Jump to content
Kaklios design Rodos

Kaklios Design Rodos-Golf Mkv Gt Sport Revo....

Recommended Posts

οπως λεει κ ο DIMIV το αμαξι ηταν ετοιμο να πουληθει..
το προβλημα δεν ξεπεραστηκε ουτε προκειται (δεν θελω να πω παραπανω σορρυ)
απλα πρεπει να βρισκεις αφορμες-χομπι για να ξεφευγεις απο τα σκατα της ζωης κ να περνας καλα και το tuning ειναι ενα απ'αυτα..

θα μαθω κωδικο σκαστρας κ θα σας πω, ακομα και οπτικα ειναι εντελως διαφορετικη απο τις προηγουμενες...

Link to comment
Share on other sites

συγχαρητηρια φιλε μου,ειναι πολυ ομορφο!κανε κουραγιο Γιαννικα..στο τελος ολα θα πανε καλα!εχε πιστη αδερφε μου!επι της ευκαιριας να πω οτι λυπαμαι πολυ που δεν ειμαι κοντα σου να μου κανεις και το δικο μου αμαξι να γυαλιζει και να ειναι καθαρο σαν το δικο σου!θα ημουν τακτικος πελατης σου φιλε!:)

Link to comment
Share on other sites

Στις autotech το βαρελακι ειναι μαυρο, με χτυπημενο λογοτυπο, κωδικο για την εγγυηση και σαφως κουτι. Αυτη τι ειναι???

 

gmql.jpg

Link to comment
Share on other sites

the winner thanks φιλε..
Σαββατο θα παρω το αμαξι οποτε κ θα μπορω να πω παραπανω

παιδια αν πατε μια σελιδα πριν θα δειτε οτι εχω βαλει ανλτια autotech απο πριν  ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

κακλιο βαλε μια στα πλαγια φωτο,...δεν μπορω να αποφασισω τιαμρεσει περισσοτερο στο ασπρο γκολφ...ασημενιες η μαυρες οι ζαντες.

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ποσο σου στοιχησε περιπου η μετατροπη τις τουρμπινας σε Υβριδικη και που το εκανες;

Με πμ ισως;

Με την ευκαιρια καλα χιλιομετρα να εχεις ροδιτη!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ασημενια μαυρη ειναι σαν να μη φορας ζαντα χανετε!γι αυτο πρεπει να βαζεις και κοκκινα ταινια ωστε να σε βλεπει καποιος σε σκωτεινω σημειο μη πεσει πανω σου

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λέτε για τις μάυρες ζάντες ότι χάνονται είναι μπούρδες.Συμβαίνει μόνο στις περιπτώσεις που η ζάντα είναι πολύ μικρή και υπάρχει αρκετό κενο μεταξύ θόλου και ζάντας κάτι το οποίο δεν συμβαίνει εδώ.Επίσης, "kaklios design Rodos" δεν χρειάζεται να τις βάψεις γιατί το αμάξι είναι πανέμορφο κ έτσι.Αν όμως θέλεις να τις σκουρήνεις θα μπορούσες να πάς σε gunmetal δηλαδή γκρί!Για σκέψου το!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλα πήγαινε εσυ και επαρχία κτλ και θα σου πω εγω αν χάνεται το αυτοκινητο και οχι η ζάντα αν και αυτο μπορει να συμβεί πρόσεχε τι είπα .εέσυ πας να φτιάξεις δικιά σου φυσική .γιατι νομίζεις βγήκαν στο εμπόριο ξ κόκκινες ταινίες ; Απο τις μηχανές που άρχισαν να χρησιμοποιούν μαύρες και μετα πήγε και στο αμάξι μαύρες για να φαίνονται το βράδυ ειναι θέμα ασφαλείας

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

Καλα πήγαινε εσυ και επαρχία κτλ και θα σου πω εγω αν χάνεται το αυτοκινητο και οχι η ζάντα αν και αυτο μπορει να συμβεί πρόσεχε τι είπα .εέσυ πας να φτιάξεις δικιά σου φυσική .γιατι νομίζεις βγήκαν στο εμπόριο ξ κόκκινες ταινίες ; Απο τις μηχανές που άρχισαν να χρησιμοποιούν μαύρες και μετα πήγε και στο αμάξι μαύρες για να φαίνονται το βράδυ ειναι θέμα ασφαλείας

Να φαίνονται το βράδυ που?Αφου βλέπεις το αμάξι πρέπει να γυαλίζουν και οι ζάντες?

Link to comment
Share on other sites

λολ.καλα βρε απο οτι καταλαβαινω ειναι υποκειμενικο το θεμα.του καθεμιανου μας αρεσει απο οτι καταλαβαινω και διαφορετικο χρωμα..τωρα γιατην ταινια γυρω γυρω να πω εμπειρικα οτι την πχ στις δικες μου ειναι νικελ  και λαμπει και το βραδυ λολ παλι καλα για να με βλεπουν μιας και ειναι μαυρες οι ζαντες αλλα ετσι ηρθαν απο μαμα...αρα το ειχαν σκεφτει...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ΤΙ λέτε ;;;;;; απο το χρώμα της ζάντας σε βλέπουν και όχι απο όλο το αυτοκινητο ;; Θα μας τρέλανετε κυριακάτικα ;;; Αλλο μηχανή και αλλο αυτοκινητο !!!

Υπάρχουν και τα αντανακλαστικά πάνω στο αμάξι για έξτρα ασφάλεια το βράδυ ....

Αυτα αρκούν!!

Sent from my iPhone

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.