Jump to content
Guest Stoilas

Videos Που Βρίσκουμε Στο Internet

Recommended Posts

Καλα η διαφημιση υπεροχη αλλα εχω να κανω μια ερωτηση.. Τα μερσεντες οταν φρεναρουν αποτομα αναβουν αλαρμ ετσι?

Γινεται και στα γκολφ αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Καλα η διαφημιση υπεροχη αλλα εχω να κανω μια ερωτηση.. Τα μερσεντες οταν φρεναρουν αποτομα αναβουν αλαρμ ετσι?

Γινεται και στα γκολφ αυτο?

Καλα δεν το εχεις φρεναρει ποτε το γκολφακι, γονάτισε το να δεις.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο τωρα πρεπει να ειναι φακε.. Αν θυμαμαι καλα απο μια εκπομπη στο γερμανικο ελεγε οτι ο αεροσακος ανοιγει οταν π.χ

τρακαρεις και φτασει μεχρι ενα σημειο που υπαρχει κενο αερος. Οταν χτυπηθει εκεινο το μερος "σπαει" και περναει αμεσως αερας

ετσι ανοιγει και ο αεροσακος. Νομιζω..

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να σου φτασουν τα αντερα στο στομα για να αναψουν.το εκανα σε 100-0 και πρωτα ξερασα και μετα αναψαν! new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλα η διαφημιση υπεροχη αλλα εχω να κανω μια ερωτηση.. Τα μερσεντες οταν φρεναρουν αποτομα αναβουν αλαρμ ετσι?

Γινεται και στα γκολφ αυτο?

Ναι,το έχω δει σε golf 6 φίλου

Και όπως λες,ναι είναι ψεύτικο

Αν ήταν να ανοίγει τόσο εύκολα φαντάσου να έτρεχες στην εθνική με 130+ και να σε χτύπαγε ένα πετραδάκι!Πιο μεγάλη αντίκρουση θα είχε :lol:

Edited by turistas
Link to comment
Share on other sites

πρεπει να σου φτασουν τα αντερα στο στομα για να αναψουν.το εκανα σε 100-0 και πρωτα ξερασα και μετα αναψαν! new_lol.gif

Δεν εχει και πολυ σχέση με τα χλμ, αλλά με το πόση διάρκεια θα εχει η επέμβαση του ΑΒΣ. Απο εκεί (νομιζω) καταλαβαίνει και ανάβει τα αλαρμς

Link to comment
Share on other sites

Παντως οι μπαρες στα διοδια αν ξεκινησεις κολητα με τον αλλον εχεις περασει σφαιρα χωρις να κατεβει η μπαρα...!

Και χωρις να εχεις πληρωσει!!

συνηθες φαινομενο απο μερικους ''μαγκιαδες'' μηχανοβιους του κωλου.αν μαλιστα αρνηθεις να περασεις σε βριζουν!

Edited by joop.
Link to comment
Share on other sites

συνηθες φαινομενο απο μερικους ''μαγκιαδες'' μηχανοβιους του κωλου.αν μαλιστα αρνηθεις να περασεις σε βριζουν!

Γιατι παναγιωτη ελεγκτής της αττικης οδου εισαι.

Link to comment
Share on other sites

Αττικη Οδο δεν ξερω αν το κανουν αυτο.για τα διοδια στην Ε.Ο λεω.δεν ειμαι ελεγκτης.δεν ειμαι ομως και μακακας να πληρωνω εγω και να περναει ο αλλος τσαμπα.και οταν μαλιστα του λεω αντε περνα,να μου λεει περνα εσυ για να περασω εγω ''λαμογιε''.και οταν του λεω δεν παιζει το σεναριο αυτο,αν με βριζει με κουβεντες ακατονομαστες.

Link to comment
Share on other sites

Αττικη Οδο δεν ξερω αν το κανουν αυτο.για τα διοδια στην Ε.Ο λεω.δεν ειμαι ελεγκτης.δεν ειμαι ομως και μακακας να πληρωνω εγω και να περναει ο αλλος τσαμπα.και οταν μαλιστα του λεω αντε περνα,να μου λεει περνα εσυ για να περασω εγω ''λαμογιε''.και οταν του λεω δεν παιζει το σεναριο αυτο,αν με βριζει με κουβεντες ακατονομαστες.

Ασε τον κοσμο να περναει δεν χανεις τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

χανω και μαλιστα πολλα...οι αποψεις μας διαφερουν κατα πολυ στο συγκεκριμενο θεμα απ'οτι καταλαβα.δεν θα το συζητησω αλλο.ο καθεις κανει αυτο που πιστευει .υπαρχουν και εννοιες οπως αξιοπρεπεια και φιλοτιμο ή ηθικη που μαλλον μερικοι δεν την εχουν αφου ποτε δεν την διδαχτηκαν(αναφερομαι σε αυτους που το κανουν).εγω νταβατζη κουτσαβακι δεν εβαλα και ουτε θα βαλω ποτε στο κεφαλι μου.πανω απο το πτωμα μου!

Link to comment
Share on other sites

Ο τελευταίος στο βιντεο έφυγε "αεροπορία" για το τζάμι

Είτε το χέρι του θα έσπασε είτε το κεφάλι του

Το τζάμι πάντως είναι το μόνο σίγουρο σπασμένο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.