Jump to content
eliasgolfv

Body Kit για Golf V

Recommended Posts

Για μενα μακραν το kit της Rieger ειναι το πιο ομορφο.

Τα υπολοιπα εχουν μια δοση υπερβολης ή απλα ειναι αδιαφορα.

Αντε και λιγο της Caractere.

Γουστα ειναι αυτα. :)

Link to comment
Share on other sites

Θεωρω το RIeger way too much για το αυτοκινητο, το οποιο χανει την ομοιομορφια του, και γινεται σπαστο τροπον τινα....anywayz... γουστα.... :)

Δε σε παω ρε...

Τα καρακτερ (καταλαβατε ε?), ειναι πολυεστερικα ή πλαστικα?

Link to comment
Share on other sites

Θεωρω το RIeger way too much για το αυτοκινητο, το οποιο χανει την ομοιομορφια του, και γινεται σπαστο τροπον τινα....anywayz... γουστα.... :D

πες τα ρε μιχαλη μαλλιασε η γλωσσα μου ενα χρονο να το λεω protest.gifprotest.gif

φυσικα περι ορεξεως.. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

πες τα ρε μιχαλη μαλλιασε η γλωσσα μου ενα χρονο να το λεω protest.gifprotest.gif

φυσικα περι ορεξεως.. :D

Ενοειται οτι μιλαμε για το πισω μερος, ετσι? Γιατι το μπροστα ειναι σαν το γνησιο με ενα προσθετο απο κατω. Δηλαδη οτι πιο απλο μπορει να γινει πανω σε μια μασκα. Με λιγα λογια το κοβεις και γινετε γνησιο. Τωρα για το πισω συμφωνω γιατι ουτε εμενα μου αρεσει και το λεω σε ολους.

Link to comment
Share on other sites

πες τα ρε μιχαλη μαλλιασε η γλωσσα μου ενα χρονο να το λεω protest.gifprotest.gif

φυσικα περι ορεξεως.. :wacko:

Χεχε τα λεω Γιωργαρε, αλλα ο καθενας αυτο που θεωρει ωραιο, δεν μπορεις να του το αλλαξεις... Οποτε οπως ευχαριστιεται ο καθεις... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest blue-smart-golf

Ρε παιδιά υπάρχουν τόσες εταιρίες στην αγορά που καλήπτουν όλα τα γούστα.Πιος ο λόγος δλδ να προσπαθούμε να πείσουμε οτι κάπιο είναι καλήτερο απο το αλλο?Ο καθένας σύμφωνα με το γούστο του διαλέγει κάτι ανάλογο...εμείς απλά πρέπει να δίνουμε την άποψη μας

Link to comment
Share on other sites

Ok καταλαβαμε ολοι πως μερικοι σαν τον andain ειναι παλιοχαρακτηρες και αγενεις ενω οι αλλοι ειναι κυριοι..Λοιπον επειδη εχετε παρεξηγησει λιγο την κατασταση και αναφερομαι σε 3-4 συγκεκριμενους που ξερουν ποιοι ειναι, ακοθστε πως εχει: Ο Andain πρωτα απο ολα δεν ειναι πωλητης και δεν τον ενδιαφερει να διαφημισει αυτο που πουλαει ( σε αντιθεση με καποιους αλλους που γραφουν εδω μεσα), επειτα ο Αndain ειναι ενας απο τους πολλους που μπορει να αγοραζαν κομματια cadamuro απο το παλλικαρι στην καλλιθεα και απο τη στιγμη που εγινε μια διερευνητικη επαφη εχει καθε δικαιωμα ο andain και o καθε andain να κρινει τον πωλητη και τον καθε πωλητη απο τον οποιο θα αγορασει κατι...Ο ορος "ασχετος" συνοδευτικα με το "ψιλο" δεν ειναι προσβλητικος και να ειστε σιγουροι οτι υπαρχουν παιδια εδω μεσα που γνωριζουν πολλαααα περισσοτερα απο τον εν λογω κυριο και ισως και πολλους αλλους πωλητες ανταλλακτικων για αυτοκινητα..Εγω δεν υποστηριξα ποτε καμια εταιρια για ντυσιμο του Golf απλα εκανα την επιλογη μου εβαλα αυτο που μου αρεσε και επαψα να ασχολουμαι. Καποιοι ομως εχουν ψυχολογικα και δε νιωθουν ανετα, ξεσπαστε πανω μου , no problem, αυτα ειναι μεσα στη ζωη , ομως αυτοι που γνωριζουν θα καταλαβουν ποιοι ειναι οι καλοι και οι κακοι της υποθεσης στο τελος...Αυτα και καλες γιορτες!!! :D

Οριστε και το νεο bodykit της rieger για το golf gti, (μπαινει και στα απλα βεβαια!!) Αν ειχα gti θα το εβαζα σιγουρα!!

post-2117-1134645804_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ενοειται οτι μιλαμε για το πισω μερος, ετσι? Γιατι το μπροστα ειναι σαν το γνησιο με ενα προσθετο απο κατω. Δηλαδη οτι πιο απλο μπορει να γινει πανω σε μια μασκα. Με λιγα λογια το κοβεις και γινετε γνησιο. Τωρα για το πισω συμφωνω γιατι ουτε εμενα μου αρεσει και το λεω σε ολους.

ναι πανο για το πισω...αλλα ειπαμε γενικα το συνολο αφου αρεσει σε σενα αυτο περρισευει.ασε που καλυτερα να εχουν λιγοι το bodykit σου ετσι ωστε να νιωθεις και πιο "σπανιος" :wacko:

@andain προσωπικα ο ορος ψιλο-ασχετος για μενα ειναι προσβλητικος.μπορεις να βρεις πολλες αλλες λεξεις για να το πεις ομορφοτερα και οχι ανωνυμα πισω απο εναν υπολογιστη.

δηλαδη αν σε χαρακτηριζα ψιλο-χαζο πως θα το επαιρνες στο χαβαλε?

ωραιο το bodykit για το gti αλλαααα στη φωτο δεν ειναι 3πορτο closedeyes.gifclosedeyes.gif

3πορτο και μονο 3πορτο :D

Link to comment
Share on other sites

Χμ...Ωραιο, δεν μπορω να πω, αν και υπερβολικο αν δεν εχεις το GTI...

Ωραια και η Sportec η ζαντα, δενει ομορφα...

Εχεις και καμια φωτο απο μπροστα...?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί προφανώς έχεις ανεβάσει αρκετές φωτογραφίες ώστε να φτάσεις στο ανώτατο όριο που μπορεί κάποιο μέλος να ανεβάσει στο φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν επειδή δε θέλω να χαλάσω τη συζήτηση και να χαθεί το νόημα του topic θα απαντήσω για τελευταία φορά……

1-δεν αποκάλεσα ποτέ κανένα παλιοχαρακτηρα

2-στη συγκεκριμένη συζήτηση δεν διαφήμισα κάποιο προϊόν μου εσείς αναφερθήκατε στα Cadamuro.

3-Είσαι ελεύθερος να με κρίνεις όπως θέλεις απλά να μην είσαι προσβλητικός

4-Εσύ είπες ότι είμαι πολύ ακριβός

5-Υπερασπίστηκα την εταιρία μου (όπως θα έκανε ο κάθε ένας) μια και λες πράγματα που δε στέκουν (όπως εισαγωγή με 20€)

6-Είμαι περίεργος να μου πεις τη είναι αυτό που σε έκανε να κρίνεις ότι είμαι ψιλό άσχετος (μια και έχεις περισσότερες γνώσεις από εμένα)

Ζητάω συγνώμη από όλους τους υπόλοιπους αλλά μερικά θέματα πρέπει να ξεκαθαρίζονται γιατί δεν μπορείς να πετάς το σκατό σε έναν και μετά να κανείς την πάπια

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εχει βαλει ενας φιλος μου σε ενα γκρι-μπλε 2πορτο τον πισω προφυλακτηρα και τα μαρσπιε του gti.κουκλα. τωρα θελει και τον μπροστα. ξερεται αν μπαινει κανονικα η αν θελει καποια μετατροπη για να μπει?βοηθηστε να του πω αν ξερεται τιποτα, η πειτε μου που να ψαξω.thanks

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον για να μπει σωστα το μπροστινο απο GTI, θελει μασκακι, προφυλακτηρα, μετωπη, και μια πατεντα ισως με λαμακια για να κατσει καλα, λογω διαφορας στα ψυγεια...Γενικα αν τα παρει original, θελει αρκετα λεφτουδακια για τα μπροστινα...

Δεν μου λες, ποσο του κοστισαν τα μαρσιπιεδακια...?

Link to comment
Share on other sites

Οριστε και το νεο bodykit της rieger για το golf gti, (μπαινει και στα απλα βεβαια!!) Αν ειχα gti θα το εβαζα σιγουρα!!

Kato ta xeria ap to piso spoiler tongue.gif ...

Astieuome...osoi to goustarete valte to...stin Kypro den to exei allos ara np! :D

Vriskome sto mazema euro gia na ton paraggeilo sto Golf mou...den einai aparaitio na einai Gti gia na tairiaxei...oti tairiazei sto Gti tairiazei kai sto aplo to Golf...I Rieger evgale kai new side skirts ta exo topothetisei alla den evgala pictures akomi...Iparxoun auta stin photo kai me kopsimo piso pou exo valei ego...

post-276-1139272684_thumb.jpg

post-276-1139273002_thumb.jpg

Edited by Kakos
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον Guyz πηρα κι εγω ενα Cadamuro απο ΤGL για πισω(Golf V). Σχετικα με οσα εχουν ειπωθει απο την στιγμη που ηθελα αυτο και ο μονος που το φερνει ειναι αυτος απο εκει θα το παρω.Ας βγαζει και καποια €.Κανεις δεν δουλευει τσαμπα.Το προβλημα μου ειναι αλλο:το πηγα στην ΚΑΡΕΝΤΑ και αφου το βαψανε μου ειπανε οτι τα δοντακια του βρησκουν στο σασι..Ειναι δυνατο μια εταιρια σαν την Cadamuro να εχει spoiler που να μην καθεται κουτι στο αμαξι;Δευτερα θα παω σε εναν που μου συστησε ο TGL και θα δουμε παντως αν δεν μπει θα εχω δωσει 280€ για προφυλακτηρα και 100€ για βαψιμο ετσι;;;Αυριο θα ξερω. Υπαρχει κανεις που να εχει βαλει Cadamuro σε πενταρι;;

Link to comment
Share on other sites

Τελικα μπηκε και ο κωλος του αλλαξε τελειως!!!!!ειναι πολυ ομορφο και αξιζε τον κοπο.δεν εμπενε σωστα και τα δοντακια κοπηκαν για να κατσει.Ασε που επρεπε να βγαλεις και τα δυο κομματια το προφυλακτηρα και τα φαναρια...

Συντομα θα ανεβασω φωτο.

Link to comment
Share on other sites

Nα το Cadamuro , ομως δεν ειναι και τοσο καλοριζικος γιατι μετα απο μερικες μερες διαπιστωσα οτι η εξατμιση το βαραει απο μεσα.Δεν εδωσα βαση και τωρα εχει ραγισει σε εκεινο το σημειο knife.gif εκτος απο αυτο ειναι απαραδεκτο μια εταιρια σαν την cadamuro να μην εχει ταπα για το σημειο που μπαινει ο γαντζος ρυμουλκησης!!!!

εξου και η τρυπιτσα.. τωρα παω για επισκευη και ψαχνω ταπα στο μεγεθος αυτο thumbsdown.gif

Παντως εμφανισιακα μου αρεσει

Link to comment
Share on other sites

Nα το Cadamuro , ομως δεν ειναι και τοσο καλοριζικος γιατι μετα απο μερικες μερες διαπιστωσα οτι η εξατμιση το βαραει απο μεσα.Δεν εδωσα βαση και τωρα εχει ραγισει σε εκεινο το σημειο knife.gif εκτος απο αυτο ειναι απαραδεκτο μια εταιρια σαν την cadamuro να μην εχει ταπα για το σημειο που μπαινει ο γαντζος ρυμουλκησης!!!!

εξου και η τρυπιτσα.. τωρα παω για επισκευη και ψαχνω ταπα στο μεγεθος αυτο thumbsdown.gif

Παντως εμφανισιακα μου αρεσει

Οντως πολυ βλακεια αυτο!!

Ειναι ομορφος ομως ο ρημαδης!! :)

Link to comment
Share on other sites

Nα το Cadamuro , ομως δεν ειναι και τοσο καλοριζικος γιατι μετα απο μερικες μερες διαπιστωσα οτι η εξατμιση το βαραει απο μεσα.Δεν εδωσα βαση και τωρα εχει ραγισει σε εκεινο το σημειο knife.gif εκτος απο αυτο ειναι απαραδεκτο μια εταιρια σαν την cadamuro να μην εχει ταπα για το σημειο που μπαινει ο γαντζος ρυμουλκησης!!!!

εξου και η τρυπιτσα.. τωρα παω για επισκευη και ψαχνω ταπα στο μεγεθος αυτο thumbsdown.gif

Παντως εμφανισιακα μου αρεσει

GREEK PANTENTES MONO AUTO THA PO GIATI AN PO PERISOTERA THA GINO KAKOS

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.