Jump to content
Kaklios design Rodos

Kaklios Design Rodos-Golf Mkv Gt Sport Revo....

Recommended Posts

αυτη η ριγα η μαυρη ειναι μεσα στο μυαλο μου σε συνδυασμο με την μαυρη οροφη.απλα δε ξερω που να παω να την περασω για να μη μου γεμισουν χαρακιες τον ουρανο εκει που θα κοβουν στα ορια του ουρανου

Link to comment
Share on other sites

αυτη η ριγα η μαυρη ειναι μεσα στο μυαλο μου σε συνδυασμο με την μαυρη οροφη.απλα δε ξερω που να παω να την περασω για να μη μου γεμισουν χαρακιες τον ουρανο εκει που θα κοβουν στα ορια του ουρανου

δες.. ειναι πολυ ωραια, μου ειπαν οι πιο πολλοι να την αφησω κ να κανω τον ουρανο μαυρο, τελικα αν κ μου αρεσε το project την εβγαλα... δεν θα ασχοληθω πλεον μιας κ τον χειμωνα παμε για edtition 30.. :drool:

Link to comment
Share on other sites

δες.. ειναι πολυ ωραια, μου ειπαν οι πιο πολλοι να την αφησω κ να κανω τον ουρανο μαυρο, τελικα αν κ μου αρεσε το project την εβγαλα... δεν θα ασχοληθω πλεον μιας κ τον χειμωνα παμε για edtition 30.. :drool:

αγορα? :startle:

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλό το white golfaki σου κάκλιο...

μία γνώμη αν θες....βάψε την κόκκινη ρίγα λευκή...

Ρε παιδιά η ρίγα βάφεται ή μπαίνει κόκκινη ταινία από πάνω;

Link to comment
Share on other sites

φοβερο!νομιζω μετα το χαμηλωμα εχει δειξει πολυ τεζα!αντε με το καλο να δυναμωσει κι αλλο!τελικα δεν θα παρεις το εδιτιον 30?

Link to comment
Share on other sites

φοβερο!νομιζω μετα το χαμηλωμα εχει δειξει πολυ τεζα!αντε με το καλο να δυναμωσει κι αλλο!τελικα δεν θα παρεις το εδιτιον 30?

Thank u!!!! ειπα να τερματισω αυτο κ μετα βλεπουμε :D

ετοιμο!!!! (ολοσομη χειροποιητη με hjs καταλυτη) εχασε χαμηλα κερδισε ψηλα.. μετα τις 5000rpm το αμαξι αλλαξε, φορτωνει πολυ γρηγορα.. αυριο περναμε κ το revo2 κ ξαναβλεπουμε.. :notfair:

32378223377630667521810.jpg

33266023377599667524910.jpg

32699223377553334196210.jpg

Edited by kaklios design Rodos
Link to comment
Share on other sites

Thank u!!!! ειπα να τερματισω αυτο κ μετα βλεπουμε :D

ετοιμο!!!! (ολοσομη χειροποιητη με hjs καταλυτη) εχασε χαμηλα κερδισε ψηλα.. μετα τις 5000rpm το αμαξι αλλαξε, φορτωνει πολυ γρηγορα.. αυριο περναμε κ το revo2 κ ξαναβλεπουμε.. :notfair:

32378223377630667521810.jpg

33266023377599667524910.jpg

32699223377553334196210.jpg

Πανέμορφη για χειροποίητη και ωραίες κούρμπες! :startle: Από θόρυβο πώς το είδες; Υποφερτό "μπάσο";; Γιατί να χάνει όμως αφού το αμάξι φοράει ήδη πρόγραμμα!Πιστεύω με το remapping θα είναι Ο.Κ!

Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφη για χειροποίητη και ωραίες κούρμπες! :angry2: Από θόρυβο πώς το είδες; Υποφερτό "μπάσο";; Γιατί να χάνει όμως αφού το αμάξι φοράει ήδη πρόγραμμα!Πιστεύω με το remapping θα είναι Ο.Κ!

ε ναι...αυριο με το remap θα ειναι πανετοιμη η γκολφαρα....εμενα χθες που το εκανα βολτα με εντυπωσιασε.. :angry2:

παμε για revo 2 αυριο και βλεπουμε νεοτερα αδερφε μου κακλιε!!!!!

μπραβο στον κακλιο....αψογη δουλεια.... :whistling: :whistling: :roadrage: :roadrage: :roadrage:

Link to comment
Share on other sites

παιδια ο ηχος ηταν απο τα πραγματα που φοβομουν... δεν ηθελα με τπτ να χαλασω το γκολφ κ να κανει σαν σαξοραλλο.. ευτυχος ο ηχος ειναι αυτος που πρεπει! παρα πολυ ωραιος λιγο πιο δυνατος απο αυτον του Gti... αυριο θα ανεβασω βιντεακι :roadrage:

Link to comment
Share on other sites

αλλη μια αλλαγη εισαγωγης... μεγαλη διαφορα με την pipercross...

img0749k.jpg

ωραια η εισαγωγη!!πηρα και εγω μια χοανη pipercross c0177,μπορεις να μου πεις που πηρες το κομματι (και τι διασταση) απο την χοανη μεχρι το σημειο που μπαινει το σωληνακι?..θελω να κρατησω τον τπολοιπο μαμα σωληνα της εισαγωγης.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.