Jump to content
Kaklios design Rodos

Kaklios Design Rodos-Golf Mkv Gt Sport Revo....

Recommended Posts

Παιδιά ΤΙ λέτε ;;;;;; απο το χρώμα της ζάντας σε βλέπουν και όχι απο όλο το αυτοκινητο ;; Θα μας τρέλανετε κυριακάτικα ;;; Αλλο μηχανή και αλλο αυτοκινητο !!!

Υπάρχουν και τα αντανακλαστικά πάνω στο αμάξι για έξτρα ασφάλεια το βράδυ ....

Αυτα αρκούν!!

Sent from my iPhone

προτεινω να γεμισετε τις ζαντες swarovski για να φαίνονται το βραδυ!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Καλα πήγαινε εσυ και επαρχία κτλ και θα σου πω εγω αν χάνεται το αυτοκινητο και οχι η ζάντα αν και αυτο μπορει να συμβεί πρόσεχε τι είπα .εέσυ πας να φτιάξεις δικιά σου φυσική .γιατι νομίζεις βγήκαν στο εμπόριο ξ κόκκινες ταινίες ; Απο τις μηχανές που άρχισαν να χρησιμοποιούν μαύρες και μετα πήγε και στο αμάξι μαύρες για να φαίνονται το βράδυ ειναι θέμα ασφαλείας

Με την λογικη σου ολα αυτα τα αυτοκινητα που φορανε μαυρες ζαντες σιδερενιες χωρις τασια πρεπει να βαλουνε φοσφοριζε ταινια για να τα βλεπουν απο τους καθετους δρομους??????? Δηλ δεν μπορεις μεσα στο σκοταδι να ξεχωρισεις εναν ογκο ενος τονο και θελεις φοσφοριζε στις ζαντες??????  και σε ποιες περιπτωσεις??? οταν ειναι παρκαρησμενο????

 

 

ανιγουει, το λευκο ροδοτικο 5αρι ΤΑ ΣΠΑΕΙ με αυτη την ζαντα, προσωπικα δεν μου αρεσουν οι μαυρες ζαντες γιατι δεν αναδυκνειονται οπως πρεπει πανω στο αμαξι, πχ απο μια αποσταση και μετα βλεπεις ενα αμαξι με μαυρα στρογγυλα για ζαντες, απο εκει και περα γουστο του καθενος...........

Link to comment
Share on other sites

Με την λογικη σου ολα αυτα τα αυτοκινητα που φορανε μαυρες ζαντες σιδερενιες χωρις τασια πρεπει να βαλουνε φοσφοριζε ταινια για να τα βλεπουν απο τους καθετους δρομους??????? Δηλ δεν μπορεις μεσα στο σκοταδι να ξεχωρισεις εναν ογκο ενος τονο και θελεις φοσφοριζε στις ζαντες??????  και σε ποιες περιπτωσεις??? οταν ειναι παρκαρησμενο????

 

 

ανιγουει, το λευκο ροδοτικο 5αρι ΤΑ ΣΠΑΕΙ με αυτη την ζαντα, προσωπικα δεν μου αρεσουν οι μαυρες ζαντες γιατι δεν αναδυκνειονται οπως πρεπει πανω στο αμαξι, πχ απο μια αποσταση και μετα βλεπεις ενα αμαξι με μαυρα στρογγυλα για ζαντες, απο εκει και περα γουστο του καθενος...........

 

φίλε μου τι ασχολείσαι κ απαντάς.  τζάμπα γράφεις.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλα πήγαινε εσυ και επαρχία κτλ και θα σου πω εγω αν χάνεται το αυτοκινητο και οχι η ζάντα αν και αυτο μπορει να συμβεί πρόσεχε τι είπα .εέσυ πας να φτιάξεις δικιά σου φυσική .γιατι νομίζεις βγήκαν στο εμπόριο ξ κόκκινες ταινίες ; Απο τις μηχανές που άρχισαν να χρησιμοποιούν μαύρες και μετα πήγε και στο αμάξι μαύρες για να φαίνονται το βράδυ ειναι θέμα ασφαλείας

XAXAXAXAXA ΕPIC FAIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!XAXAXAXAXAXAXAAXAXXA...τι αλλες μακκαιες θα διαβασω στην ζωη μου μεσα σε αυτο το κλαμπ απορω!!!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Καλα ας οδήγησετε σε κανένα επαρχιακό δρόμο που δεν εχει φώτα η εχει χαμηλό φωτισμό η ομίχλη και κινήστε με ενα σεβαστό αριθμό km οχι με 30 δηλαδη και ας εχει αφήσει κανένας αυτοκινητο στρΑβα οπως συνηθίζεται δηλαδη και να μη φαίνονται οι ανακλαστηρες τον πίσω φωτο να ναι και σκούρο να χει κ μαύρη ζάντα να σας πω εγω εξυπνάκηδες ολοι αν θα πρόλαβενατε να αντιδρςετε που τις μόνες συνθήκες σοβαρές που χετε δει στο δρόμο ειναι η βροχή εφέ στο gran turismo.μη σας τύχει παιδια της πόλης λίγο κουρασμένος λίγο το άλλο κανένα ατύχημα δεν έγινε όταν ολα πήγαν ρολόι βοηθώντας για την ασφάλεια όλων δεν ειναι κακο!απεναντιεας μαύρες ζάντες χωρις στεφάνι κόκκινο νικελ βαμμένα μαύρα πίσω φώτα χωρις ανακλαστηρες .συνεχιστε με τέτοια μυαλά να γιατι ημαστε πρώτοι στα ατυχήματα παγκόσμιος γιατι εχουμε όδηγαρες που τα ξέρουν και τα βλέπουν ολα

Ο ΔΡΟΜΟΣ δεν ειναι βίντεο τα λάθη απαγορεύονται γιατι στοιχίζουν ζωές αφήστε λοιπόν το χαβαλέ και συμμορφωθείται με τους στοιχειώδες κανόνες ασφαλείας !

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

Καλα ας οδήγησετε σε κανένα επαρχιακό δρόμο που δεν εχει φώτα η εχει χαμηλό φωτισμό η ομίχλη και κινήστε με ενα σεβαστό αριθμό km οχι με 30 δηλαδη και ας εχει αφήσει κανένας αυτοκινητο στρΑβα οπως συνηθίζεται δηλαδη και να μη φαίνονται οι ανακλαστηρες τον πίσω φωτο να ναι και σκούρο να χει κ μαύρη ζάντα να σας πω εγω εξυπνάκηδες ολοι αν θα πρόλαβενατε να αντιδρςετε που τις μόνες συνθήκες σοβαρές που χετε δει στο δρόμο ειναι η βροχή εφέ στο gran turismo.μη σας τύχει παιδια της πόλης λίγο κουρασμένος λίγο το άλλο κανένα ατύχημα δεν έγινε όταν ολα πήγαν ρολόι βοηθώντας για την ασφάλεια όλων δεν ειναι κακο!απεναντιεας μαύρες ζάντες χωρις στεφάνι κόκκινο νικελ βαμμένα μαύρα πίσω φώτα χωρις ανακλαστηρες .συνεχιστε με τέτοια μυαλά να γιατι ημαστε πρώτοι στα ατυχήματα παγκόσμιος γιατι εχουμε όδηγαρες που τα ξέρουν και τα βλέπουν ολα

Ο ΔΡΟΜΟΣ δεν ειναι βίντεο τα λάθη απαγορεύονται γιατι στοιχίζουν ζωές αφήστε λοιπόν το χαβαλέ και συμμορφωθείται με τους στοιχειώδες κανόνες ασφαλείας !

Εντάξει αγόρι μου!

Link to comment
Share on other sites

Playmaker διαφωνώ . Το ποιο απλό να δεις. Όλα τα αυτοκίνητα με στάνταρ εξοπλισμό απο εργοστάσιο τι ζάντα φορούν ; Ειτε μια ζάντα με τασια χρώματος γκρι τα οποία ΣΕ ΚΑΜΙΑ περίπτωση δεν αντανακλούν φως είτε αλουμινίου ίδιου χρώματος που και εκει ισχύουν τα ίδια . Καμία αντανάκλαση. Με την λογική σου όλα αυτά τα αυτοκίνητα ειναι λάθος ;

Και εγω απο επαρχία ειμαι και βροχές εχω δει και στην προγματικοτητα !!

Sent from my iPhone

Link to comment
Share on other sites

Playmaker...σεαγαπω σε εκτιμω...μην γραφεις αλλο για το θεμα με τις ζαντες...εχεις καταντησει χειροτερος απο τουρκικο σειριαλ και κουραζεις πλεον..γραψε κατι πιο σχετικο με το θεμα του παιδιου..ας ζητησω και μια συγνωμη απο τον Γιαννικα που του χαλασα το θεμα.on topic συνεχεια.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Playmaker...σεαγαπω σε εκτιμω...μην γραφεις αλλο για το θεμα με τις ζαντες...εχεις καταντησει χειροτερος απο τουρκικο σειριαλ και κουραζεις πλεον..γραψε κατι πιο σχετικο με το θεμα του παιδιου..ας ζητησω και μια συγνωμη απο τον Γιαννικα που του χαλασα το θεμα.on topic συνεχεια.

 

σε όλα τα θέματα το ίδιο κάνει.  τι ψάχνεις να βρεις φίλε fatrabbit..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επειδη ξεφυγαμε..

το αμαξι ειναι ετοιμο

Στρωνουμε ακομα βεβαια αλλα η διαφορα ειναι παραπανω απο εμφανης

l50g.jpg

6etl.jpg

p0mj.jpg

8h5x.jpg

 

Μπράβο για το όλο project!Χαιρετίσματα στον Μαλλιαράκη την "μαστοράρα"

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω εντυπώσεις απο την σκάστρα...
Σαν κατασκευη έχουν διαφορες με την Forge ?
Απ οσο ξερω του Taxo. δεν δινει μεσα τον ανταποτρα για να παρεις πιεση απο τον map sensor

Link to comment
Share on other sites

μαμαει η βάση κ το οργανακι ,είναι πολύ πιο ωραία η βάση της osir στο 5αρι-

 

 

για το υβρίδιο ευχομαι το καλυτερο ,αλεξισφαιρος και καλά σκισίματα :clapping:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια..
Playmaker προγραμμα εβαλα etuners το γραφω κ πιο πανω..
Η σκαστρα μεχρι στιγμης ειναι πολυ καλη, απο ηχο ειναι πολυ ωραια.
αυτο που δεν δινει ειναι το καλωδιο για προεκταση αλλα οκ την βαλαμε εργοστασιο ;)

Αυτη τη στιγμη στρωνω αλλα απο τι βλεπω ανεβαζει πολυ over κοντα στο 1,9 αλλα δεν κραταει καλη σταθερη 1,3 περιπου..
οποτε θελει ψαξιμο στο θεμα w/g - σκαστρα

Link to comment
Share on other sites

φιλε καλοταξιδο κ μεγειες....

όλες οι βελτιώσεις σου είναι άψογες!!!

ο φωτισμος του depo ταιριαζει με το golf? το πηρες απο το νετ ή απο τον srp?

thank u bro

Εχει 7 διαφορετικους χρωματισμους

ο μηχανικος μου μου το εφερε θα σε γελασω ;)

Link to comment
Share on other sites

Παντα ψαγμενες κ προσεγμενες αλλαγες!!! Πολυ ωραιο τ συνολακι σου!!!

Πανο μν τν ακους τν Ανεστη.. Οταν ηταν τοταλ μπλακ καθε μερα χτυπημενο τ εβρισκε τ αμαξι γιαυτο πηρε ασπρο 6ρι τωρα..!!!
(Κ αν ησουν στν θεσσ/νικη πριν κανα 2-3 μερες Ανεστη ειναι κουκλα τ αμαξι) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω πέρα απο τη πλακα στο σκοτάδι οταν άναβε τα φώτα στη καμπίνα νομίζες απο μακρια οτι ειναι πυγολαμπιδες

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι π συμφωνουμε !!! Φημες λενε οτι εχει βαλει ανακλαστηρες στα πλαινα μαρσπιε ο Ανεστης..!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλά χιλιόμετρα να έχεις!

Τα υπόλοιπα τα έχουμε πει και πριβέ..

 

ΥΓ. Σαν αλλαγή σου έχω προτείνει Forge σκάστρα κλειστού με μπλε ελατήριο και WG με κίτρινο.

Στο 1,5bar σταθερή θα δεις τα άλογα που θες , στο 1,3 είσαι πιο κάτω και σε μπερδεύει η αίσθηση της ροπής λόγω μεγάλου over.

Link to comment
Share on other sites

Η Σκάστρα του ειναι του Ταξοπουλου η οποια ρυθμιζει αν δεν κανω λαθος.
Συμφωνω για το κίτρινο ελατήριο στην WG !
Επίσης 1.5 σταθερο παντου πως θα εχει αν το file του δεν ειναι τέτοιο?? Σχεδον ολα τα etuners εχουν μεγαλο οβερ...

Link to comment
Share on other sites

 

ΥΓ. Σαν αλλαγή σου έχω προτείνει Forge σκάστρα κλειστού με μπλε ελατήριο και WG με κίτρινο.

Στο 1,5bar σταθερή θα δεις τα άλογα που θες , στο 1,3 είσαι πιο κάτω και σε μπερδεύει η αίσθηση της ροπής λόγω μεγάλου over.

Το κιτρινο ελατηριο μπανει και σε WG μαμα ή πρεπει να βαλεις της Forge?

Link to comment
Share on other sites

Το κιτρινο ελατηριο μπανει και σε WG μαμα ή πρεπει να βαλεις της Forge?

Forge. Αν θες κατι αλλο ρωτα το αλλου οχι εδω.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια μετα καιρο κ με διαφορες ρυθμισεις με την wg το αμαξι πλεον μπορω να πω οτι ειναι πιστολι κ πιστευω safe..
πεταξα απο πανω τα μπουζι που εβαλα μαζι με το hybrid (απο gti 6αρι) κ εβαλα τα 7αρια ngk
εχουμε 1,8 over (αν πατησεις απο πολυ χαμηλα βλεπεις κ 2,0 αλλα δν το κανω ποτε)  1,5 σταθερη, 1.4-1.3 προς κοφτη..
καποια στιγμη θα ανεβει κ αθηνα για ενα dyno

αυτα προς ωρας, καποια στιγμη θα πρεπει να μπει κ εξατμιση 70αρα...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.