Jump to content
kouliss

Συνάντηση Μελών Αττικής

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

η μεγαλύτερη παρέα φίλων και κατόχων οχημάτων Volkswagen πραγματοποιεί συνάντηση την Κυριακή 21 Νοεμβρίου στις 15:30 στα Μελίσσια. Εκεί θα πιούμε τον καφέ μας ή ότι άλλο επιθυμούμε στο cafe-bar Estilo. Το Hellenic VWClub σας καλεί να έλθετε μόνοι ή με την παρέα σας, είτε έχετε βελτιωμένο όχημα είτε όχι. Όλοι μαζί θα απολαύσουμε τον καθαρό αέρα, το πράσινο και θα διασκεδάσουμε παρέα!

Επειδή μπορεί κάποιοι να μην γνωρίζετε την διαδρομή θα προηγηθεί σημειο συνάντησης ο κόμβος της ΡΕΝΩ στις14:50. Σημειώστε ότι αυστηρά στις 15:00 θα ξεκινήσουμε. Όσοι δεν είναι παρόντες να έλθουν απευθείας στο μαγαζί. Η διεύθυνση του μαγαζιού: Λεωφ. Ελ. Βενιζέλου & Κολοκοτρώνη 1.

Την διαδρομή που θα ακολουθήσουμε θα την βρείτε στον χάρτη κάνοντας κλικ ΕΔΩ! Συντεταγμένες για συστήματα GPS, Lat: 38.05317712317725 Lng: 23.839095532894134.

Όσοι έχετε PMR θα ήταν καλό να τα έχετε μαζί σας για να επικοινωνούμε!

Για την καλύτερη οργάνωση μας δηλώστε την συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο, π.χ. ψευδώνυμο + αριθμός ατόμων!

Συμμετοχές:

  • doggy
  • Λευ kouliss
  • gatoula2008!
  • mascor69
  • svouras
  • skaraviaios_potasas
  • GraveDigger
  • Ringo106R
  • gio-R-gos
  • Amarillia
  • petrose Melissia!
  • pbabouris!
  • green_lupo!
  • Zuperman!
  • lupakos!
  • lion68 +2!
  • MIXOSGOLFGT
  • passatebos +1
  • DarthCotsos
  • teogolf

Σύνολο~ 23

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Ισως περασω και εγω μια βολτα μετα πο καιρο. απευθειας στο μαγαζι και οχι στη ρενο.(γιατι το ραντεβου δεν δοθηκε στη Λ. Πεντελης?)

Link to comment
Share on other sites

@zuperman: Γιατί κάποιοι που δεν γνωρίζουν να έλθουν είναι πιθανότερο να μην ξέρουν και την Λ. Πεντέλης. ;)

Link to comment
Share on other sites

οκ λοιπον ειμαστε επιτοπου μετραω 20 ατομα σιγουρα

καποιοι θα εχουν φυγει!drinks.gif

Εσυ ποιος εισαι και εγω δεν σε εχω δει?Και νοιωθει μονο το LUPO μου?

Ισως να ειμαι εκει

Link to comment
Share on other sites

Μιάς και ο Μάρτης δε λείπει από τη σαρακοστή όπως λέει και μια από τις χιλιάδες σοφές παριμοίες που έχει βγάλει ο λαός μας, λέω να εμφανιστώ και γώ σα Μάρτης στη συνάντηση !!!!

χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Θα παραστω κ γω στη συναθροιση ... +1 !! Αλλα θα ζητησω μια συγγνωμη εκ των προτερων γιατι αν εχει καλο καιρο θα παρω το 2κυκλο μου... Ο passatebos θα ξεκουραζεται απο το σημερινο του ταξιδι......

Link to comment
Share on other sites

pithonon kai egw mesa mis kai i estilo einai to kathimerino m steki!!!!!!

Ε βεβαια η κ.Λιλα σε εχει σαν το μικρο της το παιδακι :whistling::lol:

Edited by PAGOURISTAS
Μεταφραση στα ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

ta6ape

Και εγώ θα δώσω το παρόν...

Edited by ta6ape
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.