Jump to content
activious

Συναντηση Μελων Και Φιλων Κεντρικης Ελλαδας-Dyno Day

Recommended Posts

στη συναντηση παιζει να ερθω και θα ηθελα να το δυναμομετρησω να δω ποσα βγαζει η γριουλα μου new_killother.gif

να ερθεις φιλε εστω κ για βολτα,να σε ρωτησω ειχες παρκαρει σημερα απογευμα ιασονος,γιατι νομιζω οτι σε ειδα

Link to comment
Share on other sites

παιδια οι λαρισαιοι να ξεκινησουμε απο media markt καμια ωρα νωριτερα.τι λετε???

smart outlet 11 η ωρα

εχει ενημερωθει η ανακοινωση :)

Link to comment
Share on other sites

να ερθεις φιλε εστω κ για βολτα,να σε ρωτησω ειχες παρκαρει σημερα απογευμα ιασονος,γιατι νομιζω οτι σε ειδα

ναι το ειχα παρκαρει και ημουν τυχερος με τις φασαριες που εγιναν, θα ερθω στην συναντηση εκλεισε new_killother.gif

Edited by lory
Link to comment
Share on other sites

smart outlet 11 η ωρα

εχει ενημερωθει η ανακοινωση :thumbsup:

οκ σταυρο! οι λαρισαιοι τα λεμε στο smart outlet πιο πριν λοιπον!!\

παναγιωτη συμπληρωθηκε ο απαιτουμενος αριθμος ατομων για τη δυναμομετρηση??

Link to comment
Share on other sites

αφου δεν μπορω με τιποτα να βρεθω στη

βολτα θεσσαλονικης...ισως βρεθω βολο!

να ερθεις φιλε να τα πουμε απο κοντα...απο που εισαι???

.. θα ερθω στην συναντηση εκλεισε new_killother.gif

να σε βαλω για δυναμομετρηση???αντε να σε δουμε γιατι απο το μαγαζι μου δεν γουσταρεις να ερχεσε.... :rolleyes:

παναγιωτη συμπληρωθηκε ο απαιτουμενος αριθμος ατομων για τη δυναμομετρηση??

ναι...ετοιμο...

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

τα μελη απο Λαρισα βγαλτε ενα σημειο συναντησης για να ερθετε ολοι μαζι.....

καποιο μελος απο Βολο(Θωμα,Σπυρο???) θα μπορεσει να τους συναντηση στον περιφερειακο για να τους φερει στο σημειο συναντησης στο Βολο???

Acti δεν ξέρω αν θα μπορέσω να συναντήσω τα παιδια στον περιφερειακό γιατί θα φέρω μαζί μου άλλους 3!!!!! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

και γω μεσα με Αριστη αλλα οχι για δυναμομετριση.... πιστευουμε πως θα σπασουμε το δυναμομετρο χι χι χι χι χι :yahoo::yahoo: :yahoo:

αυτα ειναι....ελαε νωριτερα απο το μαγαζι...

Acti δεν ξέρω αν θα μπορέσω να συναντήσω τα παιδια στον περιφερειακό γιατί θα φέρω μαζί μου άλλους 3!!!!! :yahoo:

θα κανουν δυναμομετρηση???τι αμαξια???

Να με περιμένετε κι εμένα :)

τι κανεις φιλε????για παρεα ή για δυναμομετρηση θα ερθεις???

Link to comment
Share on other sites

να σε βαλω για δυναμομετρηση???αντε να σε δουμε γιατι απο το μαγαζι μου δεν γουσταρεις να ερχεσε.... :yahoo:

εχω ερθει αρκετες φορες αλλα δεν σε βρισκω, με την δυναμομετρηση ακομη δεν ειμαι σιγουρος γιατι κατι παιζει με το καρμπυρατερ μου θα δειξει ομως.

Link to comment
Share on other sites

Να κανω και μια ερωτηση?θα ειναι εκει και ενα καλο καλο tsi golf???αρκετα δυνατο για tsi!

o bbp αλλα παω στοιχημα οτι δεν θα το μετρησει το κ......ο για να μην δουμε ποσα εχει

ε θωμα???????????????

Link to comment
Share on other sites

+ 1 μελος απο θεσσαλονικη, τοπογραφος ειναι το nicname και θα δυναμομομετρησει και ενα παιδι απο λαρισα ονομα δεν θυμαμαι ειναι φιλος ενος μελους

Link to comment
Share on other sites

Μιλτο....που εισαι εσυ???μαζι θα παμε....

¶ντε να δούμε τι γίνεται με το εργαλείο σου

τι κανεις φιλε????για παρεα ή για δυναμομετρηση θα ερθεις???

Τα ρωτάν αυτά τα πράματα;

Για μέτρηση φυσικά, να δω τι έπιασα με το πρόγραμμα.

Στο dyno του Θανάση δεν θα πάμε;

Link to comment
Share on other sites

o bbp αλλα παω στοιχημα οτι δεν θα το μετρησει το κ......ο για να μην δουμε ποσα εχει

ε θωμα???????????????

Γιατί κατευθείαν...ο bbp...????!!!!!! Θα λογαριαστούμε αύριο εμείς!!!

Acti τα άτομα που θα έρθουν μαζί μου είναι δικά μας, 2 golf 4αρια και 1 polo gti....Χρηστάκη σου φέρνω polaki για ζευγάρωμα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μιλτο εγω δεν δυναμομετρω φιλε!!!αχαχαχα!!!!

Εισαι οκ???ετοιμος με εκεινο που λεγαμε?

Παιζει να παρω μαζι και τον Δημητρη με το fiesta το S!

Link to comment
Share on other sites

Πάνο ελπίζω να κανόνισες τίποτα για φαγητο μετα την δυναμομέτρηση μην πάθουμε ότι πάθαμε στην καρδίτσα ε?

Ηλία περιμένω τα carbon μην με ξεχάσεις...

Τα λέμε στις 11 smart outlet

Υ.Γ.Οσοι έχουν pmr να τα φέρουν μαζί!

Link to comment
Share on other sites

Πάνο ελπίζω να κανόνισες τίποτα για φαγητο μετα την δυναμομέτρηση μην πάθουμε ότι πάθαμε στην καρδίτσα ε?

Ηλία περιμένω τα carbon μην με ξεχάσεις...

Τα λέμε στις 11 smart outlet

Υ.Γ.Οσοι έχουν pmr να τα φέρουν μαζί!

Καλό θα είναι όποιος έχει σκοπό να δυναμομετρηθεί και να μείνει μέχρι το τέλος των δυναμομετρήσεων...να έχει φάει κάτι ή τουλάχιστον να είναι εξοπλισμένος...οι συμμετοχές θα είναι παραπάνω απο τα δηλωμένα άτομα και το event ενδέχεται να κρατήσει κάποιες ώρες!!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει μια περιπτωση να ερθει και ενα corsa opc για dyno!

Νομιζω δεν θα υπαρξει θεμα...

οχι τασο,κανενα θεμα νομιζω, εξαλλου θα ερθει για παρεα στο corsa κ ο αδερφος μου με το astra!!χεχε!

Πάνο ελπίζω να κανόνισες τίποτα για φαγητο μετα την δυναμομέτρηση μην πάθουμε ότι πάθαμε στην καρδίτσα ε?

Ηλία περιμένω τα carbon μην με ξεχάσεις...

Τα λέμε στις 11 smart outlet

Υ.Γ.Οσοι έχουν pmr να τα φέρουν μαζί!

μη φοβασαι δημητρη,δε σε ξεχναω! θα τα πουμε αυριο απο κοντα! εγιναν κ αλλες μεγαλυτερες αλλαγες απο τοτε που τα ειπαμε... :):whistling:

Edited by doctordim
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.