Jump to content
Kaklios design Rodos

Kaklios Design Rodos-Golf Mkv Gt Sport Revo....

Recommended Posts

ελα μπραβο μπηκες στην ελιτ των F1 τωρα.....ευγε...αν και το ιδιο ειναι και του γτι το φ1 στο γκολφ5,δεν νομιζω να το πληρωσες παραπανω για ρ?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια!

ελα μπραβο μπηκες στην ελιτ των F1 τωρα.....ευγε...αν και το ιδιο ειναι και του γτι το φ1 στο γκολφ5,δεν νομιζω να το πληρωσες παραπανω για ρ?

το ξερω οτι ειναι ιδιο με του gti, το πηρα απο τον kritsen1234 σε καλη τιμη.. :laugh:

Link to comment
Share on other sites

ποσο σου πηρε ο ταπετσιερης για να σου βαλει την κοκκινη κλωστη στο τιμονι???

ωραιο παντως το στυλ επετειακο αλλα ακριβο βρε γαμωτο το original...

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

ποσο σου πηρε ο ταπετσιερης για να σου βαλει την κοκκινη κλωστη στο τιμονι???

ωραιο παντως το στυλ επετειακο αλλα ακριβο βρε γαμωτο το original...

50€ για το τιμονι, τα αλλα τα εκανα μονος μου... :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Πάρα μα πάρα πολύ όμορφο το Golfaki!!! Συγχαρητήρια!!!

Φιλική συμβουλή: Τσέκαρε τη θέση του πίσω σήματος 'Gt'' γιατί δεν είναι σωστή...

Και εγώ το ίδιο πρόβλημα έιχα μέχρι που το ξεκόλλησα και το έβαλα μόνος μ σωστά!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάρα μα πάρα πολύ όμορφο το Golfaki!!! Συγχαρητήρια!!!

Φιλική συμβουλή: Τσέκαρε τη θέση του πίσω σήματος 'Gt'' γιατί δεν είναι σωστή...

Και εγώ το ίδιο πρόβλημα έιχα μέχρι που το ξεκόλλησα και το έβαλα μόνος μ σωστά!!!

χεχε το ξερω θελει λιγο πιο δεξια.. :thumbsup:

σ'ευχαριστω για τα καλα σου λογια :)

Link to comment
Share on other sites

καλα βρε σημερα σε βρηκα...πριν ειχες top gun ibiza.... τρελη αναβαθμιση εκανες...χαχαχα βρηκα κατι θεματα στο ibizamania....:roadrage:

Link to comment
Share on other sites

καλα βρε σημερα σε βρηκα...πριν ειχες top gun ibiza.... τρελη αναβαθμιση εκανες...χαχαχα βρηκα κατι θεματα στο ibizamania....:wacko:

χαχαχαχαχα ναι ρε παραλιγο να του κατσω και μοτερ απο cupra αλλα ειδα την γκολφαρα και ερωτευτηκα :roadrage:

Link to comment
Share on other sites

update...

3M carbon στον πισω προφυλακτηρα, και ξαναβαψημο το "νυχι" σε μαυρο στο εμπρος σποιλερ.. ερχεται και η ρυθμιζομενη.. :)))

img0222r.jpg

img0150xo.jpg

img0146wu.jpg

Edited by kaklios design Rodos
Link to comment
Share on other sites

πο ρε φιλε..... τι μωρο που ειναι η γκολφαρα σου!!!πολυ ωραιο το μαυρο που εκανες στο χειλακι... το αγριεψε!!!!ποτε να φερω το γκολφακι μου να του κανεις καμια καλλιτεχνια;;;

Link to comment
Share on other sites

πο ρε φιλε..... τι μωρο που ειναι η γκολφαρα σου!!!πολυ ωραιο το μαυρο που εκανες στο χειλακι... το αγριεψε!!!!ποτε να φερω το γκολφακι μου να του κανεις καμια καλλιτεχνια;;;

να σε καλα bro, οποτε θες φερε το κατω να σε φτιαξω :zorro:

Link to comment
Share on other sites

σορρυ ρε φιλε ξεχασα να σε ευχαριστησω για το μηνυμα σου :thumbsu:

δεν εκανα ακομα τπτ γιατι καταρχας θα βαλω ξανα εισαγωγη γιατι ειδαμε διαφορα μεχρι και 2kg ροπης με βαρελακι forge, κ 2ον α βαλω dp θα κρεμασει, οποτε πρεπει να μου περασουν το revo2 και εδω στο νησι δεν το εχουν φερει και αρνουνται οτι υπαρχει ενω απο την cargate λενε οτι υπαρχει... θα το αφησω για αργοτερα..

ΥΓ intercooler το αμαξι δεν χρειαζεται, με ξεσκισμα πανω απο 36 βαθμους δεν σηκωσε!!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν θα σου κρεμάσει καθόλου εάν αλλάξεις το dp με άλλο καταλύτη ,ακόμα και 70αρι να βάλεις αφου έχεις προγραμμα δεν θα έχεις πρόβλημα-

ίσα ισα που η τουρμπίνα σου θα σπουλάρει καλύτερα αφου τα καυσαέρια θα φεύγουν πιο εύκολα μα τον νεό καταλύτη-

μην νομίζεις ότι σωνει και καλα πρέπει να βάλεις stage 2- ο εγκέφαλος προσαρμόζεται στα νέα δεδομένα -

αμέσως θα πάρεις την ανάλογη ιπποδύναμη - απλά με το stg 2 θα γινόταν ένα καλύτερο "πάντρεμα" των περιφερειακών σου στο προγραμμα

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτήσω αν μετά το πρόγραμμα έχεις παρατηρήσει αλλαγή στον ήχο της τουρμπίνας??

Μήπως φυσάει πιο δυνατά ειδικά μετά τις 4000rpm?

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτήσω αν μετά το πρόγραμμα έχεις παρατηρήσει αλλαγή στον ήχο της τουρμπίνας??

Μήπως φυσάει πιο δυνατά ειδικά μετά τις 4000rpm?

ενα κλικ παραπανω το κανει, λογικο αφου ανεβαζει πιο πολυ πιεση...

Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφη η golfαρα, μπράβο σου που κρατάς την μάσκα του GT.Κατά την γνώμη μου πιο όμορφη από του GTI με τις κυψέλες...το spoiler look edition 30 είναι όλα τα λεφτά και είναι σίγουρα η επόμενη μου κίνηση, μετά την Milltek...

Edited by Ancient_Flame
Link to comment
Share on other sites

μπηκε και η εισαγωγη της forge.. στην αρχη ειχαμε θεμα γιατι παρολο που εχω sprint booster το αμαξι δεν ακουγε... μετα απο το adaption που καναμε στην πεταλουδα και μετα απο καποια χλμ που εγιναν η γκολφαρα ακουει πιο καλα και εχει δωσει στα ψηλα.. ο ηχος πολυ καλος παρομοιος με της apr.. θα ανεβασω συντομα βιντεο..

img0382af.jpg

ΥΓ αλλαξαμε σημερα και το ενα κολαρο με σπιραλ γιατι μας το πετουσε, μπηκε κ ενα λαμακι για να το κραταει σταθερο

Link to comment
Share on other sites

Για πες καμιά εντύπωση από την ανάρτηση, στα πόσα κλικ είσαι μπρος πίσω;

τρενο ρε, πολυ καλη απλα τωρα θελω λαστιχα για να δω τα ορια της.. στα κλικ ειμα +1 απο τι τα ειχες εσυ :hyper:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.