Jump to content
Kaklios design Rodos

Kaklios Design Rodos-Golf Mkv Gt Sport Revo....

Recommended Posts

ευγεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!με γειες με γειες,καλοριζικια!!!!!απο θορυβο ??πορωνει???σιγουρα το αμαξι θεριζει ετσι.....:flowers:

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι αριστερά, στο πλαστικό καπάκι του μοτέρ δεν "βρίσκει". Στο δικό μου (6άρι) έβρισκε ελαφρώς και έβγαλα τελείως το καπάκι.

Link to comment
Share on other sites

κατ αρχην πολυ ωραιο το γκολφακι σου..νομιζω ηρθε η ωρα να βαλεις και ζαντες 18-19αρες και να το χαμηλωσεις..μια διευκρινηση μονο το σποιλερ εμπρος δεν ειναι εντισιον 30 αλλα βοτεξ..το οποιο ειναι πολυ ομορφο,εγω εχω οριτζιναλ του εντισιον και δεν μου αρεσει τοσο οσο το δικο σου.αυτα τα δοντακια που εχει στο κεντρο και ειναι σαν συνεχεια των νευων του κεντρικου αεραγωγου ειναι ολα τα λεφτα..και για τον φιλο που ειπε οτι δεν βρισκει διαφορα με το απλο σποιλερ..στο δικο μου που ειναι και μαυρο και δεν φενετε τοσο εντονα και παλι φενοτανε τελειο οταν το ειχα βαλει πριστικε η μουρη..καμια σχεση με μαμα.

Link to comment
Share on other sites

κατ αρχην πολυ ωραιο το γκολφακι σου..νομιζω ηρθε η ωρα να βαλεις και ζαντες 18-19αρες και να το χαμηλωσεις..μια διευκρινηση μονο το σποιλερ εμπρος δεν ειναι εντισιον 30 αλλα βοτεξ..το οποιο ειναι πολυ ομορφο,εγω εχω οριτζιναλ του εντισιον και δεν μου αρεσει τοσο οσο το δικο σου.αυτα τα δοντακια που εχει στο κεντρο και ειναι σαν συνεχεια των νευων του κεντρικου αεραγωγου ειναι ολα τα λεφτα..και για τον φιλο που ειπε οτι δεν βρισκει διαφορα με το απλο σποιλερ..στο δικο μου που ειναι και μαυρο και δεν φενετε τοσο εντονα και παλι φενοτανε τελειο οταν το ειχα βαλει πριστικε η μουρη..καμια σχεση με μαμα.

καταρχας σας ευχαριστω ολους.. η 18αρα ειναι στα σχεδια μου αλλα οι καιροι ειναι δυσκολοι :bow:

το σποιλερ δεν ειναι ουτε εντισιον ουτε βοτεξ.. κατι αναμεσα και στα δυο ειναι ;)

Link to comment
Share on other sites

πως την λεμε αυτη τη μαρκα βοτεξ??που θα τη βρω ξερει κανενας?? και βρε το φιλο σου και πεστου οκ στα 140 για εκεινο που λεγαμε....στειλε πμ τηληφωνα να συννενοηθουμε...

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

votex ειναι τα γνισια σποιλερ της vw τα βρισκεις αντιπρωσωπεια..ενημερωτικα ομως αν κοστιζει το εντισιον 30 350 ευρο το μπροστα νυχι..αυτο κοστιζει 450...αλλα ειναι αλλη φαση..

Link to comment
Share on other sites

χμχμμχμχμ οκ kati τετοιο μηπω ειναι ιδιο???

gti.jpg

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Με γεια!

Θα σου περάσουν άλλο file από την Revo, με την εισαγωγή και την εξάτμιση που έχεις, ή κρατάς το ίδιο?

Link to comment
Share on other sites

εγω ασχετο το βρηκα με 150 ευρο....και λεω νατο κλεισω..εχει 10 κομματια,καλα το γκολφακι εχει μουρακλα πλεον....τα λογια περιττεουν... αα σου ειναι ευκολο να βαλεις καμια φωτο απο κατω απρος τα πναω να δω καλυτερα το χειλακι...αν εχει τα μπρατσα η νευρα στη μεση εννοω οπως αυτο που εβαλα στη φωτο???

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

πολύ καλό το white golfaki σου κάκλιο...

μία γνώμη αν θες....βάψε την κόκκινη ρίγα λευκή...

Link to comment
Share on other sites

Με γεια!Θα σου περάσουν άλλο file από την Revo, με την εισαγωγή και την εξάτμιση που έχεις, ή κρατάς το ίδιο?

thank u.. δεν υπαρχει αλλο file το πιο "πανω" ειναι αυτο που φοραω με το setup 100oct

εγω ασχετο το βρηκα με 150 ευρο....και λεω νατο κλεισω..εχει 10 κομματια,καλα το γκολφακι εχει μουρακλα πλεον....τα λογια περιττεουν... αα σου ειναι ευκολο να βαλεις καμια φωτο απο κατω απρος τα πναω να δω καλυτερα το χειλακι...αν εχει τα μπρατσα η νευρα στη μεση εννοω οπως αυτο που εβαλα στη φωτο???

αυριο θα ανεβασω μια....

πολύ καλό το white golfaki σου κάκλιο...μία γνώμη αν θες....βάψε την κόκκινη ρίγα λευκή...

σ'ευχαριστω (το ονομα μου ειναι Γιαννης και το επιθετο Κακλιός...) οχι κάκλιο, θα με περασουν για αλλοδαπο.. :bow:

Link to comment
Share on other sites

εγω ασχετο το βρηκα με 150 ευρο....και λεω νατο κλεισω..εχει 10 κομματια,καλα το γκολφακι εχει μουρακλα πλεον....τα λογια περιττεουν... αα σου ειναι ευκολο να βαλεις καμια φωτο απο κατω απρος τα πναω να δω καλυτερα το χειλακι...αν εχει τα μπρατσα η νευρα στη μεση εννοω οπως αυτο που εβαλα στη φωτο???

spoiler1i.jpg

Link to comment
Share on other sites

μπραβο βρε μαγκα αρα το ιδιο ειναι...οκ ευχαριστω..σου στελω πμ για την αλλη υποθεση

Link to comment
Share on other sites

φιλε η ριφα τη ειναι?ενδιαφερομαι παλια βαζαν μια απο ζαντες που γυαλιζε εσυ τι εβαλες και πηρε και το σχημα:thumbsup: φαινεται καλη απο κοντα σαν gti idia?εφχαριστω

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να πω κατι το διαφορετικο!!!

ειναι πανεμορφο το γκολφακι σου πατριωτη!καλα χιλιομετρα και να το προσεχεις με τους δρομους που δεν εχουμε εδω στη Ροδο....

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε το τιμονακι απο R32 και εχει παει για ραψιμο με κοκκινη κλοστη....

new photo:

dsc01774b.jpg

p0201091656.jpg

p301110155901.jpg

p141210160201.jpg

p221110115201.jpg

p111210112003.jpg

p1112101120.jpg

ελα brother...δεν εχω πλεον λογια.....ομορφιες εδω στην ροδο...GOLF V GT POWER ! ! ! :roadrage:

Link to comment
Share on other sites

φιλε η ριφα τη ειναι?ενδιαφερομαι παλια βαζαν μια απο ζαντες που γυαλιζε εσυ τι εβαλες και πηρε και το σχημα:D φαινεται καλη απο κοντα σαν gti idia?εφχαριστω

ταινια απο ζαντες ειναι κ αυτη.. ισως ειμαι ο πρωτος στο club που την τοποθετησε, την εχω επανω 2,5 χρονια οσα δλδ και το αυτοκινητο...

σας ευχαριστω ολους!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.