Jump to content
stayros abt

Συνάντηση Μελών-Φίλων Κεντρικής Ελλάδας

Recommended Posts

Η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων Volkswagen, προσκαλεί τα μέλη απο την Κεντρική Ελλάδα την Κυριακή 12 δεκεμβριου για βολτα και φαγητο στην ελατη-τρικαλων και για καφεδακι αργοτερα

Το σημείο συνάντησης στα τρικαλα θα ειναι εξω απο τον ΟΣΕ στις 13κ00, οπου θα αναχωρησουμε για την ελατη

Μην ξεχνάτε ότι μπορείτε να έρθετε όλοι οι φίλοι / κάτοχοι οχημάτων Volkswagen σε εργοστασιακή ή βελτιωμένη κατάσταση. Φυσικά όπως σε κάθε μας συνάντηση έτσι και σε αυτή μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας μια και οι συζητήσεις μας δεν περιορίζονται στο τομέα της αυτοκίνησης.

1)το σημειο συναντησης στην λαρισα θα ειναι στην εισοδο των τει στις 11κ45 και 12κ00 αναχωρηση

2)δηλωστε συμετοχες και ατομα που θα φερετε μαζι σας για την καλυτερη οργανωση μας

Link to comment
Share on other sites

GraveDigger alone για την ώρα!

¶ντε να τα πούμε μετά από καιρό! :D

Ο καιρός αναμένεται ιδανικός: http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=141

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το μικρό ενδεχόμενο ο Λευ kouliss να είναι εκεί!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω παει πολλες φορές Ελατη Περτουλι , καθως έκανα 2 μηνες (1 μηνα καθε καλοκαιρι) πρακτικη με την σχολή μου ! είναι φανταστικά και ειλικρινά θα ηθελα οσο τίποτα να έρθω !

Δυστυχώς τα οικονομικά μου δεν ειναι καλά και με την τιμή της βενζινης και τα διοδια , με εναν προχειρο υπολογισμό που έκανα , βγαινουν πάνω απο 100ευρω !

Καποια άλλη εποχή θα κατεβαινα με τα 1000 ! Να πάτε στον Λαγο να φάτε σπλινάντερο! ;)

Καλα να περάσετε και με προσοχή στις στροφές μετά την Πύλη !

Link to comment
Share on other sites

Καλα να περάσετε και με προσοχή στις στροφές μετά την Πύλη !

Μα ακριβως εκει αρχιζει να εχει ενδιαφερων η διαδρομη sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Κ φυσικα θα ειμαι κ εγω εκει :thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

...παιδια εγω μαλλον αυτη τη φορα δε θα παρευρεθω αν και θελω πολυ μια βολτιτσα στα τρικαλα... :thumbsup: :thumbsup: υπαρχει μια περιπτωση να ανεβω με το νικοδημο αλλα αν δεν ερθω καλα να περασετε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι να παμε μονο 4 ατομα να αφησετε τα δικα σας αυτοκινητα στο σταθμο των τρενων

και να παμε ολοι με το δικο μου :whistling: :whistling:

Αν ειμαστε μονο τοσοι τοτε καλυτερα να κατεβω Αθηνα που εχει και εκθεση αυτοκινητου...

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να μποορεσω να ερθω .ειναι καταπληκτικα εκει πανω....εχω παει πολλες φορες...

Link to comment
Share on other sites

μεσα κ εγω για τη συναντηση!

βεβαια επειδη προεκυψε μια υποχρεωση στη λαρισα το μεσημερακι,ισως δεν ερθω απο την αρχη να σας βρω, μαλλον θ ανεβω στην πορεια να σας συναντησω! θα ενημερωσω σχετικα οταν θα ξερω περισσοτερα!

χρηστο λες να δουμε χιονι???

Link to comment
Share on other sites

μεσα κ εγω για τη συναντηση!

βεβαια επειδη προεκυψε μια υποχρεωση στη λαρισα το μεσημερακι,ισως δεν ερθω απο την αρχη να σας βρω, μαλλον θ ανεβω στην πορεια να σας συναντησω! θα ενημερωσω σχετικα οταν θα ξερω περισσοτερα!

χρηστο λες να δουμε χιονι???

Απ'οτι φαινεται δεν θα δουμε new_grrrr.gifnew_grrrr.gif Αν ειμαστε λιγο τυχεροι μπορει να χιονισει την ωρα που

θα φευγουμε :) :)

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς χιόνι δεν θα παίξει την Κυριακή αλλά προετοιμαστείτε γιατι θα έχει αρκετό κρύο.

Εγώ θα είμαι πάνω πιο νωρίς μάλλον, με παρέα, οπότε θα επικοινωνήσουμε μαζι τηλ. για να βρεθούμε είτε για φαγητό είτε για καφέ!

Link to comment
Share on other sites

Θα σας συναντήσω στο σημείο συνάντησης στα Τρίκαλα.... αν στείλετε κάποιον χάρτη για να έρθω εκεί.

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Αφού έμαθες τηλεφωνικώς τι έχασες! ;) Περιμένεις να ενημερωθείς και γραπτώς; :p

:p :p :p

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.