Jump to content
Guest Stoilas

Videos Που Βρίσκουμε Στο Internet

Recommended Posts

ναι έτσι το κατέβασα κι εγώ και δούλευε μια χαρά!

πολύ καλό το βιντεάκι!! το είχα δει και παλιότερα όμως :D;)

Link to comment
Share on other sites

για ριξτε και μια ματια σε αυτην εδω την φωτο

πως εγινε το συμβαν

Description:

A Lexus driver was coming off the freeway on his way to the service department and, according to his statement, hit the throttle instead of the brake as he started to turn into the gate. A Lexus employee estimated that he was going at least 85mph when he hit the curb and, in turn, part of a guardrail and in some freaky way got the GS430 airborne!

All told, the Lexus dealership had 6 vehicles that were total losses and another 12 that will require various levels of repair. Total damage is estimated at about $250,000.

The biggest miracle, of course is that this happened at 12:30 on a Saturday afternoon, where no one was seriously injured or killed.

post-1156-1125264659_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

για να χορτασει το ματι σας απο τρακαρισματα ριξτε μια ματια εδω περα

Edited by tetzas
Link to comment
Share on other sites

ριξτε μια ματια εδω και θα χτυπιεστε απο τα γελια :)<_<-_-:D:lol::lol::lol:

υ.γ.δυναμωστε και λιγο τα ηχεια!

Edited by tetzas
Link to comment
Share on other sites

Guest Thundercat

Ο Jim Carrey είναι ΘΕΟΣ! το ήξερα αυτό το βίντεο από παλιά, και υπάρχουν και άλλα πολλά που έχει κάνει πριν γίνει διάσημος και είναι απλά θεικός! Αν και τα Οσκαρ τον σνομπάρουν χοντρά, πιστεύω ότι είναι απ'τους καλύτερους κωμικούς στην ιστορία του σινεμά... :)

Link to comment
Share on other sites

Ο Jim Carrey είναι ΘΕΟΣ! το ήξερα αυτό το βίντεο από παλιά, και υπάρχουν και άλλα πολλά που έχει κάνει πριν γίνει διάσημος και είναι απλά θεικός! Αν και τα Οσκαρ τον σνομπάρουν χοντρά, πιστεύω ότι είναι απ'τους καλύτερους κωμικούς στην ιστορία του σινεμά... :)

Και οι 3 ειναι πολυ καλοι αλλα δυστυχως τους εχουν κολλησει τη ρετσινια των γελοιων και και μεχρι σημερα στις ταινειες που παιζουν τους βαζουν να κανουν γελοιοτητες. Ειδικα ο Τζιμ Καρευ μπορει να παιξει σε δραμα και να δει και να κλαις.

Link to comment
Share on other sites

το προσωπο του νομιζεις ειναι απο πλαστελινη..δεν υπαρχει ανθρωπος να μπορει να παρει τοσες γκριματσες το προσωπο του πιστευω...

και φυσικα η μασκα ηταν αποθεωση ακομα και αν την εχεις δει 15 φορες την ταινια.

:):whistling:

Link to comment
Share on other sites

Κ εγω το ηξερα το βιντεο κ απλα μου αρεσει φοβερα.υπήρχε καιρος που το έκανα κ εγω με τους 2 κολλητους μου ..σε σημειο που να μας περνάνε για ηλιθιους..χαχααχαχα..

ο JIM CAREY (εχω δει πολλες ταινιες του) ειναι πολυ καλος κωμικός!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Και οι 3 ειναι πολυ καλοι αλλα δυστυχως τους εχουν κολλησει τη ρετσινια των γελοιων και και μεχρι σημερα στις ταινειες που παιζουν τους βαζουν να κανουν γελοιοτητες. Ειδικα ο Τζιμ Καρευ μπορει να παιξει σε δραμα και να δει και να κλαις.

Συμφωνώ απόλυτα Πάνο.

Ο Jim Carrey δεν είναι μόνο πολύ καλός κωμικός. Είναι πολύ καλός ηθοποιός γενικότερα. B) Υποτιμημένος κατά την ταπεινή μου άποψη... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα Πάνο.

Ο Jim Carrey δεν είναι μόνο πολύ καλός κωμικός. Είναι πολύ καλός ηθοποιός γενικότερα. :whistling:  Υποτιμημένος κατά την ταπεινή μου άποψη... :lol:

ομως ο jim carrey εχει γυρησει δραμα δεν θυμαμε τιτλο παντος ειχε σχεση με την διαγραφη μιας σχεσης απο την μνημη μου,βασικα ερωτικο δραμα παντος στο τελος της ταινιας εριξα λιγο κλαμα

Link to comment
Share on other sites

Guest Thundercat
ομως ο jim carrey εχει γυρησει δραμα δεν θυμαμε τιτλο παντος ειχε σχεση με την διαγραφη μιας σχεσης απο την μνημη μου,βασικα ερωτικο δραμα παντος στο τελος της ταινιας εριξα λιγο κλαμα

Eternal Sunshine of The Spotless Mind με την Kate Winslet

πάαρα μα πάαααρα πολύ ωραίο έργο, πραγματικά... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο πρεπει να ητανε.Για ριξτε μια ματια και σε εναν ποιο γελιο jim carrey

Edited by tetzas
Link to comment
Share on other sites

Eternal Sunshine of The Spotless Mind με την Kate Winslet

πάαρα μα πάαααρα πολύ ωραίο έργο, πραγματικά... :D

εσύ πρέπει να είσαι πολύ σινεφίλ απ' ότι κατάλαβα! :D:D

τέλειο το βιντεάκi!!

πρόσφατα είδα και μια άλλη ταινία του, κωμική κατά βάση, αλλά και με στοιχεία δράματος.

ήταν ζητάς σε μια μικρή πόλη και τον παράτησε η γυναίκα του και έγινε τόσο καλός με όλους που στο τέλος του έστριψε και έγινε διπλή προσωπικότητα!!

Να τον δεις να μαλώνει και να πλακώνεται στο ξύλο με τον δεύτερο εαυτό του να πάθεις πλάκα!!! να μην πούμε δε για τις γκριμάτσες!!! :blink::blink::blink:

πως την είπαμε την ταινία Κεραυνόγατα? :blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Thundercat
αυτη η ταινια ειναι το me,myself and irine γαμω τα γελια!εκει που σκοτωνει την αγελαδα!

Με κάλυψες απόλυτα Χρήστο! :D

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εκτός από το ''Eternal Sunshine Of The Spotless Mind'', που ήταν γαμάτο, μου άρεσε πάρα πολύ και το ''Man On The Moon'' worthy.gif  worthy.gif  worthy.gif

απο το στομα μου το πηρες και ειχα σκοπο να το γραψω κι εγω.πολυ καλη ταινια.. worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.