυτοκινητο? Η μηπως τα αδιαφορα πλαινα που μοιαζουν με τα universal που κυκλοφορουν στο εμποριο? H μηπως η τοποθετηση των τελικων που ειναι πολυ κατω και μακραινουν το πισω μερος του αυτοκινητου?? Μονο ο πισω προφυλακτηρας λελει κατι αλλα της Cadamuro γλυκαινει περισσοτερο το πισω μερος γιατι εχει δυο καμπυλωτα νευρα εκει που τελειωνει η γραμμη που χωριζει το μερος των εξατμισεων και κανει το πισω μερος να φαινεται πιο φαρδυ... Να μη μιλησω καθολου για την απαραδεκτη συμπεριφορα του τυπου που φερνει τα caractere ( Μεσογειων 123) που μου ειπε οτι δε δινει τις εξατμισεις μονες τους αλλα πρεπει να παρεις ολο το bodykit..ε βεβαια..αφου δεν πουλαει..και αν θελετε μια τετοια διπλη εξατμιση πηγαινετε μια βολτα στον γρατσια, εχει τη διπλη της remus σε συνεργασια με τη zender 550 euro.. οχι 800 και 900 ευρο που ζητανε αλλοι...

Edited by andain
Link to comment
Share on other sites

Guest blue-smart-golf

Ρε παιδιά τι τρελά πράγματα είναι αυτά που ακούω?

550 ευρώ για 2 τελικά καζανάκια?Με 550 ευρώ κάνει χειροποίητη όπως ακριβώς την θέλεις απο χταπόδι μέχρη τελικό....έλεος δλδ...γιατί σας αρέσει να πληρώνετε το όνομα δλδ?

Πας κάνεις μια χειροποίητη,του λες πως ακριβώς την θες,με τι μπούκες με τι τελικά και είσαι και ξεχοριστός και κατα μεγάλο αριθμό ευρώ πλουσιότερος..γιατι αν είναι να δώσω 800-900 εύρώ για εξάτμηση,όχι ευχαριστώ δεν θα πάρω..

Πάντως Mike συμφωνώ με τον andain,της Caractere δεν μου αρέσει καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει Mike μας τρελανες με το caractere μηπως τα πουλας εσυ η μηπως παιρνεις ποσοστα?? .....

Ε οχι ρε γαμωτο...Με καταλαβες ε...?

Ε ναι λοιπον, στο ιατρειο, αυριο μεθαυριο, θα εχω και προφυλακτηρες της Caractere ενας δωρο, για οποιον με αφησει να κανει περισσοτερες φορες φλεβοκεντηση...οκ...?

Νταξει, το ξερω, αποκαλυφθηκα, αλλα τι να γινει γαμωτο...

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει Mike μας τρελανες με το caractere μηπως τα πουλας εσυ η μηπως παιρνεις ποσοστα?? και αληθεια τι ειναι ομορφο στο caractere? Mηπως η αεροτομη που ειναι σαν καπελο και κανει μπαμ οτι ειναι totally aftermarket? Η μηπως ο μπροστινος προφυλακτηρας που δειχνει σαν να ειναι βαρκα το αυτοκινητο? Η μηπως τα αδιαφορα πλαινα που μοιαζουν με τα universal που κυκλοφορουν στο εμποριο? H μηπως η τοποθετηση των τελικων που ειναι πολυ κατω και μακραινουν το πισω μερος του αυτοκινητου?? Μονο ο πισω προφυλακτηρας λελει κατι αλλα της Cadamuro γλυκαινει περισσοτερο το πισω μερος γιατι εχει δυο καμπυλωτα νευρα εκει που τελειωνει η γραμμη που χωριζει το μερος των εξατμισεων και κανει το πισω μερος να φαινεται πιο φαρδυ... Να μη μιλησω καθολου για την απαραδεκτη συμπεριφορα του τυπου που φερνει τα caractere ( Μεσογειων 123) που μου ειπε οτι δε δινει τις εξατμισεις μονες τους αλλα πρεπει να παρεις ολο το bodykit..ε βεβαια..αφου δεν πουλαει..και αν θελετε μια τετοια διπλη εξατμιση πηγαινετε μια βολτα στον γρατσια, εχει τη διπλη της remus σε συνεργασια με τη zender 550 euro.. οχι 800 και 900 ευρο που ζητανε αλλοι...

μηπως εισαι λιγο υπερβολικος??επειδη ετυχε δηλαδη να το πει παραπανω απο μια φορα ποια ειναι η προτιμηση του σημαινει ας πουμε οτι παιρνει και ποσοστα?αυτο του αρεσει και αυτο προτεινει και στη τελικη πολυ καλα κανει.γουστα ειναι αυτα και σαφως προτιμω το bodykit της caractere αν και στη περιγραφη σου γι αυτο το παρουσιασες πολυ τραγικο..

εσυ δηλαδη που προτεινεις cadamuro για δευτερη φορα παιρνεις ποσοστα μηπως?

οχι θελω να πιστευω και απλα εκφερεις μια γνωμη..

α και οσο για το τελικο ειναι κοροιδια να δωσεις τοσα χρηματα..με 300 ευρω βαζεις ενα χειροποιητο και εισαι μια χαρα.και περισσευουν τα υπολοιπα χρηματα για να επενδυθουν αλλου απο οπου θα δεις και αλογα.τελικο=0 αλογα+μονο ομορφια.οποτε να την βρασω τη remus και τα 550-600 ευρω.γνωμη δικη μου παντα αυτο.. :D

Edited by ounkas
Link to comment
Share on other sites

@ The great : Sorry αν σε στεναχωρεσα φιλος, απλα δεν μου αρεσει της Zender καθολου... :D

Δεν με στεναχορισες καθολου,φιλος!Το αμαξι το εχω φτιαξει για να αρεσει σε εμενα.

Απο'κει και περα δεν μπορουμε να εχουμε ολοι το ιδιο γουστο...

Σε αλλους θα αρεσει,σε αλλους οχι.

Παντως για να ξερεις εισαι απο τους πολυ-πολυ λιγους που το λενε αυτο για το bodykit της Zender...

Ελπιζω να μην το λες απο κακια.... :(

Sir B.... Thanks my friend!

.

Link to comment
Share on other sites

Re paidia na sas po kati pou isos kanei sas den to anafere mexri tora....

An prosexate sxedon ola ta body kits vriskonte se Golf V xromatos silver.

Gia paradeigma to back tis Caractere se silver mou aresi poli alla skefteite to pos tha itan se mauro gia paradeigma i se kapio allo xroma...Me to silver auto kai alla body kits pigenoun giati iparxei antithesei xromaton...Otan omos einai skouro to xroma tote prepei na to skefteis diaforetika...

Ego gia to diko mou pou einai shadow blue mallon tha protimiso se ligo kairo ton je desing...mono elattoma oti einay apo fyberglass alla piso tha vriskete etsi den iparxei kindinos...

Link to comment
Share on other sites

Δεν με στεναχορισες καθολου,φιλος!Το αμαξι το εχω φτιαξει για να αρεσει σε εμενα.

Απο'κει και περα δεν μπορουμε να εχουμε ολοι το ιδιο γουστο...

Σε αλλους θα αρεσει,σε αλλους οχι.

Παντως για να ξερεις εισαι απο τους πολυ-πολυ λιγους που το λενε αυτο για το bodykit της Zender...

Ελπιζω να μην το λες απο κακια.... :lol:

Οχι βρε, απλα τη γνωμη μου λεω...ειμαι πολυ περισσοτερο των διακριτικων λυσεων, για αυτο και μονο...

Γιατι, κακια...? Ισα ισα, χαιρομαι που το εχεις οπως θες... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.