Jump to content
Speedy

Απίστευτα Κι Όμως Αληθινά !

Recommended Posts

ωραιο το 3αρο4ο5αρι...το χρωμα δεν ειναι του γουστου οπως κα τα καθισματα ειναι αηδια!Πρωτοτυπο!Το corrado ειναι ολα τα λευτα με εσωτερικο απο 5αρι...Πολυ χρημα εχουν ριξει και πολυ παντρεμα! sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

το Bora σε 2πορτο το εχω ξαναδει αλλα το corrado(μιας και ημουν πρωην κατοχος) τα σπαει!το βλεπεις σαν απλο corrado και σου τρεχουν τα σαλια,φαντασου αυτο το συγκεκριμενο,να το βλεπεις και να χυνεις....

Link to comment
Share on other sites

Οριστε και ενα 2αρι φουλ extra που ανεβασε ενας φιλος σε αλλο site!

http://img222.imageshack.us/img222/7371/48378803215662be03e3b.jpg

http://img844.imageshack.us/img844/6276/4838492546d1e2742584b.jpg

Αυτά ειναι !! new_love.gif

πως τα ταιριαζουν ομως οι ατιμοι!θα μου πειτε ισως ειναι η δουλεια τους.μπραβο τους παντως!!!

πάνω απ' όλα πιστεύω πως είναι η κ....α και η αγάπη που έχουν και σκοτώνουν μήνες πάνω στο αμάξι !! hearts.gifhearts.gif

Τα χρήματα τα βγάζουν με κόπο , οπότε δεν τους περισσεύουν τους περισσότερους ...

Link to comment
Share on other sites

5ef5b7e2.jpg

Αυτός ο τελευταίος με το βαν πήρε μάλλον το τελευταίο από τα τιμόνια που πούλαγε τσαμπέ ο Πορτογάλος και ήθελα να αγοράσω!γκρρρρρρρρρρρρρ!

Το θέμα είναι με αυτούς τους τύπους που κάνουν τις μοντίφες με στοιχεία από διάφορα μοντέλα, όταν βάλουν κάποτε αγγελία να το πουλήσουν τι θα γράφουν??!! Golf 2,3,4 ή Golf με ολίγη από όλα??!!

Edited by ACE2007
Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο τελευταίος με το βαν πήρε μάλλον το τελευταίο από τα τιμόνια που πούλαγε τσαμπέ ο Πορτογάλος και ήθελα να αγοράσω!γκρρρρρρρρρρρρρ!

Το θέμα είναι με αυτούς τους τύπους που κάνουν τις μοντίφες με στοιχεία από διάφορα μοντέλα, όταν βάλουν κάποτε αγγελία να το πουλήσουν τι θα γράφουν??!! Golf 2,3,4 ή Golf με ολίγη από όλα??!!

χαχαχαχαχα γράφουν ολόκληρη έκθεση !!!! :frantics: :frantics:

Link to comment
Share on other sites

Οριστε και ενα 2αρι φουλ extra που ανεβασε ενας φιλος σε αλλο site!

48378803215662be03e3b.jpg

4838492546d1e2742584b.jpg

Τι είπες τώρα! Πα-νέ-μο-ρφο!

Μακάρι να μπορούσα να έχω ένα ίδιο!

Link to comment
Share on other sites

και εδω οι περισσοτεροι "μαστορες " σου λενε απλα....

α αυτο που θες ειναι δυσκολο και δεν γινεται κτλ κτλ!!!

Link to comment
Share on other sites

και εδω οι περισσοτεροι "μαστορες " σου λενε απλα....

α αυτο που θες ειναι δυσκολο και δεν γινεται κτλ κτλ!!!

Φίλε μου, όλα γίνονται, απλά το θέμα κολλάει πάντα στο... μαρούλι :frantics:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, όλα γίνονται, απλά το θέμα κολλάει πάντα στο... μαρούλι :devil:

Αν εχεις το "μαρουλι" πας και παιρνει Ferrari. Στην προκειμενη περιπτωση θελεις γνωσεις, χρονο, υπομονή και μεράκι αλλιως δεν κάνεις τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

και εδω οι περισσοτεροι "μαστορες " σου λενε απλα....

α αυτο που θες ειναι δυσκολο και δεν γινεται κτλ κτλ!!!

Αν εχεις το "μαρουλι" πας και παιρνει Ferrari. Στην προκειμενη περιπτωση θελεις γνωσεις, χρονο, υπομονή και μεράκι αλλιως δεν κάνεις τιποτα.

Εννοώ ότι σε αυτό που λέει ο φίλος και σωστά επισημαίνει, κύριος παράγοντας που δεν ασχολούνται είναι το μαρούλι. Αν έχεις να σπαταλήσεις 20k πάνω σε ένα Golf 2 (κατεμέ το ομορφότερο Golf ever), στην Ελλάδα θα σου πουν δεν γίνεται. Αλλού, ίσως και να το αναλάβουν.

Επίσης, αυτό που βλέπω στις photos, δεν το κοστολογώ πάνω από ένα 10άρικο στην χειρότερη. Ένα τροπέτο Gti V θέλεις και όρεξη, χρόνο, γνώσεις ή χρήμα για να τα κάνει όλα αυτά ένας άλλος για εσένα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ όταν κάποιος αναβιώνει ένα παλαιότερο μοντέλο πιστεύω ότι πρέπει να το κάνει με σεβασμό στην ιστορία του και την εποχή του. Έτσι golf 2 με εσωτερικό από golf 5 και καθίσματα από κάτι άλλο κ.ο.κ μου θυμίζει το ανεμομαζώματα διαβολοσκορπίσματα.

Όσα χρήματα και αν έχεις ξοδέψει για αγορά, τοποθέτηση-προσαρμογή "ξένων" προς το αυτοκίνητο κομματιών το αποτέλεσμα μου θυμίζει καρικατούρα.

Αντίθετα χαίρομαι εκείνον που καταφέρνει να αναβιώσει και να φέρει σε λειτουργεία ένα παλαιότερο μοντέλο, χρησιμοποιώντας όμως αυθεντικά ανταλλακτικά και κυρίως χωρίς να αλλοιώνει την ταυτότητά του.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αγια βαρβαρα αιγαλεω πλατεια μπουρναζιου

Χαχαχαχα από Γερμανία το συγκεκριμένο..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.