Jump to content
Guest Stoilas

Videos Που Βρίσκουμε Στο Internet

Recommended Posts

Guest blue-smart-golf

σοκ έπαθα με την βλακεία!μέχρη να δω τι έχει γίνει κόντεψα να μείνω με τους βλάκες!μα καλά ρε παιδί μου είδες τι έχουν κάνει σε αυτό το δείγμα για αυτοκίνητο?!

Link to comment
Share on other sites

λιγο πολυ πιτσιρικαδες ολοι παιξαμε με μια πεταλουδα(το μαχαιρι λεω και οχι τπτ αλλο tongue.gif )

καποιοι τα καταφερναν καλα αλλοι οχι..εγω κατι εκανα πιτσιρικας αλλα σε καμια περιπτωση οπως το κανει η κοπελια στο video για θαυμαστε λοιπον ταχυτητα εδώ

;):D

Link to comment
Share on other sites

ρε την κινεζούλα τι κάνει!!

μη την πετύχεις στο δρόμο μόνο την έβαψες! tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Όταν είχα πάει να το δω, νόμιζα ότι είναι μια κουδουνίστρα. Αν εξαιρέσεις το πολύ κοντό μετατρόχιο, με τα όποια προβλήματα δημιουργεί, είναι πάρα πολύ καλά δεμένο!

Link to comment
Share on other sites

σοκ έπαθα με την βλακεία!μέχρη να δω τι έχει γίνει κόντεψα να μείνω με τους βλάκες!μα καλά ρε παιδί μου είδες τι έχουν κάνει σε αυτό το δείγμα για αυτοκίνητο?!

Το αυτοκίνητο πήγαινε με 70μίλια την ώρα...

112,63 χλμ/ώρα. Οπότε τα πήγε μία χαρά στο crash test.

Ενημερωτικά σας λέω ότι sto NCAP γίνονται με 60χλμ/ώρα

Το τεστ αυτό είναι απόσπασμα από μία εκπομπή του Fifth Gear και ο Eγγλέζος που φάνηκε να επιθεωρεί το smart είναι ο Tiff Needell

http://en.wikipedia.org/wiki/Tiff_Needell

Δεν θα τον έλεγα χαζό σε καμμία περίπτωση. Τρομερός "χεράς" είναι το παληκάρι... :D

Tο 1980 έτρεξε και σε ένα αγώνα της φόρμουλα 1.

Στο fifth gear κάνουν συχνά crash tests για να διαπιστώσουν διάφορα. Την ασφάλεια που παρέχουν οι κολώνες φωτισμού σε περίπτωση σύγκρουσης, ή το αν θα ανοίξουν οι αερόσακοι σε ένα αυτοκίνητο 10 ετών. Είναι μία από τις καλύτερες εκπομπές αυτοκινήτου στον κόσμο.

Link to comment
Share on other sites

Μου αρεσει που στο τελος ανοιγει την πορτα του συνοδηγου και το κουφο της υποθεσης εμεινε αθικτη εκτος απο το τζαμι. Απιστευτο crash test.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.